Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    Hoce li Borha Valero konacno preci u Inter?
    To je prakticki gotova stvar, ali ajde ceka se zvanicna potvrda.

    tt

    Comment


    • Inter dovodi Borju kao da Ronalda dovode, a ne vidim svrhu dovoditi igraca od 32 godine koji po meni nije nikakav boom u vezi.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Inter dovodi Borju kao da Ronalda dovode, a ne vidim svrhu dovoditi igraca od 32 godine koji po meni nije nikakav boom u vezi.
        Nije ovo daleko od istine haha... On im donosi iskustvo, i on je neko ko zna da stane na loptu.

        Comment


        • Ma kakvi prosuli su onakvog majstora Banegu, imaju i Žo Marija tu da đuska, samo im matori Borha Valero treba.

          Aleksis Sančez im je već ozbiljna meta....mada šaltaju ih mediji ovog leta, čas Di Marija, čas Aleksis, čas Daglas Kosta, pa redom....

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ma kakvi prosuli su onakvog majstora Banegu, imaju i Žo Marija tu da đuska, samo im matori Borha Valero treba.

            Aleksis Sančez im je već ozbiljna meta....mada šaltaju ih mediji ovog leta, čas Di Marija, čas Aleksis, čas Daglas Kosta, pa redom....
            Ovaj isto djuska Brajko lepote mi

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kontam da je Borha tu za jednu, eventualno dvije, sezone da iznese. Jeste da ima puno utakmica u nogama ali je inteligentan igrac i nije neko ko pretjerano zavisi od fizikalija.

              Comment


              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Ma nepotreban im Borha totalno, ne igraju ni Evropu pa im ne treba rotacija, ali ajde....

                  Najveća greška u istoriji "Zrikavog" što nije iskeširao Iska kad mu se ukazala prilika. Pa zamisli ti sada u isti tim staviš Pjanića, Dibalu i Iska, a pored njih nekog opasnog mesara da trči to sve, tipa Kante, ili Matić, eto Matić i njega smo mogli da pokupimo.

                  Sve po 3:0, lako dobiješ.

                  Comment


                  • Comment


                    • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Hoce li Borha Valero konacno preci u Inter?
                        Originally posted by Rossonero View Post
                        To je prakticki gotova stvar, ali ajde ceka se zvanicna potvrda.
                        Evo odgovora.

                        Borja Valero has thanked Fiorentina for “easing this last complex phase in the choice of a new professional experience” with Inter.

                        The midfielder has been locked in a bitter war of words with the club, telling fans in a recorded message that he was being forced out.

                        He largely kept silent, but this evening released a statement on social media.

                        “I want to thank the Della Valle family and all of Fiorentina for easing the conclusion of this last complex phase in the choice of a new professional experience,” he wrote on Twitter.

                        Borja Valero is expected to join Inter in a deal worth approximately €7m (€5.5m plus €1.5m in bonuses).

                        Sky Sport Italia report a medical is booked for Monday.

                        Comment


                        • Ja iskreno obožavam Borhu Valera i mislim da će biti od pomoći
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Fiorentina President Mario Cognigni has revealed that Borja Valero has “already” joined Inter.

                            Valero tweeted his departure from Fiorentina on Twitter earlier on Friday, and Cognigni has since confirmed that the midfielder will become an Inter player.

                            “Has Borja Valero already been sold to Inter? Yes, yes…,” he told Gazzetta dello Sport when leaving the Viola’s training complex.
                            ....

                            Comment


                            • Juventus have reportedly made significant steps forward for Douglas Costa, asking Bayern Munich for a loan with obligation to buy.

                              The winger has been rated at €50m and so far the offer on the table has been €40m plus performance-related bonuses.

                              According to Sky Sport Italia, this evening the Bianconeri are closer than ever to a deal for the Brazilian.
                              ....

                              Comment


                              • Ja nista vise ne verujem dok ne vidim sliku da potpisuje ugovor za stolom. Prvo pricali da je Danilo zavrsen, Kostu otpisali, Bernardeski potpisuje, a niko ne dodje
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X