Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umalo mi lose dodje, ja konto interesujemo se za njega. Da se razumemo, pre povrede je bio igraciste, ali nakon, slicno kao i Khedira, broken goods. Samo sto je Khedira strasno inteligentan igrac, pa se manje primeti, ali covek je toliko izgubio na brzini da je ono strasno. Sta su ti povrede

    Comment


    • Ma ceo transfer bi bio nonsense.

      Daš ti za kljakavog igrača 45 miliona, a ovamo se za iole ozbiljnog natežeš oko 300k, N Zonzi, Matić...za Matuidija nas Arapi uvek olade na prvu.

      Pljuni bre Zrikavi sa SMS-a 45 milki i da zviždimo, imamo igrača za narednih 5 sezona.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ma ceo transfer bi bio nonsense.

        Daš ti za kljakavog igrača 45 miliona, a ovamo se za iole ozbiljnog natežeš oko 300k, N Zonzi, Matić...za Matuidija nas Arapi uvek olade na prvu.

        Pljuni bre Zrikavi sa SMS-a 45 milki i da zviždimo, imamo igrača za narednih 5 sezona.
        Milinkovi-Savic je verovatno opcija za sledecu sezonu. A sve mi se cini da cemo ici po njega svim silama, sto mi je neizmerno drago. Tenk, a pritom ima bas dobru tehniku i kontrolu lopte, iako moram sebi kontrirati, al ume ponekad biti i trapav Al sve u svemu igracina ce biti, mada je vec sada, ali ima neke sitnice koje moze da doradi.

        Comment


        • Monki spremio novu ponudu od 40m za Mareza

          Benasi u Firenci,10m plus bonusi

          Comment


          • Gde li će Patrik Šik?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Njega ne mogu prezalit, mrtvi medical

              Poceo je sa treninzima, trebao je opet da odradi medicinske pregleda u Rimu, samo jos nista ne mogu da nadjem o tome. Ako sve bude ok, ocekuj da se otimaju oko njega, nadam se da se i Juve ukljucit u trku

              Comment


              • Odradio pregled danas u Milanu

                https://twitter.com/cmdotcom/status/895329517467607041

                A ovde doktor potvrdjuje da je sve u redu

                https://twitter.com/cmdotcom/status/895330791940423683


                Nema veze ovo što je u Milanu bilo...

                Ili ipak ima!?
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Izgleda da je prosao medicinski pregled. Sad sledi otimacina

                  Ma nema veze sto je bilo u Milanu, morao je negde da odradi.

                  Comment


                  • Mislim da ce veceras Sik,zavrsiti sve sa Interom...odlicno pojacanje za Inter

                    Comment


                    • Ako upropaste Shicka, treba im zakonom zabranit dovodjenja igraca ispod 25. godina Mada sve gledam da ce ga gurat na krilu

                      Comment


                      • Ma citao sam ja da nije bio problem njegov medicinski pregled, nego jednostavno nepoklapanje zelja klubova. Juve nije nudio 25 miliona jer je hteo da ostavi novce za ostala pojacanja vec je hteo da ga dovede na pozajmicu sa pravom otkupa, dok je Sampdorija trazila novac, onda su verovatno izmislili tuaferu za medical i pokusali da tako Sampdoriju nateraju da prihvate ovo, ali nisu hteli i jbg. Ide on u Inter jbg, i meni zao sto nece u Juve.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nije Juve njih naterao nista, pa i onaj medicinski u Rimu je isto pokazao sto i onaj u Torinu. Ionako je Juve bio spreman da plati 5M vise od otkupne klauzule, samo da bi mogao da placa na rate, a ne odjednom.

                          Steta, jer bio je nadomak potpisa, tako blizu a tako daleko
                          Last edited by Prototype; 10-08-17, 15:42.

                          Comment


                          • U narednih par dana bi trebalo da se sazna ko je novi napadac u Milanu.

                            Kriju ga kao zmija noge.

                            Comment


                            • Mozda ce da cekate Zlatana...

                              Comment


                              • Gde li će Serž Orije?

                                Poslednji post od juče mu je retweet Dalberovog transfera u Inter. Pritom nit prati Inter, nit Dalbera.

                                https://twitter.com/serge_aurier

                                Engleski mediji javljaju navodno danas da je sve dogovorio sa Junajtedom. A inače i dalje ima zabranu ulaska na ostrvo.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X