Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se. Ozbiljno se povezujete se sa par igraca, ali nikako nesto konkretno da se uradi.
    Last edited by Rossonero; 07-07-17, 22:35.

    Comment


    • Originally posted by Il Capitano View Post
      Ja iskreno obožavam Borhu Valera i mislim da će biti od pomoći
      Volim i ja, ali iskrneo, ne može ti on biti pojačanje za ozbiljne stvari.

      Milan fino šljaka ovaj prelazni rok, prava imena da se pojačaju. Biće lagano među tri osim ako Montela nešto grdno ne zasere.

      Comment


      • Ćerći od ponedeljka u Helasu, na pregledima i potpisu.
        sigpic

        Comment


        • Izgleda Juve dogovorio s Bayernom za Douglasa Costu i stize momcina
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dosta njih je potvridilo transfer, medicinski pregled ce biti odrajdeni za nekoliko dana i to u Americi, jer je tamo na odmoru.

            Comment


            • Top transfer iskreno i jedva cekam da ga vidim na terenu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • I meni je bas top transfer. Msm da ce kod nas biti mnogo bolji nego sto je bio u Bayernu.

                Comment


                • Jos se prica da ce i Bernardeski doci, a posto najverovatnije nece biti Bentakur registrovan onda cemo imati 2 non-EU igraca. Mada pominje se da je Juve odustao od Danila i da jure sada Cancela sto bi bilo top pojacanje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ja se bas ponadao za Danila Mada Cancelo je top potencijal, ne bih se bunio ni sekunde.

                    Comment


                    • Danilo iz Portoa

                      Danilo iz Reala

                      Comment


                      • Ma samo neka dodje neko, cisto da se javimo u ovom prelaznom roku da smo tu.
                        Inace pod hitno treba naci nekog top veznog igraca, ne moze sve da se vrti oko Pjanica, Kedire i Markizia...Prodati Leminu, Rinkona i Sturara i dovesti nekog kvalitetnog veznog.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Doveli smo meni najdraže pojačanje.

                          Ke gol di Šik !!!

                          Kostica, bekčić i jedan kršten vezni....pevamo.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Doveli smo meni najdraže pojačanje.

                            Ke gol di Šik !!!

                            Kostica, bekčić i jedan kršten vezni....pevamo.
                            I rezervni golman

                            A videces, Kosta, Bernardeski, De siljo, eventualno Cancelo mada ne verujem i ne znam ko bi mogao biti taj vezni, ovi pricaju Matuidi, mada to se moze izmeniti 10 puta za ova 2 meseca
                            A onda sledece sezone dolaze Caldara i Spinazolla, sigurno ce dobiti sansu i Orsolini uz njih kao i Bentakur, oporavi se Pjaca, taman imas tim za buducnost.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • A treba nam WC veznjak da bi ekipa bila top. Strah me da ne ostanemo na ovome.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X