Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam citao po tviteru,ali ne zvanicni izvori niti novinari,nego obicni navijaci da svi cekaju Orijea da najzad srede desnu stranu, sad dal oni znaju nesto vise ili ne ,ne znam.a stoji ovo da su i Eng i Fra obajvili da je sklopio dogovor sa MUFC,al nije dogovoreno jos medju klubovima

    Comment


    • Šik će verovatno u Inter što je ekivivalent da je ugasio karijeru. Inter je smrt za mlade igrače.

      Jedino Gagljardini tamo pliva, verovatno zato što je Italijan.

      Comment


      • Rincon to Torino all done - Medical tomorrow [Sky]

        Sto se tice Schicka otkupna klauzula vise ne postoji, tj poslednji datum da se aktivira bio je jul 15. Agent kaze da ce trenutna cena biti znatno veca od 25M.

        Comment


        • Firenca poslala ponudu za malog Simeonea 18m di marzio

          Comment


          • Juventus 1.65
            Napoli 5.81
            AC Milan 7.25
            AS Roma 10.50
            Inter 12.00
            Lazio 62.50
            Fiorentina 108.50


            Pogledao par sajtova, uglavnom su slične kvote na današnji dan 11. avgust.

            U svakom slučaju očekujem najzanimljiviju sezonu u poslednjih 15 godina.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Bila je dobra ona Juventusova na tron povratnička sezona, prva u nizu od ovih 6.

              Dobar Milan bio, pa gol Muntarja, pa pobeda Rome nad Milanom, Juventusu za titulu.....baš pucalo.

              Comment


              • Bice najinteresantnija liga od TOP4 uz PL...posle duzeg vremena,nadam se i vecem kvalitetu.Kvote realne mada mozda premala na Juve jesu prvi favoriti sigurno al 1.65.a sledeci 5.81....

                Comment


                • Sampdoria na pragu da kupi Luana ,dosao bi u decembru

                  Gabigol se povezuje sa Sportingom

                  Comment


                  • Odlična vest nedolazak Mora u Inter. Ima dosta napadača, još ako Šik dođe... A i već imaš jednog takvog igrača u vidu Gabigola koga šalješ na pozajmicu...

                    A i prioritet je odbrana.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • A doveli li ste Dalber na DL ,Skinjara na DC doduse preskup,po meni, al nebitne su danas cifre,al zato desno promaja Mor jeste nepotreban,mlad ,a Gabigola saljes u Sporting,Jovetic jos tu valjda sta je sa Brozovicem,treba tu neki klasicni u vezi iskusniji tipa Radja i sl

                      Comment


                      • Joveta će najvernovatnije natrag u Violu.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Joveta će najvernovatnije natrag u Violu.
                          Zaslzuje on vise ,pogotovo sad kako je u Viloli,al i njega malo ko da mu je svejedno,cudi me da ga Monki ne dovede u Romu,kad ga je hteo u Sevilji (jos bi se uklopio,sa Dzekom i Kolarovim ako nista po muzickom ukusu )

                          Ja bi ga licno voleo i u CFC kako tamo nema igraca ni 11 da se sastavi

                          Comment


                          • Ne znam zasto Milan ne pokupi Jovetu za neke smesne pare, svakako ce baciti 25 miliona na Kalinica

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Ne znam zasto Milan ne pokupi Jovetu za neke smesne pare, svakako ce baciti 25 miliona na Kalinica

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              Kalinic je velika zelja Montelle. J*** mu on zenu.

                              Comment


                              • Mozdai i necete eno Kalinu oce Everton,a izgleda da je opet Auba neka mogucnost,za Milan

                                Comment

                                Working...
                                X