Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Zao mi Walla

    Comment


    • #77


      Comment


      • #78
        Inace, Isaiah je posle sestrine sahrane (koja je bila u subotu) stigao u Boston u 4 ujutru, a utakmica se igrala u 1 popodne i dao je 33 poena i imao 9 asistencija. A prekjuce (iliti u ponedeljak da budem precizan) je 11 sati proveo na operaciji zuba i sutradan je dao 53.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Potvrdjeno ono sto sam pisao bio. Horford izuzetno bitan, Ajzea mora da trpa u ogromnoj meri da bi bio koristan. Wall je izdominirao, ali Beala nije bilo nigde i opet smo uspeli da iskontrolismeo skok. Ako nastavimo u ovom ritmu, mislim da bi mogao break da se juri koji mislim da bi resio sve dileme.

          Btw, ovo sto little guy radi je nesto sto cu deci sa ponosom pricati. Toliko mali covek, ali toliko veliko srce i takva velicina da je to neverovatno. Zaista kapa dole.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Pojavila se kontroverza prema kojoj postoje osnovane sumnje da je G2 u Bostonu ustvari odigrao Marcus mjesto Kieffa. Skroz legitimna pretpostavka, obzirom da lik nije mogao hodati nakon povrede zgloba u prvoj utakmici.

            https://theringer.com/2017-nba-playo...r-ea07a7499f8c

            Comment


            • #81
              Kraj za Parkera.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #82
                Strašan plej of je odigrao Parker. Dug period na ovako visokom nivou nije igrao, vjerovatno je došlo do premora. Ni godine mu ne idu u korist.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Zaboravio sam jos da pomenem, Rozier i Brown obavljaju strasan posao u odbrani u ove dve tekme. Njih dvojica + Bradley, Smart i Crowder - to je pet defanzivaca na perimetru koji su po kvalitetu negde izmedju vrlo dobrih i first team all-defence i upravo to je najveca snaga ovih Celticsa.

                  Bojim se da je ovo bila labudova pjesma za Parkera.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Mislim da ce od Jaylena biti dobar igrac. Toliko su kritikovali njegov sut, a ima sasvim pristojnu mehaniku i vec doveo preciznost na dobar nivo. Fizikalije i odbrana su samo ekstra stvar. Ali ono najbitnije je da ima muda. Ne plasi se uopste da krene ka kosu. Bas ima stofa da bude dobar.

                    Sa druge strane Rozier. Kakav igrac Pitam se koliko bi timova voleli da imaju takvog pleja, koji pored odbrane, sasvim pristojno igra i u napadu. Bice mi zao ako budemo morali da ga se odreknemo ukoliko ne budemo trejdovali pik.

                    EDIT: Mislim da ima Roziera kao rezervnog pleja.
                    Last edited by colke995; 04-05-17, 23:22.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Ја лично немам представу шта ће Ејнџ урадити с овим пиком. Него шта мислите, како би евентуално Милсап легао следеће сезоне?

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Победа View Post
                        Ја лично немам представу шта ће Ејнџ урадити с овим пиком. Него шта мислите, како би евентуално Милсап легао следеће сезоне?
                        Ja iskreno ne bih rastavljao ovaj kostur. Jaylen, Rozier, Smart, Bradley i Crowder su top. Relativno su mladi i mislim da ih treba zadrzati. Horford se u nas sistem uklapa fenomenalno i mislim da nama samo fali jedan dobar centar koji ce da ima 15/15 statitstiku. Prostora bi imali cak i u FA da ga dovedemo, ali problem je sto nema nikog slobodnog. Otarasicemo se Zellerovog i Amirovog ugovora, doci ce Zizic sa rookie ugovorom sto mislim da moze da bude bas dobra prica. Mozda Drummond da se pojuri. S tim sto uopste ga ne volim zbog onih bacanja njegovih.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Жижић може постсти врхунски играч, огроман је таленат. Та четворка Розие, Смарт, Браун и Жижић може постати брутална у будућности + 2 пика с 2 наводно веома јака драфта.

                          Comment


                          • #88
                            Boston je u mnogo dobroj poziciji što se tiče pravljenja tima. Imaš Bruklinove pikove i mjesta u salary cap-u za dovođenje vrhunskih igrača, plus na to staviš uspjeh u plej ofu ako se bude prošao Vošington. Može instant upgrade tima da odradi Ejndž kad god oće, a može i da čeka mlade igrače koje će tek da izabere i Džejlena. Na koju god stranu da prevagne, čini se da ne može da ispadne loše. Ja da sam na njegovom mjestu, čekao bih da vidim što će da se dobije na ovom draftu.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Raptorsi po obicaju nisu nikakva pretnja najjacim timovima u PO vec sluze za uigravanje.

                              Comment


                              • #90
                                Двејн Кејси, шта ли ради тај човек?
                                Гледао сам друго полувреме Репторса, нису направили једну акцију или да су одиграли смислен напад читавих 24 минута. Дај лопту ДеРозану па шта он уради. Валанчиунас и Ибака морају много боље дс се користе. Разочарао сам се у Торонто, очекивао сам да буду озбиљна претња.

                                Comment

                                Working...
                                X