Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Nema nista od toga

      Comment


      • But Chelsea will not match the agent fees Mino Raiola will get from Lukaku moving to United, leaving the striker with a tough decision to make.

        Lukaku must now decide whether to go ahead with the £75million move to United that had been set up by Raiola or effectively go against his agent to re-join Chelsea
        Jos nijedan Minov klijent nije isao protiv njega. Budi mudonja, izaberi Celsi
        sigpic

        Comment


        • Ahahahahahahah

          Comment


          • Posalju ponudu samo da bude kao da su uradili sve, te da budu lukaku/raiola krivi kad ode u united

            Providno nema sta

            Comment


            • Ako Konte proguta ponos i izgladi stvari sa Kostom to ce biti najveca pobjeda prelaznog roka.
              sigpic

              Comment


              • Inace Everton ocajnicki zeli Runija, ako Lukaku ne ode u Junajted mogu da zaborave na njega. Paradoksalno posto i Junajted ocajnicki zeli da proda Runija

                Vjerovatno je sve gotovo ali eto da se nadam malo da ce ipak u Celsi

                Mada Lou ovdje spasava facu Celsiju i bukvalno govori ako ode u Celsi ide zbog fudbala, ako ode u Mancester ide zbog para. Ali to je novinar Celsija, ocekivano da tako pise.
                sigpic

                Comment


                • www.bbc.com/sport/football/40540231

                  Ajde Lukaku budi drug
                  sigpic

                  Comment


                  • Zasto to ne volis lukakua haha

                    A u unitedu je 99%, jednostavno zele prebaciti krivicu na lukakua/raiolu

                    Comment


                    • Mislim da je zestoko precijenjen ali evo moze vama Lukaku, a nama Kosta, nije problem nikakav

                      Ma to je ok, Celsi brifuje i sad stvara tu pricu sportski razlozi izabrace Celsi, Rajola i pare izabrace Junajted. Tako je Azar izabrao Celsi zbog agent fee, jer Junajted to nikako nije htio da plati tada. Isto kao sto je Moura zbog toga otisao u PSZ, a ne u Junajted.
                      sigpic

                      Comment


                      • Naravno da je precjenjen.

                        Ako neko ima gori prijem od Remzike, to je Lukaku, a Remzika ima krizu od prvog dodira. Odbija se lopta od njega.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Mislim da je zestoko precijenjen ali evo moze vama Lukaku, a nama Kosta, nije problem nikakav

                          Ma to je ok, Celsi brifuje i sad stvara tu pricu sportski razlozi izabrace Celsi, Rajola i pare izabrace Junajted. Tako je Azar izabrao Celsi zbog agent fee, jer Junajted to nikako nije htio da plati tada. Isto kao sto je Moura zbog toga otisao u PSZ, a ne u Junajted.
                          Bice njima Lukaku a vama Morata. Sad ti vidi koji je losiji od te dvojice. Ja mislim Spanac.

                          Comment


                          • Ni jedan ni drugi nisu dovoljno dobri, ali teze je cuvati Moratu, to je sigurno. Lukaku je mnogo vise Murinjov tip napadaca doduse. Ja se jos uvijek nadam da ce to biti Beloti

                            Ali garantujem ako dodje Lukaku u Junajted da ces reci da je Spanac onda bolji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vrlo moguce da se iza cijele price krije Andrea. Cairo ga ne pusta ispod 100 miliona, to ti je valjda jasno.

                              Comment


                              • Necu reci. Vec sam se izjasnio suprotno pa bi glupo bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X