Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by madrid View Post
    80% Nadalovih navijaca na forumu konstantno pise ovako komentara o Rafi kao Ivan sada. Tipa nece osvojiti, ovaj je favorit, Rafa lose igra, bice tesko sutra, ocekujem poraz itd. itd. Nikad mi nece biti jasno zasto. Doduse to i Bojana ponekad radi sa Fedom ali mislim da je to drugacije u odnosu na ovo.
    Moguce je da je to posljedica dvogodisnje traume,svaki put kad smo se ponadali da ce nesto bit Nadal je razocaravao.Ali evo vidjeces sam da nece osvojit siguran sam u to.Nemoj sto zamjerit.

    Comment


    • #47
      Ma samo skidaš maler ili možda pritisak sa sebe
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #48
        Dobro videcemo. Ja verujem da hoce.


        @olja

        To je Bojanin fah, mada mozda i ostali to rade.

        Comment


        • #49
          Originally posted by miloolja View Post
          Ma samo skidaš maler ili možda pritisak sa sebe
          Sav mi to pritisak u zivotu bio,popadah pola ispita,nemam ti kad razmisljat o Nadalu i njegovom rg bez sto eto po nekad bacim neki komentar odje..

          Comment


          • #50
            Originally posted by madrid View Post
            Dobro videcemo. Ja verujem da hoce.


            @olja

            To je Bojanin fah, mada mozda i ostali to rade.
            Ja sam uvek verovala da ce Fed osvojiti 18.slem, to mogu svi da potvrde
            A to sto nisam bila optimista pred duele sa Nadalom ove godine...pa ja bih pre rekla da sam bila realista tada

            Sent from my D5803 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Ivan_pg View Post
              Sav mi to pritisak u zivotu bio,popadah pola ispita,nemam ti kad razmisljat o Nadalu i njegovom rg bez sto eto po nekad bacim neki komentar odje..

              dobro nemoj da si sada na kraj srca.. ipak si njegov navijač, moraš bar malo da se nerviraš jer si se nekada mnogo radovao, a ni ove bogami ne stojiš loše... sve je to normalno, znam sve koliko god da si čvrsto na zemlji
              Last edited by miloolja; 23-05-17, 21:51.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #52
                Originally posted by miloolja View Post
                dobro nemoj da si sada na kraj srca.. ipak si njegov navijač, moraš bar malo da se nerviraš jer si se nekada mnogo radovao, a ni ove bogami ne stojiš loše... sve je to normalno, znam sve koliko god da si čvrsto na zemlji
                Mi nadalovi navijac smo oceliceni one 2011 te godine,ko ono prezivi tome vise nema nerviranja,ono nam je bila katarza.

                Comment


                • #53
                  Slazem se da Rafa nece uzeti RG.


                  Spoiler

                  Nek pocne da se priprema NI
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • #54
                    Imenjace ako Rafa uzme RG imam pravo da ti stavim nedelju dana avatar po zelji, jer posle Madrida nisam.


                    A ako hoces mozemo dodatnu opkladu da napravimo.

                    Comment


                    • #55
                      Toliko je trenutno neizvesno ko ce sta osvojiti, da ne znam sto uopste i pokusavate da predvidite nesto
                      Ja se za Rafu ne usudjujem vise nista da kazem, sta god da osvoji to je bonus, a kad izgubi, nisam previse razocarana.
                      13/13!

                      Comment


                      • #56
                        Kako je predivno gledati tenis bez nervoze.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • #57
                          Ljudi bez nerviranja,titulu uzima Stanko,u finalu od njega gubi Janko (Tipsarevic) ,salim se,nadam se odbrani titule Novaka,ali bice tesko
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • #58
                            Ovogodišnji RG je nemoguće prognozirati.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by madrid View Post
                              Imenjace ako Rafa uzme RG imam pravo da ti stavim nedelju dana avatar po zelji, jer posle Madrida nisam.


                              A ako hoces mozemo dodatnu opkladu da napravimo.
                              Slobodno
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • #60
                                Halep pod znakom pitanja

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X