Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Da sam na mestu Borusije/Juvea/Liverpula, ne bih Dembelea/Dibalu/Kutinja pustio ispod 150 miliona.
      Koje je tvoje misljenje, po koga idu?

      Ja tipujem na Brazilca.

      Comment


      • Dembele za mene. Na pocetak ljeta cijena je bila oko 80m, sas ce bit 100m, sledece ljeto vjerujem 150m... Tako da grabi sto prije.
        Nadam se i da ce Serija dovest.
        Kutinja bih volio sledece godine.
        Volio bih i Mbapea da ugrabe, al tesko.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Зашто би Барселона ишла по Кутиња?
          Њима треба лево крило, Кутињо није толико офанзиван, а и играће на средини ако дође у Барселону.

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • Dize mu agent cijenu jer je ocito da ga Real ne trazi...cak je Florentino javno rekao da izmedju njega i Mbappea bira ovog drugog

                Cudna su vremena mozda bas Mbappe zavrsi u Barceloni mada se prica da on hoce samo u Real(mozda i Arsenal )
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Po meni bolji od Mbapea

                  Inace izgubi Borusija za godinu i Dembelea i Mora.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Dize mu agent cijenu jer je ocito da ga Real ne trazi...cak je Florentino javno rekao da izmedju njega i Mbappea bira ovog drugog

                    Cudna su vremena mozda bas Mbappe zavrsi u Barceloni mada se prica da on hoce samo u Real(mozda i Arsenal )
                    Priznaj da je ovo u zagradi samo za tvog Juniora.

                    Comment


                    • Samo za njega

                      Dembele je dobar igrac i ljevak je,a meni je Asensio slican,cak bolji od njega i sto je najbolje vec je u Realu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ima li ovo kakve veze sa Barsom?

                        Comment


                        • Moguce, mada odrace ih Liverpul, duplo ce ga vise platiti nego sto vrijedi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sport kaze da je Barsa vec sve zavrsila sa Martinezom, Dembeleom i Kutinjom ali da treba da ubijedi timove da ih prodaju, sem u slucaju Martineza, ona ima klauzulu. LEkip kaze da Arsenal gubi bitku za Lemara jer se Barsa ukljucila, ali i Liverpul i Siti. Mozda dovede LIverpul Lemara ako ode Kutinjo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nadam se da neće biti tog deala s Coutinhom. A i stvarno ne vidim zašto bi, čovek samo što je potpisao ugovor, Klopp baš izričito rekao da mu ne pada na pamet da ga proda, nema klauzulu.. Barsi nije preterano potreban takav igrač, a Lpoolu baš mnogo znači. Pogotovo ako ove sezone bude konstantniji i izgura jednu punu sezonu kao svetska klasa. A i stvarno bi nas odrali.

                              Ovo s Martinezom je fino, ta klauzula je smešna s ciframa kojima se barata sad. Jeste da on stagnira već par godina, ali treba raditi na dubini, a on je i više nego dobar za backup štopera.

                              Ako je istina da Dortmund traži 100m za Dembelea, dao bih im 105, da ih častim i uzeo ga istog trena.
                              Lemara bih isto pokupio, nek se pravi Francuska kolonija

                              Comment


                              • Pozdrav za dobrog Papija i ovde,javno mislim da su Kutinjo i Dembele i ovaj stoper Martinez zavrsena prica vec,samo u slucaju da Klopara ne postavi neki ultimatum LFC otkazom,pa ga ne puste u Barsu

                                Mada se danas provlaci prica da Mesi zeli Dibalu i Di Mariju od Neimarovih para.

                                A inace da dodam RM objasnio dovodjem Sebalosa,vrv i Mbape ocekujem setnju kroz ligu,mada mozda Colo iznenadi i pripreti
                                Last edited by 61563; 05-08-17, 14:51.

                                Comment

                                Working...
                                X