Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIM 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, shvatio sam.

    Btw, mislite da neko drugi ne bi isto tako pokazao ( ili na neki drugi nacin) na protivnika da se upecao?
    Last edited by Mr. Wolf; 18-05-17, 17:20.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kei se ni našalit ne zna

      Comment


      • Pa pecali se i pecaju onoliko, ali takvu rekaciju jos nisam videla sa druge strane.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Stefane,

          Ono u MC u mecu Nadal-Gofan je bila nevidjena kradja. Ovo danas ozboljna sudijska greska. Velika je razlika izmedju toga dvoga.

          Comment


          • Ovde pisah čitave disertacije kako pecanje nije moguće bez udice ali džabe.
            Sve stručnjaci za pecanje a da ni udicu vezati numeju. srk.
            sigpic

            Comment


            • Idemo japanac, nekako mi je draži kao protivnik

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Da, da, shvatio sam.

                Btw, mislite da neko drugi ne bi isto tako pokazao ( ili na neki drugi nacin) na protivnika da se upecao?
                Samo Nadal.Rafa je licemjer koji se pravi fin samo za javnost a u sustini je najgora osoba medju teniserima zeljna krvi.

                Comment


                • Kei u ovom momentu izvanredan.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Olja, nisam ni ja ocekivao da ce bas onako da odreaguje , ali bilo je polufinale (mada svi znamo da je to bilo za titulu) Slema, teska borba, nije nista lose uradio, iako je komicno bilo
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Olja, nisam ni ja ocekivao da ce bas onako da odreaguje , ali bilo je polufinale (mada svi znamo da je to bilo za titulu) Slema, teska borba, nije nista lose uradio, iako je komicno bilo
                      Banjac je dominirao taj prenos,ono se nece jos dugo ponoviti.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Samo Nadal.Rafa je licemjer koji se pravi fin samo za javnost a u sustini je najgora osoba medju teniserima zeljna krvi.
                        Ma daleko da je najgori, taman posla, samo prosto ciljevi ne biraju uvek sredstva, a i ponese momenat. Meni je tada smetalo, u tom trenutku, naravno jer se moj favorit i miljenik borio, sada mu ne zameram, sve je to borba... neko shvata na sve ili nista, neko ne... uvek je tako bilo i bice, ljudi su razliciti..

                        EDIT: Da, da Nidzo, bas tako.
                        Last edited by miloolja; 18-05-17, 17:32.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Prevelika je razlika u BHovima.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ometlace Delpo samuraja izgleda,ako tako bude ocekujem da ga Djokovic odere u iducem kolu,na sljaci ipak mislim da Huan nema oruzja za njega.

                            Comment


                            • Iako Bh sluzi Delpu kao "postapalica", odlicno kreira poene za neumoljivi Fh
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • RIM 2017.

                                Originally posted by Marija81 View Post
                                Novak i Rafa najviše...
                                Federer i Kirjos najmanje.
                                Negdje je bila statistika, ali mi je sad komplikovano da je nađem. Uglavnom, mislim da su u vrhu ili na dnu ne baš toliko veliki igrači.

                                Kyrgios nije više tako brz. Sjećam ga se prije dvije godine protiv Isnera kad je to bilo ispod 15 sekundi, dok je skorije na nekom turniru prosjek bio 25 sekundi, što će reći da je dobar broj puta prekoračio vrijeme. Naravno, dobijao je i opomene zbog toga.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X