Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda ce sledeca sezona da bude najbolja sansa da se Totenhem domogne titule(u prilog im ide povreda Azara i moguca prodaja Koste), svakako ce biti vece nego ove sezone.Sada svi konkurenti igraju na vise frontova, mada i oni treba da izvrse par promena u rosteru.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Mozda ce sledeca sezona da bude najbolja sansa da se Totenhem domogne titule(u prilog im ide povreda Azara i moguca prodaja Koste), svakako ce biti vece nego ove sezone.Sada svi konkurenti igraju na vise frontova, mada i oni treba da izvrse par promena u rosteru.
      Iako bih stvarno voleo da oni uzmu titulu, tesko da ce uspeti na Wembliju. A pitanje i da li ce zadrzati najbolje igrace u ovom roku.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Meni smao nije jasno kako Konte misli da sa Lukakuom zamijeni Kostu. To je suludo, Lukaku je ocajan u hold upu, nema pas, Kosta je tu medju najboljima na svijetu. A igra Celsija se prilicno zasniva na sjajnom link up i hold up playu.
        Brate, Kosta je jedan od gorih pas igrača koje sam ja gledao. Liku se dešava da promaši pas i deset metara kad pokušava da gradi igru. Čak je i Lukaku bolji od njega u tom segmentu.
        sigpic

        Comment


        • Mora da se salis, covjek mijenja stranu kao rukom cesto. Zastrasujuci dugi pas ima za klasicnog napadaca i masu se izvlaci na stranu ili sa centra zaleti i otvara. Lukaku moze da sanja o tom osjecaju, odlaganju petom, centarsutu i da na tacni namjesti sansu, a o prijemu i driblingu necu ni da pocinjem.
          sigpic

          Comment


          • Fernando Felichevic je menadzer Sancheza, slican tip kao i Jorge Mendes, posebno jer ima vec kontakte u njemackim medijima jer je agent i Vidalu.

            Alexis Sanchez hoce astronomsku cifru od plate u Arsenalu. Alexis Sanchez ce ostati u Arsenalu, jer ce mu svaka zelja biti prakticno ispunjena.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ali Kiker kaze da mu Bajern nudi 25 miliona eura godisnju platu. Tesko je tome isparirati, a i porez je manji u Njemackoj nego u Engleskoj. To ne lici na Bajern, ali itekako lici na Ancelotija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mora da se salis, covjek mijenja stranu kao rukom cesto. Zastrasujuci dugi pas ima za klasicnog napadaca i masu se izvlaci na stranu ili sa centra zaleti i otvara. Lukaku moze da sanja o tom osjecaju, odlaganju petom, centarsutu i da na tacni namjesti sansu, a o prijemu i driblingu necu ni da pocinjem.
                To što si rekao može biti Modrić, Kosta nikako.
                sigpic

                Comment


                • Nece razbiti Bayern platni budzet radi Sancheza. Nikad nisu i nece nikad.

                  Zamisli 425k eura sedmicno, to je skoro 200k vise od trenutno najplacenijeg igraca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sanjao sam ja to vjerovatno, nema Kosta veze, sjecam se price bice Falkao bolji od njega, e tako ce ga i Lukaku zamijeniti

                    Kazem ti Aki ne lici na Bajern nikako ali Kiker je najozbiljniji moguci izvor i to je totalno u Ancelotijevom fazonu. karlo je uvijek takve stvari radio, i dovodio igrace za ogromne pare i davao im ogromne plate. I uvijek je osvajao sve sa iskunijim igracima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ali Kiker kaze da mu Bajern nudi 25 miliona eura godisnju platu. Tesko je tome isparirati, a i porez je manji u Njemackoj nego u Engleskoj. To ne lici na Bajern, ali itekako lici na Ancelotija.
                      Malo koji igrac ce napustiti EPL zbog Bundeslige. Dobru mu placu nudi i Arsenal.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sanjao sam ja to vjerovatno, nema Kosta veze, sjecam se price bice Falkao bolji od njega, e tako ce ga i Lukaku zamijeniti

                          Kazem ti Aki ne lici na Bajern nikako ali Kiker je najozbiljniji moguci izvor i to je totalno u Ancelotijevom fazonu. karlo je uvijek takve stvari radio, i dovodio igrace za ogromne pare i davao im ogromne plate. I uvijek je osvajao sve sa iskunijim igracima.
                          Ispada onda i po tvojoj priči da Lukaku pojma nema.

                          Neće tu biti previše razlike. Ne može Lukaku biti neki upgrade, a bogami ni downgrade u odnosu na Kostu kao što ti misliš. Obojicu je teško čuvati. Lukaku je vjerovatno jači od svih štopera, a i što se tiče brzine je u prednosti. Kosta ima veliki radijus kretanja i teško ga je ispratiti. Meni je Lukaku bolji u građenju igre od Koste i ne sumnjam da bi se odma uklopio.
                          Prenaglio u onom opisu Koste, opisao si Levandovskog. Ne može Kosta s njim u isti koš.
                          Uglavnom, ko god da startuje za Čelsi sledeće sezone, imaće 20+ golova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni se cini da moze i da je jedan od najboljih napadaca svijeta. Ja bih zestoko razmislio iz PL koga bih uzeo, Kostu, Agera ili Kejna. Apsolutno je glavni igrac Celsija naprijed od kad je dosao, ima najveci kontinuitet, cupa, grize, i sem stvarno par mjeseci u trecoj Murinjovoj sezoni kad je izgledalo kao da se predao i da ne igra onako kako zna i zeli prije svega sve ostalo odradjuje vrhunski i ta zelja je nenromalna kod njega. Naravno on je mentol veliki, provokator, uvijek ima nesto sto mu ne odgovara, vratio bi se u Atletiko, isao bi u Kinu, ne odgovara mu hrana u Engleskoj, ima problem sa Murinjom, sa Konteom i kod svakog drugog to bi znacilo nista od maksimuma i da igra pati, ne i kod Koste. I zbog toga najveci moguci respekt. I za svoju ekipu je sjajan kakav god bio, a gnjida je teska cesto

                            A sto se pasova tice svi grijese, Ibrahimovic deset zaredom losih da na deset metrara, Kejn zna da ne moze da ga ubode, Agero isto, ali na kraju dana samo je bitno ko ga povuce, ko to moze i umije i ko ne umije. i Ko ce napraviti razliku, a ko nece.

                            Ne sumnjam ja da ce Lukaku davati golove, moze on da ih da i 30 i da to Celsiju nista ne znaci. Ko garantuje da Azar nece nestati i izgubiti sav talenat kao pretprosle sezone, kao Dzordan u Space Jamu? Cjelokupna igra Celsija izmedju ostalog zavisi i od Koste, a ja stvarno ne vidim kako Lukaku to moze da radi. Da je bukvalno na svakom dijelu terena od sredine do protivnickog gola, da trci kao lud u presingu, da dribla trojicu i odlozi Azaru. Sto se gradjenja tice moguce i da je bolji, mada je i tu Kosta na najvecem mogucem nivou, ali i kod tog gradjenja treba je primiti, cesto se od Romelua odbije kao od drveta, kod Koste se lijepi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma nisu ni Pepu zelje ispunjavali sa nemogucim zahtjevima, jer je 420k sedmicno nemoguc zahtjev. Cak i 300k funti je nemoguc zahtjev za Bayern jer im rusi strukturu.

                              Ja jos uvijek stojim pri svom, Alexis nece biti prodan, osim ako ne dodje ponuda koja se ne odbija izvan Ostrva. Ako ne potpise novi ugovor, sezonu ce poceti na tribinama.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jest i Ozil propo.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X