Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato Wall igra ovu seriju, tako kako igra.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Ne znam jesi citao njegov razvojni put do Spursa, ako nisi procitaj obavezno...
      http://dleague.nba.com/news/jonathon...reer-timeline/

      Sjajna prica, upao je pre mesec dana medju moje "favorite" uz Karija i Hilda.
      Pricali su komentatori Spursa pa odatle znam. Al' svakako preporucujem svima koji ne znaju da se informisu i naravno da nam se pridruze na vozicu dok jos ima karata
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Sklonite se

        Ahahahaha uporedjivanje 8 utakmica sa 82? Siguran sam da moze da se nadje za Shaq-a i Stefa u intervalu od 8 utakmica da su imali 70,80% suta 😀
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Veliki Manu!

          Comment


          • Gdje se gasi Internet?

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Comment


              • Ovo sto je Houston sinoc odigrao je za stub srama.
                sigpic

                Comment


                • I dok je prvih pet utakmica serije bio sukob dve ere, novog i starog nacina igranja kosarke, ono sinoc se ne moze objasniti statistikom i brojkama jer ono sinoc je bilo iskljucivo pitanje truda, energije i zalaganja, a njih je imao samo jedan tim.

                  Originally posted by Scouser View Post
                  Spoiler
                  Pocecemo da naplacujemo karte za vozic


                  Inace, Dejounte Murray je dve najbolje utakmice u sezoni odigrao protiv Clevelanda u prajm tajmu i sinoc.
                  sigpic

                  Comment


                  • It's time!

                    Comment


                    • Valjda cu stici da pogledam ovu seriju protiv Cavsa malo redovnije. Elem, ovo je prva utakmica da smo je dobili a da smo po skokovima bili ocajni u odnosu na Wash. Vec sad sam prezadovoljan sezonom. Jedan top 3 pik veceras i ekstra. A Olynyk jos samo da iscupa ruku Lebronu i sto se mene tice, moze dozivotni ugovor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Finale konferencije je bio realan cilj pre nego sto je sezona pocela, sada da vidimo koliko zaostajemo za Clevelandom.

                        Bice mi tako zao kada neko od ovih momaka ode ili bude trejdovan.

                        Beal me odusevio sinoc.
                        sigpic

                        Comment


                        • Битан је домаћи терен, у прве 2 је 1 под обавезом да се узме, 2 су већ нереалне, ал' што да не.

                          Ајмо, време је да падне ЛеБрон, ајмо Келти!

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Očekivan poraz San Antonia. Bez Leonarda teško da će šta moći. Nadam se da će igrati treći meč.
                              Što se tiče drafta prva dva su sigurna:

                              1. Boston Celtics - Markelle Fultz
                              2. LA Lakers - Lonzo Ball
                              Last edited by Tarantula®; 17-05-17, 08:52.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Treba pustiti buvu da ocemo Lonza da uzmemo, nek se znoje i Lakersi i cale
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X