Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Неозбиљно је причати с неким ко ставља ЛеБрона испред Меџика, Карима или Мајкла. Поздрав.
    Rekao sam top3. Od Magica jeste bolji. Zapravo se moze reci da je unaprijedjena verzija Magica.

    Da ti mozda nisi navijac Lakersa?

    Comment


    • Originally posted by Samuraj View Post
      Rekao sam top3. Od Magica jeste bolji. Zapravo se moze reci da je unaprijedjena verzija Magica.

      Da ti mozda nisi navijac Lakersa?
      Од Меџика који има преко 100 трипл даблова у каријери, 5х био шампион, није бољи.

      Напротив, симпатизер сам Селтикса.

      Comment


      • Pizda ce da ostane jos par godina u GS i ima da izdominiraju kao Bulsi i Lejkersi.SC im puno pomaze u tome tj njegov drasticni rast.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Pizda ce da ostane jos par godina u GS i ima da izdominiraju kao Bulsi i Lejkersi.SC im puno pomaze u tome tj njegov drasticni rast.
          Кари узима максималан, па ће бити зајебано мало.
          Мислим да и следеће узимају ако у Спурсе не дође Пол па да им озбиљно запрете. После тога би ваљало Минесота или тако нека екипа да их скине.

          Comment


          • Lebron jeste vec sada ispred Kobija, i moze da bude na drugom mestu.

            GOAT Lejkersa je Dzabar, pa onda ide Medzik.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Lebron jeste vec sada ispred Kobija, i moze da bude na drugom mestu.

              GOAT Lejkersa je Dzabar, pa onda ide Medzik.
              5>3.

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                LeBron je top3 igrac ikada. Kobe je top15.
                Ali stvarno ???


                Pobeda, sad ces stvarno uzimati u obzir razliku ta dva prstena !?!? To mi je toliko jadno, da kad vidim da se neko hvata za to povraca mi se.
                Onda kao da kazes Harper, Kerr > Stocktona = 5>0

                Comment


                • Ne znam koliko si citao, pre nedelju-dve je izasao tekst gde bi Kari naravno uzeo max, Durent 31 milion, Igudala 18, a Livingston 9 dok bi se sa drugima krpili.To mislim da ce se i desiti na kraju.Klivlend je presao SC, Portland je isto debelo pregazio i jos par ekipa.Verujem da ce jos par ekipa da krenu njihovim putem.Ako Durent ode, ipak ne treba otici u hibernaciju.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Од Меџика који има преко 100 трипл даблова у каријери, 5х био шампион, није бољи.

                    Напротив, симпатизер сам Селтикса.
                    Pa LeBron ga prekucava u gotovo svim kategorijama. Neki dan ga je prestigao i u tripl dablovima u finalu. Na kojem mjestu je po tebi LeBron bas me zanima?

                    Comment


                    • Kobi dosao do izrazaja u pravoj deceniji, Lebron u pogresnoj.Zbog toga i razlika u titulama.Svi protivnici Lejkersa sem Bostona iz 2010 su smejurija.Lebronu jedino sto moze da se zameri je sto je puko od Dalasa.SA i GS bi pocistili sve protivnike Lejkersa u finalima, ukljucujuci Lejkerse iz 2009 i 2010 godine.SA iz 2014 ne bi imao sta da trazi protiv sampionskih Lejkersa sa pocetka milenijuma.Ovaj sastav GS je nakon Bulsa najjaci tim koji je dosao do titule.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Ali stvarno ???
                        Previsoko ili prenisko?

                        Comment


                        • Ostace KD sigurno, pa pogledajte mu samo statistiku, bolja nego kad je bio "zvezda", uz Westbrooka, u OKC. Koliko ga je samo gusio tamo, iako je igrao dobro, ovo sada je neverovatno.
                          Bilo bi lepo videti Paula ili nekog jaceg pleja u Spursima, a ja bi, navijacki, najradije voleo da vidim Rouza, ali da se ne povredjuje.
                          A za Minesotu ne znam kad ce nesto ikad uraditi, mislio sam da ce Thibo sklopiti neke kockice kod ovih mladih zvezda, ali nista.

                          Comment


                          • Prenisko brate...

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              Pa LeBron ga prekucava u gotovo svim kategorijama. Neki dan ga je prestigao i u tripl dablovima u finalu. Na kojem mjestu je po tebi LeBron bas me zanima?
                              После Меџика, Карима, Мајкла, Шека, Кобија, Бирда, Расела сигурно. За сада, мада до краја каријере ће престићи неке. Написаћу ускоро мало дужи коментар о Коби-ЛеБрон поређењу.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Prenisko brate...
                                Pa tesko da moze u top10. Istrazi malo i po netu koji se igraci tu vrte.

                                http://www.espn.com/nba/story/_/page...all-nbarank-10

                                http://bleacherreport.com/articles/1...rs-of-all-time

                                9143654pv2w8.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X