Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIM 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' izvalio neko sta Marku Djokovicu pise na majici? [emoji23][emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ruzno je reci veliki i mali teniser, bolji i losiji, talentovaniji sta god ali mali teniser ne ide.

      Ispada da je Bedene veliki a npr Kecmanovic mali teniser.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Uslovno rečeno mali, Bedene je "mali" igrač u odnosu na Novaka zbog pozicije, titula i slično. Bolje rečeno razlika između vrhunskog i odličnog igrača.
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Kakav je? Vidim 7-6. Znaci patnja opet.
        Pa i nije neka patnja iskerno,ali onako, njanjavo...Čak sam se iznenadila da je set trajao ceo sat

        Originally posted by vexxx View Post
        Je l' izvalio neko sta Marku Djokovicu pise na majici? [emoji23][emoji23]


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Maaa jook....šta piše?
        Last edited by miloolja; 16-05-17, 17:43.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa i nije neka patnja iskerno,ali onako, njanjavo...Čak sam se iznenadila da je set trajao ceo sat



          Maaa jook....šta piše?

          Ne navlači čoveka džavolčiču
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Pa pošto je to tolika senzacija...a ovaj se i kupa u toj majici (ko zna koliko ih ima..otvoriš njegov orman a ono sve složeno po nijansama Amor&Paz ) pa šta znam .. a možda mi neki novi detalj promakao na njoj
            Last edited by miloolja; 16-05-17, 17:48.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Konačno još jedan brejk
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Kako sad Novak grdi teren? A juce na fb napisao da su perfektni

                Sent from my LG-D290 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa pošto je to tolika senzacija...a ovaj se i kupa u toj majici (ko zna koliko ih ima..otvoriš njegov orman a ono sve složeno po nijansama Amor&Paz ) pa šta znam .. a možda mi neki novi detalj promakao na njoj
                  Momak izgleda tako depresivno da odma skrenem pogled sa njega. Bavi li se on ičim u životu....

                  Comment


                  • Aha. Meditira, druži se sa Imazom i troši Novakove novce...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • jel moguce da mu nisu mogli nac neku ribetinu, da se coek zaljubi i razvedri malo..

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        jel moguce da mu nisu mogli nac neku ribetinu, da se coek zaljubi i razvedri malo..
                        Ili bar nekog frajera

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          jel moguce da mu nisu mogli nac neku ribetinu, da se coek zaljubi i razvedri malo..
                          Možda je baš u tome problem...
                          Možda mu je neka slomila srce...
                          Tereni su stvarno užasni
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Pa nasao je Pepe-a.

                            Sent from my LG-D290 using Tapatalk

                            Comment


                            • Italijani su čudo, bio sam na jednom koncertu u Padovi. Takav pristup nisam vidio, ulaziš bez pretresanja, odeš gdje hoćeš - tribina, parter... Na terenu klinci ušli biciklima.... Nevjerovatni su.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                jel moguce da mu nisu mogli nac neku ribetinu, da se coek zaljubi i razvedri malo..
                                Nije on Piksi ili Dejo Savicevic, njima su nalazili... da se smire.

                                Olja mene licno Pepe ne dotice ali Marko u ovoj majici me dovodi do ludila.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X