Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Ako posle finala konferecije, prvog pika, potencijalnog top pika i na sledecem draftu, ne budemo medju top opcijama slobodnim agentima, onda ne znam. Bas me zanima kada smo poslednji put bili u top situaciji da budemo odlicna opcija vecini FA-a.

      Fultz se ovde mora uzeti, e sad pitanje je sta sa njim. Gledao sam momka, i stvarno je dobar, ali ljudi i koji prate NCAA detaljno ga bas bas hvale. Ja iskreno ne verujem da ce Ainge ovo davati, osim ako ne dobije neku bezobrazno dobru ponudu sto verujem da se nece desiti. Pitanje je sad sta radi sa njim i sa IT-em. IT nas je zaduzio opasno, sto dobrim partijama, sto odnosom prema fransizi. Valjalo bi decku naci 20-25 minuta. Sto mozda nije top minutaza, ali njemu ce mnogo vise znaciti da igra top kosarku nego da igra 35+ minuta negde gde bi bio kanta za napucavanje. Dobro je sto decko ima odlican sut, i moze komotno ici na 2, pa samim tim bi se i ti minuti digli, jer bi se lako pomerao sa pleja na dvojku. E sad, problem je sto on u kombinaicji sa IT-em ne bi bio bas dobar na nivou odbrane, koja mu je najveca mana. Pogotovo to ne bi bilo prihvatljivo protiv ekipa kao sto je Wash. Sa druge strane, Smart ili Rozier ce morati da idu. Ako bi Smarta uvaljali nekom, onda bi bilo plenty minutes za decka, ali ja ne bih imao srca da dam onakvog hustlera i defanzivca. Zato mislim da ce Rozier sigurno ici, ili biti zakucan na klupu, sto mi je jako zao, ali dobro. Tokom sezone posto ionako imamo povreda stalno i AB retko veze veliki broj utakmica, mislim da bi za Fultza bilo minuta i lopte.

      Sve u svemu, cim mi sutra prodju obaveze na faxu, zalivace se pivom prvim pik.
      sigpic

      Comment


      • Neverovatan podatak, prva 3 tima na draftu (Seltiksi,Lejkersi i Siksersi) imaju 61 finale i 36 titula!!! Doslo vreme da najjaci uzumaju prve pikove i to ne jedan tim koji je posrnuo nego 3(iako je Boston zbog Bruklina to izborio)

        Comment


        • Пошто се доста спомиње шта ће Бостон урадити с првим пиком, ево мог мишљења.
          Трејдовао бих дефинитивно Ајзеу Томаса јер мислим да није довољно добар играч за максималан уговор, у одбрани је претанак, у нападу није толико константан што се да видети када почне озбиљнија кошарка, а то је плеј-оф. Градити будућност с Фулцом, Смартом, Розиером, Џејленом, Жижићем + овај пик с следећег драфта који ће бити топ3.

          Comment


          • Ne bih dao Isaiah Thomasa ni pod razno.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Ne bih dao Isaiah Thomasa ni pod razno.
              Не исплати им се никако да Ајзеи у 30. години дају максималан уговор. Не исплати им се да Ајзеа оде после 2 сезоне као фри агент. Једноставно, једино решење је да га трејдују.

              Comment


              • Nije kroz dve godine, nego kroz godinu dana.Ne treba ga trejdovati jer tesko da ce ista da dobiju vredno za ugovor koji istice kroz godinu dana niti ce Tomas hteti sa njima da potpise, treaju da idu duzim putem.Jedino bi imalo smisla dati Fulca+par filera za Batlera ili Dzordza.Imace Boston problem sa ugovorima zbog Hoforda.

                Mislim da ce da se opredele za varijantu gde ce Fulc imati ne bas veliku minutazu u prvoj sezoni, da bi bio promovisan u startera 2018. godine kada Tomas ode u drugu ekipu.

                Tomas u svakom timu gde ne postoji sistem je kancer.

                Comment


                • Самоубиство би било дати Фулца и покушати нешто инстант с Батлером и Ајзеом, а постоји реална шанса да не би били близу прстена и самим тим би упропастили овог првог пика и будућност, а не би ништа добили.
                  Last edited by Победа; 18-05-17, 20:09.

                  Comment


                  • To izmedju redova i porucuje Pirs.Bili bi contenderi 4-5 sezona, Tomas ima 28, Batler 27 godina, a Hoford 31.Imace tu probleme sa ugovorima u smislu koga da zadrze a koga da puste niz vodu.Ugovor Hoforda bi se tu nasao veoma problematicnim posto bi bio reper za sledece.Rotaciju mogu da popune sa talentima koje imaju u rosteru+pik iz 2018.Imaju vrhunskog trenera i odlican strucni stab, ne vidim sta bi tu moglo da podje naopako.Tesko da ce nekog dobrog FA moci da ugrabe.

                    Mogu da prekinu dominaciju Klivlenda vec kroz dve godine, samo je pitanje koga bi jos morali da se odreknu sem Fulca, Bredlija/Kraudera...
                    Last edited by Ricma; 18-05-17, 20:22.

                    Comment


                    • Sve ovisi sta ce Danny da radi a nitko ne sumnja da ce povuci genijalan potez. Mislim da ce ici unovcit 1.pik 2018 vec ove sezone a da li ce na totalnu ofenzivu vec sljedecu sezonu to je pitanje.

                      Comment


                      • LeBron se izjednačio sa Bryantom i Maloneom.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Navijači Pacersa i Jazza mogu se polagano opraštati od Georgea i Haywarda. Ni jedan ni drugi nisu izabrani u neku All-NBA ekipu, što znači da ne mogu dobiti ugovor od 200 milijuna dolara (Utah i dalje može ponuditi više od ostalih Haywardu). Kako nema love za njih, tako vjerojatno nema ni motiva da ostanu

                          Comment


                          • Legenda se ne zaboravlja.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • MIP
                              Spoiler


                              Shaq: Giannis
                              Kenny: Jokić
                              Chuck: Gobert


                              6th Man
                              Spoiler


                              Shaq: Gordon
                              Kenny: Gordon
                              Chuck: Gordon


                              Defensive
                              Spoiler


                              Shaq:
                              Kenny: Kawhi
                              Chuck: Kawhi


                              Rookie
                              Spoiler


                              Shaq: Šarić
                              Kenny: Brogdon
                              Chuck: Šarić


                              Coach
                              Spoiler


                              Shaq:
                              Kenny: D'Antoni
                              Chuck: D'Antoni


                              MVP
                              Spoiler


                              Shaq: Westbrook
                              Kenny: Westbrook
                              Chuck: Westbrook
                              Last edited by p4p1; 20-05-17, 01:22.

                              Comment


                              • Možda očekivan scenario Boston - Cleveland. Boston je u ovu seriju ušao premoren. Najvjerovatnije metla.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X