Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Jedino Juventusu nije dao go.
    Jeste cak i njima.

    Ne osporava niko kvalitet Mbapea kao ni ogroman ali bas ogroman potencijal ali ipak je to nenormalna cifra za dete od 18 godina. Ne mora da znaci da ta potencijalna kupovina nece biti vrhunski posao u buducnosti ali isto tako ne mora da znaci da nece biti ni promasaj.
    sigpic

    Comment


    • Za sve je kriv prevodilac. Da nije placao Pogbu sto milki, sada bi se za Mbapea vrtela cifra oko 50-60 miliona

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Covjek je sa 18 godina dao 27 golova u Francuskoj i odveo Monako do polufinala Lige Prvaka. Jedino Juventusu nije dao go. Nema jednu slabu tekmu da je odigrao ove sezone.

        Mene stvarno interesuje jeste li vi njega ikako gledali, kako se krece i kakav natural finisher je?

        Ovakvo kretanje sam ja zadnji put vidio kod Henrya, a ovaj finnishing kod Eduarda prije povrede.
        Niko ne spori njegov talenat, ali reći da je 3 klase iznad Salaha, koji je prošle sezone imao 15 golova i 13 asistencija u ligi kao krilo je neozbiljno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kad smo vec kod toga Pogba i Ibrahimovic su los posao za 100m a Kolosinac i Mbape vrhunski za 140m.

          Za ove cifre su prvenstveno krivi naftasi iz PSG-a i Sitija, slede Real i Barsa pa onda Junajted.
          sigpic

          Comment


          • Mbappe 26 golova 8 asistencija. Sampion Francuske, osvajac kupa i polufinalist LP.

            Salah, Celzijev flop, 15 golova 13 asistencija. Sampion drugog mjesta u Italiji i AFCON-a.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Kad smo vec kod toga Pogba i Ibrahimovic su los posao za 100m a Kolosinac i Mbape vrhunski za 140m.

              Za ove cifre su prvenstveno krivi naftasi iz PSG-a i Sitija, slede Real i Barsa pa onda Junajted.
              Nije poenta u poredjenju, nego da je granicu prvi prekoracio prevodilac kada je od Pogbe ucinio najskuplje placenim fudbalerom, a da pri tome nije najbolji igrac trenutno. Pre se znalo da se samo za najbolje puca stotka. Sada vise nema granice

              Comment


              • Ne iznosi neistine Aki, nije osvajac kupa, oba kupa uzeo PSG, u jednom ga je Tiago Silva pojeo za dorucak i pokazao kako treba braniti Mbappea, cak je i Subasic rekao da ga ja unistio ovaj psihicki i da je momak plakao posle utakmice.

                Comment


                • Мбапе тренутно бољи играч од Салаха 3 пута

                  Није Мбапе сам одвео Монако, причаш као да не постоје Силва, Радамел, Фабињо, Бакајоко итд...

                  И другачије је играти у Роми и у италијанској лиги и Монаку који игра веома офанзиван фудбал.

                  Comment


                  • Jedan igra napadaca a drugi krilo u ipak malo jacoj ligi od Francuske.
                    Ne znam cemu uopste ova rasprava kad je i dalje Real broj jedan favorit za njegovo dovodjenje, dzabe se cimate pa cete se kasnije samo razocarati.

                    @Princoni nisam ovo poredjenje ni stavio kao odgovor tebi nego na konstataciju da je Kolosinac dosao za dz pa onda nije problem platiti Mbapea. A Pogba jeste pretplacen i to niko nikad nije ni sporio, ali je sigurno vise rezonska kupovina njega za stotku nego Mbapea za 140, bar po meni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako je plakao nakon tekme sa Silvom, sta li ce bit kad ga Ramos prebije na treningu.

                      Najbolja odluka u zivotu koju moze donijeti jeste da ode kod Wengera.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Mbappe 26 golova 8 asistencija. Sampion Francuske, osvajac kupa i polufinalist LP.

                        Salah, Celzijev flop, 15 golova 13 asistencija. Sampion drugog mjesta u Italiji i AFCON-a.
                        Što ne kažeš da računamo sva takmičenja. Salah, 19 golova i 15 asistencija.

                        To što je Monako osvojio prvo mesto, nema veze sa tim da može da bude 3 klase ispred Salaha. Moraš da sačekaš bar još jednu sezonu da bi mogao tako nešto da kažeš, a ni tad neće biti tačno.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Jedan se cijeni 140m eura, drugi 40m eura.

                            Uglavnom vidjet cemo ih obojicu u PL iduce sezone, pa ko bude bolji
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              @Princoni nisam ovo poredjenje ni stavio kao odgovor tebi nego na konstataciju da je Kolosinac dosao za dz pa onda nije problem platiti Mbapea. A Pogba jeste pretplacen i to niko nikad nije ni sporio, ali je sigurno vise rezonska kupovina njega za stotku nego Mbapea za 140, bar po meni.
                              Ma nije rezonska kupovina niti jedna, niti druga. Ja licno ne verujem da ce iko davati 140 miliona, pre bih rekao da mu samo pumpaju cenu.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Pa pazi, onda je flopnuo i De Bruyne, Lukaku, itd...
                                Ne znam da li ce ubijati u LFC, ali jednostavno nije dobijao toliko sansi niti prostora u CFC.
                                Kako Mourinho zna prepoznati talenat.

                                Ogroman se novac vrti u EPL. Moglo bi za nekoliko godina postati i bitnije i vece takmicenje od LP.

                                Comment

                                Working...
                                X