Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ključna greška za Ferrari bila je neodlazak na zamenu tokom VSC, ono je baš za njih bilo kao stvoreno jer Hamilton je odvezao 29 krugova na najmekšim gumama. Pretpostavljam da nisu hteli da idu na treće stajanje jer je bilo malo i nerealno stići i obići (a uz to i naprezanja na agregat). Mercedesu na čast to što su Bottasu juče montirali stari agregat i što su mu danas kompromitovali trku zbog Hamiltona, a ni to ne bi bilo dovoljno da nije bilo greške crvenih tokom VSC... Neočekivano dobar start za Ferrari, izgleda da je novo kvačilo pun pogodak. Praviće greške i Mercedes ove godine... Monako će biti zanimljiv, Mečka će imati hendikep sa tako dugačkim vozilom ali su ovog vikenda bili bolji u trećem sektoru - pitanje je da li je to do nekog taktičkog podešavanja radi izlaska na pravac ili ipak bolje mehaničko prijanjanje...

    Comment


    • #47
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #48
        Nema kazne za fake izlaz mehanicara?

        Comment


        • #49
          Izgleda da nema više kazne. Ne važe pravila od prošle godine.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • #50
            Da, to će ostati mrlja ove trke i pored drugih korektnih sudijskih odluka...

            Comment


            • #51
              Dobra trka, ferari ponovo loša taktika... dokle vise. Pohvale za indiju, reno i werlena.Hamilton dobar posle lošeg starta.. Drago mi je sto je bottas ispao već kada su kimisa i ver ispali. Inače incidenti čisti nema ti sta dalje trcakci bilo sve. Pohvale za direkciju konačno bez glupih odluka. Ja nisam za to da se kazni mercedes sve je to deo igre. To je to idemo dalje na ulicu

              Comment


              • #52
                Kako god bilo to veze sa Hamiltonom nema, mogu samo da finansijski kazne tim... Kažem mrlja u smislu loše odluke, ne da je odluka koja ide na nečiju štetu i tuđu korist.

                Inače, delovalo mi je da je Ferrari planirao 3 stajanja sa onako ranim prvim odlaskom. Siguran sam da je to definitivno bila najbrža strategija za danas. Bottas je mnogo usporio Vettela svojim odličnim odbranama i verovatno su tad odlučili da ipak bude 2 stajanja jer bi Seb mogao da se odbrani sa medium gumama na kraju. Da nisu bacili 8s prednosti u vodu, to bi se pokazalo kao tačno.

                Force India mi postaje drugi omiljeni tim definitivno, ta ekipa radi toliko toga sa mnogo manje resursa od Williamsa i McLarena, a verovatno imaju manje i od Renaulta i Haasa.

                Massa nazad u penziju, duel sa Alonsom i drugo za redom nekorektno propuštanje Vettela (Ferrarijevog vozača više nego Vettela) mi previše liče na neku "osvetu"...

                Evo i konačnih rezultata trke, samo podijum u jednom krugu, jedva...

                Last edited by Vanja #66; 14-05-17, 15:33.

                Comment


                • #53
                  Slozio bih se za Massu, ovo danas je bilo jos gore sklanjanje, ne kapiram kako moze da kaze da je sve ok ako ostane na trkackoj liniji..

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Mark0 View Post
                    Nema kazne za fake izlaz mehanicara?
                    Zar se za to kaznjava? Glupost.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #55
                      Дa, кажњава се мислим од прошле године.

                      Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Nikoletina; 14-05-17, 16:01.
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #56
                        Sto kaze @Vanja, svaka cast za Fors, zaboravio sam da ih spomenem. Samo da nemaju onakvu boju

                        Bolje da je ostao u penziji. Pisao sam o tome,pa da se ne ponavljam. Mnogo glupo.

                        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • #57
                          Šta fali boji FI? Lepša je nego prošlogodišnja, i lako su prepoznatljivi.

                          Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #58
                            Meni se ne svidja nimalo. Moze boja ali ako vozi neka devojka

                            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • #59
                              Boja je u skladu sa sponzorskim zahtevima. Prepoznatljivi su i različiti, što je iskreno retko u poslednjim godinama u F1 (prethodne dve sezone je bilo posebno loše, ove godine je bolje ruku na srce). Jure sponzore sve vreme, rade na svim poljima i trud se vidi i isplaćuje. Kada su ušli u F1 bili su na začelju grida, sada su četvrti i (moj utisak) jednako udaljeni od trećeg najboljeg tima i od prvog tima iza sebe...

                              Comment


                              • #60
                                Boje iz 2014.godine ako se ne varam su bile dobre. Kapiram sve sto koriste tu boju, samo kazem sta je meni lepse ali ko mene pita od njih?

                                Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X