Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Svaka cast ako je tako

    Zidane is clear about Ceballos; he knows he'll adapt well to his style of play & he'll get minutes thanks to his work rate & style. [marca]
    Real Madrid believe that Ceballos will join the team's preseason on July 20th with the rest of the U21 internationals. [marca]
    Evo i ovaj lik)(Rafael Hernandez) je potvrdio da je Theo trazen od strane Barcelone...jucer se Atletico na neki nacin pravdao da je imao momak bolje ponude,ali da je odbio sve radi Reala i lijepo je to cuti

    Inace meni se nikako ne svidja kako Barcelona dovodi igrace,odnosno pokusava da dovodi.Oni bukvalno se odluce za tri pozicije da pojacaju i u tom slucaju imaju samo tri igraca kao opcije.Nemoguce da se ljudi ne pripreme za transfer rok tako sto ce imati ne znam plan A,B,C.Verratti,Bellerin i to je to.Podsjeca me na prelazni rok prije par godina kada im je trebao stoper,tj Thiago Silva.Klub unaprijed zna da ces da dodjes po njihovog igraca i otezavaju ti posao
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #92
      Ja sam mislio da ce Arda sigurno otici ali izgleda da ostaje tako da dovoditi Sebaljosa onda nema smisla jer nema mjesta. Trebao bi bar jos jedan, pored Arde, da ode kako bi to bilo pravilno rasporedjeno u slucaju da dodje Dani.

      Verati je zelja, i to se zna jos od prije pocetka prelaznog roka. Marko hoce da predje i pokusava na sve nacine da izgura transfer, PSZ je poceo sa pripremama ali Verati im se jos nije prikljucio a trebao je.

      Dosta su glasni ovi najjaci izvori, Beljerina kao i sve druge odmah pominju i skoro svaki dan o njima pisu, to otezava situaciju.

      Comment


      • #93
        Hektoru ne dozvoljava Wenger da ide, ali ja vjerujem da je vas iduce sezone i to za paprenu cifru.

        Sto se Verratija tice, ovi sto su igrali za repke, prijateljske, tek iduce sedmice bi trebali da se pridruze. Oni sto su igrali na u21 i kup konfederacija, prva sedmica augusta.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #94
          Obojica imaju duge i jake ugovore na snazi tako da ih se nece moci lako dovesti...

          Ako dovede Barcelona Verrattija da li ostaju sta mislis na 433 ili se prelazi na 4231 i ko bi igrao desno u tom slucaju?
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • #95
            Ne bih sada provjeravao, ali Markinjos je od pocetka na treninzima a pretpostavljam da je bio u sastavu reprezenatcije Brazila za prijateljske. Ali dobro, vidjecemo sta ce sutra biti, citao sam da bi se Verati mogao sutra pridruziti.

            Veratija ce pokusavati da dovedu tokom cijelog prelaznog roka.

            Za Hektora ne bih znao. Moze se desiti da odustanu u potpunosti od Veratija i iskesiraju skoro cijeli budzet za transfere u ovom roku za Beljerina, to me ne bi iznenadilo.

            Comment


            • #96
              Ja bi sad potpisao da vama prodamo Hektora za 60m i uzmemo Mendya za 40m, sad odmah. Al nista od toga
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #97
                Originally posted by AK47 View Post
                Obojica imaju duge i jake ugovore na snazi tako da ih se nece moci lako dovesti...

                Ako dovede Barcelona Verrattija da li ostaju sta mislis na 433 ili se prelazi na 4231 i ko bi igrao desno u tom slucaju?
                Sa Veratijem hoce da imaju ono sto su imali sa Cavijem u veznom redu, mislim da zbog toga iskljucivo hoce Marka da dovedu. Istina, Verati je igrac koji odgovara tom profilu ali opet to sve treba da se pokaze na terenu. Rakitic se dobro snasao u veznom redu uopsteno gledano ali odbrana je bila pod ogromnim teretom nekada jer vezni red nije imao kontrolu.

                Sto se tice formacije pretpostavljam da u osnovi ostaje 433 ali znas i sam koliko se to transformise u toku utakmice. Ako bi igrali 4231 onda Deulofeu ili Vidal desno.

                Ali kao i u slucaju Sebaljosa, ako dodje Verati onda ce neko morati da ode.

                Comment


                • #98
                  Sto ne bi bilo

                  Verati - Buskets
                  Mesi - Inijesta/Rakitic - Nejmar
                  Suarez

                  I onako Mesi u 80% utakmice je ja desnoj strani

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • #99
                    To je u sustini 433.

                    Espanjol izgleda dovodi Granera.

                    Comment


                    • Ma nece Messi igrat desno to ni sad ne radi

                      Znam sta hoces reci i iskreno sam vec pisao o tome...Verratti ce kao "6" dobro doci Barceloni sigurno u smislu kontrole i balansa,ali ja sam jos uvijek stava da im fali i jedna dobra "8"

                      Tu je i Roberto vidjecemo kako ce njega da smjeste...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Falit ce brzine Barsinom veznom redu sve i da dođe Veratti.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Falit ce brzine Barsinom veznom redu sve i da dođe Veratti.
                          Ko da su sa Ćavijem i Inijestom imali brzinu Ne treba to njima ako će da nastave sa tiki taka, realno jedino krila i bekovi da budu brzi,dva štopera da budu visoki i to je to.Bitno je pronaći tehnički dostojne igrače da nastave stopama ove dve legende,brzina je tu manje bitna.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Xavi i Iniesta dok se ponove Real ima da uspostavi dominaciju i prc milojka.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Imali su sa Iniestom, predobar je bio tranziciji. Umeo je da povuce loptu kao rektko koji igrac. Verati je odlican na lopti, ali u tranziciji niej ni blizu Iniesti.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Imali su sa Iniestom, predobar je bio tranziciji. Umeo je da povuce loptu kao rektko koji igrac. Verati je odlican na lopti, ali u tranziciji niej ni blizu Iniesti.
                                Кутињо

                                Comment

                                Working...
                                X