Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Moze biti ali FA kup je odveo Arsenal nidje, a Mancestera direktno u LS. A ti bar znas koliko je vazno biti ucesnik LS, ipak navijas za Arsenal.
    Ono sto ja znam je da je od odlaska Fergusona Arsenal bolji i uspjesniji klub od Manchester Uniteda.

    Originally posted by bici View Post
    i? Kakve to ima veze sa Arsenom i razvijanjem igraca?
    Nema nikakve veze.

    Comment


    • Originally posted by Samuraj View Post
      Ono sto ja znam je da je od odlaska Fergusona Arsenal bolji i uspjesniji klub od Manchester Uniteda.
      Невезано да ли је ово тачна или нетачна чињеница, овиме си доказао да је то битније за твој клуб него да осваја титуле и има неки успех у Европи. Само ми је нејасно што навијачи Арсенала се толико такмиче с Јунајтедом, ал' ајде..

      Comment


      • Nisu oni navijaci Arsenala...
        Ovde na forumu priznajem jednog i po navijaca Princonija i pola Gangare, njegova druga polovina je pala pod uticajem Wengericinih placenika.
        Last edited by Brian McShtull; 24-06-17, 20:00.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Невезано да ли је ово тачна или нетачна чињеница, овиме си доказао да је то битније за твој клуб него да осваја титуле и има неки успех у Европи. Само ми је нејасно што навијачи Арсенала се толико такмиче с Јунајтедом, ал' ајде..
          Nije bitnije, nego su se ovdje upalili navijaci Uniteda ismijavanjem i pricom kako su losi igraci Arsenala a oni su posljednjih godina losiji od tog istog Arsenala.

          Comment


          • Originally posted by Samuraj View Post
            Nema nikakve veze.
            Zasto onda pises o tome?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Samuraj View Post
              Ono sto ja znam je da je od odlaska Fergusona Arsenal bolji i uspjesniji klub od Manchester Unitada.



              Nema nikakve veze.
              Tesko, igraci opet biraju Mancester prije Arsenala, Mancester ima vise trofeja od odlaska SAFa, Mancester ima vise para, daje bolje plate, dobija vise para od sponzora. Ne vidim kako je to bolje, a pogotovo uspjesnije. I jendi i drugi su slabi da se razumijemo, samo ste vi zaludjeni, a mi nismo. Mi smo sa ovim apsolutno nezadovoljni, a vi ste sa svacim zadovoljni. Godinama pricate o LS i sta to znaci biti u top cetiri, kad ispusite za LS onda vam je dosta i top pet, to je nevjerovatna konstantnost biti 20 i kusur godina top 5. Mozda sledece sezone budete pricali o nevjerovatno konstatnih 20 i kusur sezona u top 6? FA kup vam izvlaci sezonu, svako drugi bi popio otkaz u ozbiljnom klubu. Pod vecim je pritiskom bio SAF nego sto je Arsen.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Nije bitnije, nego su se ovdje upalili navijaci Uniteda ismijavanjem i pricom kako su losi igraci Arsenala a oni su posljednjih godina losiji od tog istog Arsenala.
                Шта ти пишеш, је л' си свестан?

                Какво исмејавање, да те подсетим, прича је била о играчима које је Венгер створио..

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Tesko, igraci opet biraju Mancester prije Arsenala, Mancester ima vise trofeja od odlaska SAFa, Mancester ima vise para, daje bolje plate, dobija vise para od sponzora. Ne vidim kako je to bolje, a pogotovo uspjesnije. I jendi i drugi su slabi da se razumijemo, samo ste vi zaludjeni, a mi nismo. Mi smo sa ovim apsolutno nezadovoljni, a vi ste sa svacim zadovoljni. Godinama pricate o LS i sta to znaci biti u top cetiri, kad ispusite za LS onda vam je dosta i top pet, to je nevjerovatna konstantnost biti 20 i kusur godina top 5. Mozda sledece sezone budete pricali o nevjerovatno konstatnih 20 i kusur sezona u top 6? FA kup vam izvlaci sezonu, svako drugi bi popio otkaz u ozbiljnom klubu. Pod vecim je pritiskom bio SAF nego sto je Arsen.
                  Da dodamo i zavrsavanje ispred Totenhema, sad i to otpalo.

                  Zeznuta stvar ta gravitacija, moraju se menjati i zakoni fizike.

                  Comment


                  • Post o tome zašto navijači Uniteda mrze Ramseya treba staviti u anale svih interenetskih foruma, ikad.

                    Comment


                    • Comment


                      • Meni nidje veze da se juri Aleks Sandro. Alonso sabio sezonu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Samo ako su ludi. Ne bi dao Aspija ni za 2 Alexa, a veliki sam fan Brazilca. Aspi je bre mašina! Takve igrače zadržavaš do kraja karijere.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Jasno je zašto navijači Junajteda mrze Remzija i zašto je on njima mediokritet i uvek će im biti...U kratkim crtama.
                            Rekao Fergusonu da dolazi.
                            Pa ga ispalio.
                            Plaćen £4.8 miliona.
                            Slomio nogu.
                            Pa po povratku srušio UTD golom.
                            Naš najbolji igrač 2013/14.
                            Prekinuo Arsenalovu sušu.
                            Gol za trofej '14.
                            Za repku takodje igrao krucijalnu ulogu na Euru.
                            Gol za trofej '17.
                            Danas mu se vrednost procenjuje na 35mil.(izvor transfermarkt)






                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                            Evo plačemo u sav glas što je SAFu rekao NE haahahaa

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Meni nidje veze da se juri Aleks Sandro. Alonso sabio sezonu.
                              I ja sam o ovome razmišljao, hajda da traži nekog backup igrača. Mozda je bolje da trazi rotaciju na Mosesovoj strani.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ni meni nisu jasne ove ponude za Brazilca, a Alonso prekucao igricu.

                                Zapeo Conte da dovede Sandra i Bonucija, ne pita za cijenu.

                                Comment

                                Working...
                                X