Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    Sky Italia believes Inter are ready to pay the €24m release clause of Fiorentina midfielder Matias Vecino.

    The Uruguayan got three goals and four assists in Serie A this season, and has a release clause which is valid until August 10.

    It’s thought the payment can be split into two equal sums of €12m over the next two years, and Sky believes the Nerazzurri are ready to activate the clause.

    Coach Luciano Spalletti is a big fan of Vecino, and reportedly wanted to take him to previous club Roma.

    The mooted transfer would also reunite the 25-year-old with Borja Valero, who left the Viola to join Inter earlier this month.

    Comment


    • Ma neka ide ako je momak nezadovoljan, ako dodje Sancez jos bolje... Samo ce mi biti malo zao jer je dete Milana

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Sanches kojeg sam ja gledao je kidao u Benfici. U Bayernu mali nije dobio nikakvu sansu. Kako i zasto to valjda najbolje zna Karlo.

        I De Sciglio je dijete Milana. Ja jedva cekam da mu vidim ledja.
        Last edited by Rossonero; 17-07-17, 23:08.

        Comment


        • Dobio je sansu, jednostavno je bio amater na terenu u poredjenju s drugima. Bas je boljelo gledati ga. Prerano je otisao.
          sigpic

          Comment


          • O kakvoj sansi pricas 13 nastupa ima za Bayern?

            Treba uzeti u obzir da je decko 1997. godiste i da vrijeme radi za njega. U Bayernu njemu nema buducnosti to je i vise nego jasno.

            Comment


            • Sanchez kada bi usao za Bayern to bi obicno djelovalo kao da je najveci amater na svijetu,tuzno...Asensio godinu stariji udje za Real i mnogi ce ti reci da je bolji od vecine iz prve postave

              Slazem se za drugu sansu,ali bas bas je los bio
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Na pocetku sezone je itekako igrao, uzasan je bio, plakali su Bajernovi navijaci nisu mogli da ga gledaju, do decembra su svi bili za to da ne igra do kraja sezone

                Mogao bi od Tielemansa da uci, taj je izabrao pravi put na kraju.
                sigpic

                Comment


                • Kakvo je vase misljenje kako bi se snasao u Italiji?

                  Comment


                  • Iskreno njemu treba jedna sezona Primere da se oslobodi igrajuci fudbal...Italija nije za slobodu u igri koja njemu treba i razbijanju treme sto ne znaci da vec sutra on nece biti top
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • I ono malo sto je odigrao za Bayern ja nisam uhvatio. Pamtim ga po fantasticnim igrama u Benfici. Stoji i cinjenica da je to bila Portugalska liga.
                      Last edited by Rossonero; 17-07-17, 23:42.

                      Comment


                      • Kazu da je Inter veoma blizu potpisu Shicka

                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • A da ga jebem sad.....

                          Comment


                          • Zadnja ponuda za Belottija, ako Cairo ne prihvati ide se po faking Kalinica.

                            60 miliona + Niang i Paletta.

                            Comment



                            • Bacca is a concrete target for Lazio but they first need to sell Keita for €30m and Carlos himself has to lower his demands.

                              Comment

                              Working...
                              X