Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslije ovog sto se desilo sa Lukakuom siguran sam da Conte ide po Moratu ili Belotija. Moje misljenje je da ce to biti Morata.

    tt

    Comment


    • Ja sam procitao da zeli Ljorentea
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ja sam procitao da zeli Ljorentea

        Na kraju cemo i uzet samo njega od napadaca

        Borba za 7-10 mjesto ponovno, samo jako

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Ja sam procitao da zeli Ljorentea
          Da se ne lazemo Fernando je dvije klase ispod Coste. Neozbiljno je ocekivati tako nesto od Contea.

          tt

          Comment


          • I ja sam za Ljorentea pročitao..
            Inače je l' naleteo neko na nešto o Sautemptonu,niko ništa ne pominje,pratim 100 nekih kur... nigde ništa
            Last edited by DžonDon; 07-07-17, 14:28.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Ljorente je odlična opcija za rotaciju. Čelzi će svakako imati više utakmica ove sezone, a i ne verujem da mogu ponoviti sezonu kao prošlu što se tiče izbegavanja povreda.

              Šta se dešava sa Mičuom? Na kraju sezone se pričalo da ide. Ako on odlazi, logično je da dolaze 2 napadača, jedan skupoceni i jedna rotacija.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ne verujem da bi prodali napadaca od kojeg se ocekuje dosta u budućnosti posle jedne sezone u kojoj ni šansu nije dobio. Tako da Kosta out a jedan sto bolji napadac in sasvim dovoljno.

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Morata kao prva opcija. Fernando kao rotacija.

                  Comment


                  • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Everton ce imati paklenu ekipu, sa tom jednom prodajom ce rekonstruisati sve linije... Ne bi me iznenadilo da udju u top 6

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • Comment


                        • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Hoce li Konte pruziti vise sanse Bacuaiju ove sezone? Mali je odigrao odlicno svaki put kada je dobijao sansu, treba mu dati malo vise prostora, a verujem da ce ih biti zbog velikog broja utakmica koje ocekuje Celsi.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X