Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Megvajer u Lesteru za 17 miliona funti, odbio VBA ponudu za Evansa od 10. Smijesno da za Megvajera daju 17, a za Evansa 10, potpuno nejasne stvari. Megvajer je inace odlican ali bukvalno ima pola sezone u nogama na najvecem nivou.

      Pikford za 30 milina funti je tek haos. Koliko god bio dobar i talentovan on ima jednu sezonu seniorskog nivoa u karijeri u prvoj ligi. Jednu jebenu sezonu. Bukvano je do juce branio u ligi jedan.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Au tebra Pikford 30 miliona funti,e jeste i ovaj fudbal postao cirkus
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Megvajer je beton, ali je malo precijenjen ođe. Pikforda ne treba komentarisati, prešli su granicu i to debelo ovi iz Evertona.

                EDIT: Od svih onih talenata iz Ajaksa, oni dovode Klasena jbt... Kako je s glavom?
                Last edited by Reise; 15-06-17, 20:42.
                sigpic

                Comment


                • Everton ako proda Barklija, sigurno ide na Sigurdsona, to bi moglo biti top pojacanje za njih.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Milan striker M’Baye Niang was reportedly in Liverpool today for a medical with Everton, ready to complete the €19m (£16m) move.

                    Comment


                    • Ja ne znam sta se digla tolika prasina oko preplacivanja Pikforda, kad je mali strasan golman, ako je city platio Edersona 40 onda me ni malo ne iznenađuje ova svota za Pikforda, plus je jos englez.

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Everton ako proda Barklija, sigurno ide na Sigurdsona, to bi moglo biti top pojacanje za njih.
                        kome tacno?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Mogao bi Pep da uleti u pricu. Njemu fali veznih igraca.

                          Comment


                          • Na stranu to s veznim, pitam se koliko ima engleza?
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ja koliko znam Stones i Sterling, a ostalo su sve stranci.

                              Comment


                              • I Delph, ne znam kako se Ihenacho vodi al za njega se svakako prica da ide.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X