Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece da ide Bonucci van Italije zbog deteta, koje je bolesno. I prosle godine se interesovao Bonucci za neke nove izazove, pre svega da igra kod Pepa, tj Man. City. Al mu se dete razbolelo u medjuvremenu i promenilo sve planove.

    I da ovo sto kaze Akan, imao je svadju sa Alegrijem jos u toku sezonu a i u finalu LS na poluvrmenu.

    Ja ga nisam nesto preterano gotivio, uvek su mi Chiellini i Barza bili bolji od njega.

    Comment


    • Realnost je ovi sto prate Juventus da kazu da je postao klasan igrac zbog 3 nazad i posebno mislim na prisustvo Barzaglia
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nema vece istine od te, kakav je to papan bio u pocetku. Ja sam ospice od njega dobijao U formaciji sa 4 defanzivca i nije toliko dobar kao sa 3CB. Jednostavno nije puno testiran u toj formaciji. A imao ej ispada protiv Barse ove godine, ali sreca oba puta Suarez to nije kaznio, tj Buffon jednom branio ono sto se ne brani, a drugi put se Suarezu odbila lopta predaleko od njega.

        Comment


        • Moguce da ce i Montela da igra sa 3 nazad, Romanjoli-Bonuci-Musakio, svakako su i Rodrigez i Konti nesto ofanzivniji bekovi, mogao bi neki 3-4-1-2 da proba Montela

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ma moze on i u 4-3-3 ili koja vec formacija sa 4. defanzivca. Samo je po meni bolji kad oko sebe ima jos dva CB-a.

            Comment


            • Definitivno napusta Juventus zbog loseg odnosa sa ostalim u klubu, neka ide onda ako je tako. Samo mi se ne svidja cifra i to je velika kradja Milana, za "samo" 40 m, a nama ce uvaliti polovana De Silja, pa ce duvati po desnoj strani samo tako.
              Vidim scenario sledece sezone Dybala ide u Barsu, izgovor, hoce novo iskustvo ili tako nesto, a mozda na kraju i AS predje u Celsi ko zna.
              Samo ne znam kako ide sad oko Caldare, posto je Juventus njega poslao na pozajmicu u Atalantu do 2018. pa ne znam da li ga mogu vratiti vec sada?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Juventus svake godine prodaje najbolje igrace, selling club, neozbiljno.
                sigpic

                Comment


                • Samo da ne proda Alexa Sandra, ovo ostalo moze sve da proda.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Juventus svake godine prodaje najbolje igrace, selling club, neozbiljno.
                    Juventus je sve bolji iz godine u godinu pa se nebih bas slozio da su to bili najbolji igraci u datom trenutku.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Kao kralj docekan Bonucci,nevidjena euforija u Milanu

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • A Bonuci nece da ide van Italjije jer blage veze sa jezicima nema. Nesto slicno kao i Djidji i generalno svi Italijani.
                        Cak je i preinteligentni Aleks macka Del Pijero kuburio sa engleskim na primer, zna ga solidno, ali nista specijalno. I onda na to jos prica o zeni koja ne zeli nigde i slicno, pa otiso u drugi klub sa cizme.
                        Ali to je dobro za italijansku ligu, da najbolji igraci ne napustaju zemlju.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jest da ga nisam nesto previse gotivio, kostao me zivaca, al zelim mu sve najoblje u Milanu. Posle Vidal jos jedan igrac ide zbog sukoba sa upravom, mada i sa trenerom u njegovom slucaju. Dok Vidala necu prezalit do groba, za Bonuccia necu previse zalit.

                          Zbog deteta nece da ide iz Italije. Inace bi on bio prodan jos prosle sezone. Spremao se Juve za ovaj potez jos ranije. Otkupljen Benatia, pa Caldara obezbedjen. Plus imas Ruganija.
                          Last edited by Prototype; 14-07-17, 14:05.

                          Comment


                          • Samo Sandra ne treba dati ni po koju cenu, ni Dibalicu. Svi ostali neka idu. A videcemo koga jos planiraju da dovedu.
                            Ruganija bih ja forsirao ove godine bas. Prosle sezone je nesto malo igrao, treba mu ove dati mnogo vecu minutazu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Šta mislite, koji će špic u Milan? Aubamejang, Kalinić, Morata ili neko četvrti?
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ako bi doveli Obamejanga onda bi to tek bilo ludilo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X