Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najzahvalniji moze da bude. Ali realno ne donosi prevagu na terenu. Ne donosi trofeje. I sam kazes osrednji bek. Neka bude da je solidan. Ali opet nije klasa. Bar ne za sada. Izvinite obojica, ali samo se klasa pamti. O kakvom razvijanju pricamo? Pa niste vi Saut. Tj jeste samo na visem nivou.

    Ono sto je uradio sa "otpadnicima" je bilo van svake pameti. Ali kada je trebao da nastavi, svi koji su nesto vredeli su bezali od njega. A on je razvijao Bendtnere, Volkote i kompaniju.

    Samo cekam jos da cujem kako je Mesuta, Sancesa i Cecha razvio. Dodatno..

    Gang bar ti bude realan buraz.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • ALL IN!

      After Juventus turned down €60m for Alex Sandro, it’s reported they will be sorely tempted when Chelsea come back offering €70m.

      Comment


      • Aj limeni idi uzivaj u bus fudbalu.

        Remzika ne donosi trofeje

        Covjek bukvalno dva kupa donio svojim golovima.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Iwobi, Holding, Ox.



          Burazeru ni ti ne verujes u ovo. Dobro ti jedini verujes. Dodaj I J. Cembela. Koja bre sledeca generacija? Bjezi Aki.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Od decembra ne zna dje udara, jer nosi povredu clanka.

            Iwobi?

            Holding?

            Ox?

            Da ne pricam o sljedecoj generaciji gdje ima Jeffa, Willocka, Maitland Nielsa, Bielika, Bramalla...

            Moze se rec da je razvio Kos-a i Monreala s obzirom kako je Nacho igrao kad je tek dosao, u zadnjih 5 godina.

            Covjek ima dokazan rekord davanja prilika i razvijanja mladih igraca ako se oni trude.

            Mbappe bi najbolje uslove imao u Arsenalu, iza njega Mesut Sanchez, Xhaka i Remzika. Bolest vezni red. Odradi 3 godine i ode u Real ako mu je zelja.

            Treba imati na umu ako ode u Real, nek Zidanea krene 3 mjeseca losi rezultati, nece vise Zidana biti.
            Cekaj brate, aj mi pojasni sad nesto. Dovedete klinca od 18 godina na, eto i sam si rekao, 3 godine, i posle zapali u Real. Koja je svrha svega toga? Dovesti ga na 3 godine? Ti mislis da ce vam taj klinac doneti titulu u te tri godine?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ivobi po meni nije fudbaler za top klubove,Holdinga nije otkrio Venger dok je Hektor solidan bek ništa posebno.A Remzi je Vengerov najbolji igrač u proteklih 10 godina i radi domaći zadatak koji većina ljudi ne vidi.Ne može Remzi da donosi trofeje kada je klub van stroja kao i menadžer.Malo je smešno da sada ovakve stvari pričate i da gotovo svaki fudbaler Arsenala ispada kanta,ja ti ovo kažem kao bivši fudbaler da je Remzi jedan od naših najboljih fudbalera.Ne gledaš Arsenal koliko ga ja gledam i uvek sam bio realan što se naših igrača tiče.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Aj limeni idi uzivaj u bus fudbalu.

                Remzika ne donosi trofeje

                Covjek bukvalno dva kupa donio svojim golovima.


                Vidis koliko si plitak, kazes meni da uzivam u bus fudbalu, a ti ne mozes da ukljucis mozak. Da budes realan 1%. Greota buraz.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • A ko je to Holdinga otkrio?

                  Placen 2.5m iz Boltona koji je ispao u 3. Ligu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Koliko sada vrijedi Holding?

                    Comment


                    • Ako Stones vrijedi 55m, Holding vrijedi 80m.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        A ko je to Holdinga otkrio?

                        Placen 2.5m iz Boltona koji je ispao u 3. Ligu.
                        Više govorimo u fazonu da je tada imao 18 godina,dečko je imao dve sezone u Čempionšipu pre nego što je došao.Naravno Venger mu je omogućio da igra top fudbal ali nije ga izveo iz mlade selekcije
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • A to ako Mbappe hoce da ide u Real, nema probelma. Uduplamo mu cijenu i vozdrica.

                          Donio bi titulu, vec iduce sezone kad bi presao.

                          Sprdao bi se s onim buzdovanima od stopera.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja bi Remzija na keca doveo, da igra umesto Andera u 4 3 3.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gang nemoj da mesas babe i zabe.

                              Nisam rekao da je Arsenal kanta. Vec da je presmesno reci da Venger nesto specjalno razvija igrace pogotovo u zadnjih 5 godina.

                              Nemam ja nista protiv Remzike, to sto on donosi kupove to okaci macku o rep. Znamo sta je stvarno bitno od trofeja. A on to nece doneti. To sto mozda nije najveca klasa ili mozda tim sto trener ne zna da izvuce ono najbolje iz njega seljakajuci ga sa pozicije na poziciju. Gde mu glumi robokapa, nekako kao da Venger nema dovoljno poverenja da ga stavi na jedno mesto. i da izvuce najbolje. Kao da je zaboravio to da uradi.

                              Vama kako ko sta se suprostavi malo, ispadne da mrzi Arsanal ili Vengera ili koga god. Idte u kurac jbt.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Aki brate jesi li realan? Ocekujes od decka koji ima 18 godina da ti titulu donese vec u prvoj sezoni?!?

                                Pa da imas Mesija i Ronalda u ekipi titula ti nije osigurana, daj malo realnosti jbte...

                                Comment

                                Working...
                                X