Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Završen prelazni rok u Kini, znači ništa od odlaska Obamejanga tamo...NAPADAAAAAAAJ
    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Ja ga čitam AU xaxa...

      Neka me isprave milanisti ako grešim ali deluje da Montela hoće 3-5-2 formaciju kao što je imao u Fiorentini a i u Sampdoriji. Eventualno, kombinovaće 3-4-1-2 i 3-4-3.

      Donaruma i Romanjoli jedini ostaju u startnoj postavi.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Moguce da ce i Montela da igra sa 3 nazad, Romanjoli-Bonuci-Musakio, svakako su i Rodrigez i Konti nesto ofanzivniji bekovi, mogao bi neki 3-4-1-2 da proba Montela

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        Jasno kao dan, forsirao je to u Violi do iznemoglosti, plus nema Berluskonija da insistira na 4-3-1-2.

        Comment


        • #Chelsea asked #Sandro in return for #Matic, #Juventus said no so Blues asked €45m (Sky)

          Ne znam da li smo mi spremni da iskesiramo ovoliko Ako je ovo cena, najverovatnije ide Man Utd

          Schick's problem is fixable - Official word should come Monday [Sky]

          Ovo je vest koja me ja bas obradovala, cak i da ga ne uzmemo drago mi sto ce nastaviti karijeru. Pomisljlao sam na najgore, da ce prestati igrat profesionalno. Strasan talenat, nadam se da se Juve nece izglupirati i rizikovata propast transfera.
          Last edited by Prototype; 14-07-17, 22:44.

          Comment


          • Sandro to sign new #Juventus contract. Juve to close deal for #DeSciglio and go for #Cancelo at €20m + bonuses (GdS/TS)

            #TS: #Juve have rejected an offer of €100m from #Conte's #CFC for #Higuaín.

            TS: #CFC's commercial director contacted #Juve to request info on #Higuaín. #Marotta's response was "#Pipa is priceless & non-transferable"

            Sturaro has given his ok to joining Fiorentina as part of the €40m Bernardeschi deal. Federico could take the 10 shirt [La Stampa]
            Last edited by Prototype; 15-07-17, 09:22.

            Comment


            • Hahahh kakve su to gluposti oko Iguaina? Sta je sad sa Marotinom izjavom "Ako igrac zeli da ide, slobodan je"?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Izgleda da ne vazi za sve

                Comment


                • Tacno su sa namerom prodali ovu dvojicu jer su pravili haos, a tom recenicom je Marota hteo da to zataska.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kazu 100+ miliona nudili za Gonzala,ali nema cijenu taj covjek
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Iguaina za 100 miliona bih dao bez razmisljanja, pokupio Belotija i pocastio ekipu kurvama.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Bepe je poludio ako je to odbio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja mislim da bi ga lincovali navijaci da je ovo prihvatio, iako je primamljiva ponuda.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Iguain za 100m je primamljiva ponuda?

                            Pa licno bi ga prebacio za te pare, sto miliona ahahah za Pipitu...

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kazu 100+ miliona nudili za Gonzala,ali nema cijenu taj covjek
                              Izgleda da nema cenu, zato sto ne smeju da ga prodaju, a ne jer ne zele. Verovatno ni on ne zeli da ide.
                              A zamisli da se desi tako nesto, pa gonzalo b postao prvi igrac koji je u dve uzastopne sezone promenio klub za tako ogromne novce.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Vec se to desilo sa Di Marijom i apsolutno je cijeli svijet vidio da ne vrijedi te pare. Isto je sa Iguainom, Juventus on ne moze da digne na visi nivo, vidjelo se jos jednom kad je najvaznija utakmica sezone da ne postoji na terenu, to je prica njegovog zivota. Juventus bi trebao trceci da uzme pare za njega, kao sto je Mancester za Di Mariju. Samo sto Juve moze jos i da vrati sve sto je dao za njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X