Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sigurno brate.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Diskutabilno je dal su najbolji ali loši po mlade igrače nisu.Venger ako ništa pruža šansu mladim igračima ali nema rezultate u ligi zbog svojih drugih nedostataka i to su uglavnom taktički nedostatci a po vašoj logici ispada kako je izveo sve mediokritete.

      Još kad vidim ovo pljuvanje po svakom našem fudbaleru kako su kante samo me iznervirate,dok tu isti ljudi od Rašforda,Depaja i ostalih boranije prave nove Mesije i svaki igrač koji je u Arsenalu je mediokritet i kanta a ako je slučajno u Junajtedu e onda je world class talenat.
      Pa jesu mediokriteti. Samo sto ne udaram po Vengeru za sve, rekao sam takodje da igraci koje je on forsirao nisu neki vanserijski talenti. Remzi je odlican igrac, jako ga cenim, ali on stagnira vec dugo dugo vremena. Kada sam ga gledao pre 3-4-5 godina, verovao sam da ce u ovo neko vreme biti krem de la krem svetskog fudbala.

      Rasford nikad nece biti top igrac. Ima potencijala da bude jedna zajebana opcija sa klupe i strasan dzoker. Al nista vise od toga. Depaj nikad nije bio niti ce ikada biti klasa. Dovoljno mi je bilo da ga odgledam 5 utakmica u Junajtedovom dresu da to skapiram. Klasican noj.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Pa jesu mediokriteti. Samo sto ne udaram po Vengeru za sve, rekao sam takodje da igraci koje je on forsirao nisu neki vanserijski talenti. Remzi je odlican igrac, jako ga cenim, ali on stagnira vec dugo dugo vremena. Kada sam ga gledao pre 3-4-5 godina, verovao sam da ce u ovo neko vreme biti krem de la krem svetskog fudbala.

        Rasford nikad nece biti top igrac. Ima potencijala da bude jedna zajebana opcija sa klupe i strasan dzoker. Al nista vise od toga. Depaj nikad nije bio niti ce ikada biti klasa. Dovoljno mi je bilo da ga odgledam 5 utakmica u Junajtedovom dresu da to skapiram. Klasican noj.
        Nisu mediokriteti u tome je problem neki jesu ali svi nisu.Remzi ne stagnira nego ceo Arsenal stagnira.Ox je najbolje krilo Engleske pored Sterlinga ali ga ne forsira dovoljno i ni sam ne zna zašto.Ove ostale neću da spominjem zato što nisu vredni spomena ali ako su po vašem mišljenju Ox,Remzi i Belerin mediokriteti mene stvarno zanima šta su dobri fudbaleri.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Nisu mediokriteti u tome je problem neki jesu ali svi nisu.Remzi ne stagnira nego ceo Arsenal stagnira.Ox je najbolje krilo Engleske pored Sterlinga ali ga ne forsira dovoljno i ni sam ne zna zašto.Ove ostale neću da spominjem zato što nisu vredni spomena ali ako su po vašem mišljenju Ox,Remzi i Belerin mediokriteti mene stvarno zanima šta su dobri fudbaleri.
          Engleska je bez Totnamovih igraca na nivou reprezentacije Srbije, i nije velika stvar biti najbolje krilo u ekipi balvana. Odgovara Klopovom sistemu, zato ga on i juri, i niko drugi. Remziju je nebo bilo granica, kad pogledas gde je mogao da bude u ovim godinama, a gde jeste, jednostavno ne mozes da kazes:"Bravo Arsene".
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Engleska je bez Totnamovih igraca na nivou reprezentacije Srbije, i nije velika stvar biti najbolje krilo u ekipi balvana. Odgovara Klopovom sistemu, zato ga on i juri, i niko drugi. Remziju je nebo bilo granica, kad pogledas gde je mogao da bude u ovim godinama, a gde jeste, jednostavno ne mozes da kazes:"Bravo Arsene".
            Zanemarit cemo samo da mu je prije 7 godina Shawcross prepolovio nogu na dva dijela.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sta onda reci za igrace Manchester Uniteda, koji vec cetiri sezone zavrsava iza Arsenala? Ubrzo evo ide i peta.

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Sta onda reci za igrace Manchester Uniteda, koji vec cetiri sezone zavrsava iza Arsenala? Ubrzo evo ide i peta.
                ????

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  ????
                  2016/17
                  Arsenal 75b
                  Manchester Utd 69b

                  2015/16
                  Arsenal 71b
                  Utd 66b

                  2014/15
                  Arsenal 75b
                  Utd 70b

                  2013/14
                  Arsenal 79b
                  Utd 64b

                  Comment


                  • DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Samuraj View Post
                      2016/17
                      Arsenal 75b
                      Manchester Utd 69b

                      2015/16
                      Arsenal 71b
                      Utd 66b

                      2014/15
                      Arsenal 75b
                      Utd 70b

                      2013/14
                      Arsenal 79b
                      Utd 64b
                      Какве везе има ко је испред кога с тиме да Венгер није избацио врхумског играча у последње време?

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Какве везе има ко је испред кога с тиме да Венгер није избацио врхумског играча у последње време?
                        Pa vidim da su oni najglasniji u ocjenjivanju kvalitete Arsenalovih igraca pa da ih upitam kakvi su njihovi.

                        Comment


                        • Ja stvarno ne znam sta je problem u Arsenalu, ako je trener odlican i igraci su super.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ja stvarno ne znam sta je problem u Arsenalu, ako je trener odlican i igraci su super.
                            Nema problema. Konstantno se medju prvih pet zavrsava. Za osvojiti ligu treba imati i srece.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Ja stvarno ne znam sta je problem u Arsenalu, ako je trener odlican i igraci su super.
                              Razmazeni navijaci, nedostatak faktora srece, Bilic koji nije izvukao bod LIverpulu, sudije, nezahvalni igraci koji nisu ostali uz Vengericu, zuta stampa, ucestala kisa u Londonu. Ostalo je sve super

                              Comment


                              • Originally posted by Samuraj View Post
                                Sta onda reci za igrace Manchester Uniteda, koji vec cetiri sezone zavrsava iza Arsenala? Ubrzo evo ide i peta.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X