Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normalno, kad je Wenger u pitanju onda je mora biti neko razumno opravdanje.

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Ja se iskreno nadam da je tako, jer ovo je suludo. Zaista. I kontra politike kluba, kontra njegove filozofije.

      Al ako dodje Kylian, kakav će biti stav javnog mnjenja? Kakav će biti stav većine na forumu?

      ili

      Nekad mi se čini da se ovdje i uopše u javnosti izgradila stalna doza netrpeljivosti prema Wengeru, ma šta uradio. Postoji tih nekih par stereotipa o njegovoj škrtosti, tvrdoglavnost, netaktičnosti i zastarjelim metodama, pa se svaka pozitivna stvar koju napravi tumači kroz prizmu pomenute netrpeljivosti kao slučajnost, splet sretnih okolnosti ili ne znam šta.
      Izlapio. Mislio sam da su samo Perez i Vudvard dovoljno ludi i naivni da plate te pare.

      Mada u poslednje vreme pocinjem da se dvoumim. Ako sad jedan Mbape kosta 150 miliona, koliko ce onda za 5 godina kostati jedan dokazan igrac sa 5-6 godina konstantno dobrog fudbala? Mozda se ispostavi da ce Mbape biti dobra investicija. Mada suludo je po meni trositi te pare na pola godine kvalitetnog fudbala. Da ima u sebi vec 2-3 sezone pa i ajde, al ovako, ogroman je rizik. Ko moze da garantuje da nece biti novi Baloteli? Niko.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Wenger koji je htio da mu Ibra igra trial, da nudi za novog Balotelija osminu milijarde. Sanse nema.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Клоп ће довести Салаха за 40м отприлике, Венгер Мбапеа за 140м. Само што Мбапе може да буде флоп, а Салах је већ врхунски играч.

          Comment


          • Salah je vec flopnuo u Celziju.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Није добио адекватну прилику.

              Не знам Венгеру шта ће Мбапе, њему треба леви бек, везни, Лаказет и то му је савршено склопљен тим за титулу. Иако већ има довољно квалитетан, ал' ајде.

              Comment


              • Venger pokazuje znake menjanja, prvo sa formacijom pa sad i ovo, što je pozitivna stvar. Pokušava da izađe iz kolotečine u koju je upao. Negativno je to što ovaj mali nije dovoljan za titulu, bar ove sezone (možda grešim, ali videćemo).
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Salah je vec flopnuo u Celziju.
                  Pa pazi, onda je flopnuo i De Bruyne, Lukaku, itd...
                  Ne znam da li ce ubijati u LFC, ali jednostavno nije dobijao toliko sansi niti prostora u CFC.

                  Comment


                  • Od ovih nadolazecih talenata, prvenstveno iz francuske ( tamo ih je po svemu sudeci najvise ), najpametnijom kupovinom se cini ovaj Jean Michael Seri iz Nice. Prema svemu sto sam vidio, ako ce Arsenal pojacavati vezni red, tj. traziti alternativu Kazorli onda bi volio da to bude on. Tridesetak miliona eura je cijena. Mala maca za danasnje standarde.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Jbte, baš smo prodali Suareza u loše vreme. Da ga danas prodajemo, ne bi ga dao ispod 110 miliona funti. Ne mogu se setim za koliko je on otišao, ali znam da je bilo ništa u poređenju sa današnjim transferima...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Pa pazi, onda je flopnuo i De Bruyne, Lukaku, itd...
                        Ne znam da li ce ubijati u LFC, ali jednostavno nije dobijao toliko sansi niti prostora u CFC.
                        Vrlo pristojno receno da je Murinjo los trener.

                        Salah je predobar igrac i dobro ste kupili, ali Mbape je 3 klase iznad sad s 18 godina.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Salah je predobar igrac i dobro ste kupili, ali Mbape je 3 klase iznad sad s 18 godina.
                          Ne glupiraj se Aki. Imaš ponekad neke izjave, prosto da čovek ne poveruje...

                          Talenat i trenutne sposobnosti su 2 različite stvari.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Covjek je sa 18 godina dao 27 golova u Francuskoj i odveo Monako do polufinala Lige Prvaka. Jedino Juventusu nije dao go. Nema jednu slabu tekmu da je odigrao ove sezone.

                            Mene stvarno interesuje jeste li vi njega ikako gledali, kako se krece i kakav natural finisher je?

                            Ovakvo kretanje sam ja zadnji put vidio kod Henrya, a ovaj finnishing kod Eduarda prije povrede.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Od ovih nadolazecih talenata, prvenstveno iz francuske ( tamo ih je po svemu sudeci najvise ), najpametnijom kupovinom se cini ovaj Jean Michael Seri iz Nice. Prema svemu sto sam vidio, ako ce Arsenal pojacavati vezni red, tj. traziti alternativu Kazorli onda bi volio da to bude on. Tridesetak miliona eura je cijena. Mala maca za danasnje standarde.
                              Mene cudi Veseli da ti ne prizeljkujes recimo Barklija

                              Comment


                              • I ljudi zaboravljaju da smo mi vec doveli lijevog beka, besplatno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X