Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mauricio ih je razvio vise za dvije sezone nego Wenger zadnjih 7,8 godina sigurno

    Razvio ih u super igrace,a Ox,Iwobi to je osrednje sve...nikad Wenger osvojit titulu nece da poentiram
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Tu odluku ce on sa svojom porodicom donijeti, ali da sve vuce prema Realu vuce i to dobro.

      Florentino je opsjednut malim ne prestaje da prica o njemu...

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Pa ne otimaju se u poslednjih 4-5 godina. Fabregas je bio poslednji.
        Kako bre poslednji brate evo ti ove sezone Belerin-Barsa,Ox-Liverpul,Sančez-Bajern Pa šta treba pola ekipe da nam kupuju svake godine
        Druga je stvar što je uprava koliko toliko normalnija i što ne mora da prodaje najbolje igrače nego ima uslove da ih zadrži.
        Last edited by Lord Gangarić; 24-06-17, 16:49.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Kako bre poslednji brate evo ti ove sezone Belerin-Barsa,Ox-Liverpul,Sančez-Bajern Pa šta treba pola ekipe da nam kupuju svake godine
          Не можеш да ставиш Санчеза јер је дошао као формиран играч. Ливерпул се за Окса не отима, већ је ту као опција. Бељерин још увек није врхунски играч, али си ту у праву, Барса га жели баш.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Не можеш да ставиш Санчеза јер је дошао као формиран играч. Ливерпул се за Окса не отима, већ је ту као опција. Бељерин још увек није врхунски играч, али си ту у праву, Барса га жели баш.
            Nije bila poenta da li žele naše homegrown igrače nego igrače uopšteno.Rekao je da se niko ne otima oko naših igrača poslednjih 5 godina.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Strasni su mi Mauricievi igraci koji samo kod njega igraju kako treba.

              Mauricio jeste vrhunski trener, al su mu igraci karina bez njega.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Pa i ja bi da igram sa Ronaldom ili da treniram sa Federerom, ne znaci to da je u ovom trenutku najbolji potez u karijeri.
                Ja evo ne vidim kako bi za Arsenal bio dobar potez dovodjenje Mbapea na tri sezone. Na stranu tvoje idiotske procene da je jedan klinac poslednji deo puzle koji deli Arsenal od titule, vi bi tu imali samo finansijsku dobit, a zbog jurenja iste vi niste dotakli top trofej deset i vise godina. Koliko ja znam, vi zelite da pobegnete od tog biznis modela.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ne može Arsenalu ni Mesi doneti titulu dok se neke druge stvari u ekipi ne slože.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Strasni su mi Mauricievi igraci koji samo kod njega igraju kako treba.

                    Mauricio jeste vrhunski trener, al su mu igraci karina bez njega.
                    HAHAHHAa pa ti konzervu nikad sutnuo nisi Juniore moj dobri

                    Hvalis Holdinga kao da je Nesta,a Lovrena ne spominjes...hvalis Oxa tupavog,a Lallana koji je prekucao proslu sezonu se ne spominje

                    Bellerin u krizi je Carvajal licno,a Shaw u istoj krizi nema pojma
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Nije bila poenta da li žele naše homegrown igrače nego igrače uopšteno.Rekao je da se niko ne otima oko naših igrača poslednjih 5 godina.
                      Ne vidim poentu tvog posta. Znas na sta sam mislio i o cemu sam pricao. Nema potrebe za tim.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Nije bila poenta da li žele naše homegrown igrače nego igrače uopšteno.Rekao je da se niko ne otima oko naših igrača poslednjih 5 godina.
                        Ја сам схватио играче које је Венгер створио. Ако је друкчије мислио, јебига онда.

                        Originally posted by bici View Post
                        Ne vidim poentu tvog posta. Znas na sta sam mislio i o cemu sam pricao. Nema potrebe za tim.
                        Ево написа човек оно што сам мислио.
                        Last edited by Победа; 24-06-17, 16:55.

                        Comment


                        • Pa brate mili nije ni on fabrika igrača sad ga i vi preterujete.Šta treba svake tri godine da od jajeta pravi igrače za koje će da se otimaju Real i Barsa,ma daj bre...
                          Last edited by Lord Gangarić; 24-06-17, 17:00.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Pa brate mili nije ni on fabrika igrača sad ga i vi preterujete.
                            Ганг, браниш неодбрањиво. Тј. не знам шта браниш, Аки је рекао да су Пеп и Венгер тренутно најбољи за развој младих играча.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Ганг, браниш неодбрањиво. Тј. не знам шта браниш, Аки је рекао да су Пеп и Венгер тренутно најбољи за развој младих играча.
                              Diskutabilno je dal su najbolji ali loši po mlade igrače nisu.Venger ako ništa pruža šansu mladim igračima ali nema rezultate u ligi zbog svojih drugih nedostataka i to su uglavnom taktički nedostatci a po vašoj logici ispada kako je izveo sve mediokritete.

                              Još kad vidim ovo pljuvanje po svakom našem fudbaleru kako su kante samo me iznervirate,dok tu isti ljudi od Rašforda,Depaja i ostalih boranije prave nove Mesije i svaki igrač koji je u Arsenalu je mediokritet i kanta a ako je slučajno u Junajtedu e onda je world class talenat.
                              Last edited by Lord Gangarić; 24-06-17, 17:04.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Opet menjas temu Gang. I opet gresis.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X