Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Interovi sponzori placaju Di Mariju? Kakvo mokrenje po FFP-u
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Videotehnologija od sljedeće sezone u Serie A

      Vodstvo Serie A objavilo je da će se na utakmicama talijanskog prvenstva sljedeće godine koristiti videotehnologija. Serie A jedno je od nekoliko natjecanja koje je najavilo prihvaćanje uvođenja pregledavanja videosnimke nakon uspješnog testa na Kupu konfederacija, Svjetskom U-20 i Europskom U-21 prvenstvu.

      "Svjetski suci, tako i talijanski spremni su za novu avanturu. Nema sumnje da će u početku možda biti zbunjujućih situacija, ali uvjeren sam da će s vremenom ovo savršeno funkcioinrati", rekao je predsjednik udruge talijanskih nogometnih sudaca Marcello Nicchi.

      Talijani su ranije već uveli videotehnologiju na gol-crti, a ovo će biti novi veliki korak prema smanjenju broja pogrešaka na utakmicama.

      Comment


      • Comment


        • Treba tu jedan dobar veznjak, kakvi Montolivo i Bonaventura, Kessie je vise DM nego neki kreator.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Super igrač, prva liga, samo uvek sam pre za nekog Italijana, jer će taj Španac da iskida kod nas dve godine i taman kad bude trebao da povuče ka finalnom cilju, osvajanju LŠ, ima da ga pokupi Real Madrid za masne pare.
            Tesko da ces da nadjes bas takvog Italijana Ova ponuda mi se svidja, samo neka se ostvari.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Treba tu jedan dobar veznjak, kakvi Montolivo i Bonaventura, Kessie je vise DM nego neki kreator.
              Ma mora da dodje veznjak, Bonaventura je i ok ali za Montoliva ne bi trebalo da bude mesta u startnoj postavi ako misle ista ozbiljno da urade

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Simpatičan je trenutni Milan, ali ruku na srce i dalje nije jači od jednog Napolija npr.

                Comment


                • Prica se da se Inter dogovorio sa Di Marijom i da sada treba da se klubovi dogovore oko visine transfera.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pa msm da je tezi posao da se dogovoris sa ovakvim igracem nego li sa klubom Pogledas kolika mu je plata i sve ti bude jasno.

                    Comment


                    • Ovaj transfer bi trebao da znaci da Kalinic ide u Milan.

                      Comment


                      • Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Juventus have offered €6m for De Sciglio but Milan value the player at €12m.
                          Trabzonspor and Milan should close a deal for Kucka tomorrow which will see the player join the Turkish club for €6m [Sky].
                          Inter ga je doveo za 30 miliona i najavljen je kao veliko pojacanje. Nista mi nije jasno u vezi ovog momka.

                          Comment


                          • Šta reći, Kia Jorabčijan prošle godine završavao poslove. Srećom dozvali se pameti pa je tu Sabatini sad a došao je i novi lik iz Palerma u tom sektoru. Od Auzilija nema 'leba...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Hoce li Borha Valero konacno preci u Inter?

                              Comment

                              Working...
                              X