Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previše filozofiranja ovih dana na forumu. Najprije ona debata o defenzivcu Novaka, a sada debata ko je defenzivac i ko ofenzivac.

    U današnjem tenisu svi igraju ofanzivno !!!!!!!!!! Jedni više, jedni manje. Jednu imajo bolju tehniku i snage, da mogu jače udarati i igrati veču anticipaciju ali nema danas više pasivnih igrača na touru. Nitko ne može usporavati da je Roger največi ofenzivac ali nemojte mi pričati o tome da su Novak i Rafa defenzivci. Jeste da mi mogli Novak te Rafa da igraju i ofenzivnije (Novak npr. tako da više puta završi poen na mreži, te Rafa da igra bliže osnovnoj liniji) ali daleko od toga da se te ljudi proziva defenzivcima.

    Comment


    • U svakom meču ima faza kada igrač napada i kada se brani. Ali uvek jedan diktira ritam a drugi ga prati, ko uspe više da nametne svoj ritam on dobija.
      Inače sem spina postoje: direkcija, jačina i dubina udarca, oko ova 4 parametra i njihovih kombinacija se vrti cela priča.
      Last edited by Dekson; 25-04-17, 15:43.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Covek mi otvorio oci. !!!Ja sam ceo zivot odrastao uz Atletiko gledao na desetine meceva na Kalderonu i derbije protiv Barse i RM i nisam skontao, da su oni u stvari bili ofanzivnija ekipa, posto su iz 75min odbrane krenuli u 3 kontraNapada a posto su tu najbolji na svetu u koriscenju kontri, dali su gol i dobili 1-0. Sad tek kapiram da su oni u stvari bili ofanzivna ekipa, nebitno sto je Barsa imala 30 suteva na gol, 15 u okvir, posed od 70% i 5 ogromnih sansi.

        (mislim preterujem namerno, nije sve to u 1 mecu ali da bi se shvatila poenta)


        Draza sada menja temu i pokusava da prebaci, ???da sam rekao da je to defanziva,??? a ja to nijednog trenutka nisam spomenuo, cak ni neku naznaku nisam dao(namerno upravo zato sto sam znao da ce to pokusati), da bi uopste pomislio da to zelim da kazem.
        - !?????

        Boze KOje Lupetanje !!! Kada sam ja menjao temu ?- kada sam rekao da je igra SErvis Volej -Ultra Ofanzivna !??? Pa ti sve vreme govoris da to nije Ofanzivno !??? KO tu kome podmece ??
        Kakve blage veze ima Fudbal i Atletiko Madrid sa Tenisom i igrom Servis -Volej !???Sta lupas da sam ti ja rekao i podmetao!?? Procitaj ponovo - pa probaj da razumes !??? KOja Lupetanja i podmetanja !! Ajde probaj to da povezes sa zakucavanjem u Basketu -inteligentno u tvom stilu - da li je defanzivno ili ofanzivno !???
        A usput i povezi sa ovim nebuloznim likovima koji su komentarisali da Karlovic nije ofanzivan igrac ,da je Gofan trebao prekinuti i napustiti mec protiv Nadala !???
        Sve gluplje od glupljeg ....
        Ma nema veze ostavicu Vas da raspravljate do sledece godine sta je ofanziva -aa sta defanziva (obavezno povezi Atletriko i RM u fudbalu- evo to ti inputiram )

        p.s. Ah daaa ,i pozdravi mi onu sljamuru iz Picinog Parka sto glumi finocu pa me uci pravopisu i lepom ponasanju -a od skole ima veliki odmor u istom ...
        Ako ne znas sta je i gde je Picin Park a ti proveri kod ovih strucnih likova

        POzdrav svim hipodromcima -a bogami ima ih ovde ... ihaaaj
        Last edited by DrazaLegenda2; 25-04-17, 20:05.

        Comment


        • Ko si ti crni čoveče????
          Kakvo je to vređanje i pominjanje nekih neprimerenih mesta... strašno ko sve neće da se ovde registruje
          Blagonaklona je Bojana mnogo i milostiva.

          Alooooo normalni ljudi, pismeni, zdravorazumski, kulturni... 'de ste?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja sam tek sad procitala ceo post
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ovo nije normalno
              Duplirao nalog samo da bi mogao da izvređa neke od nas.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Sta reci? Koju posluku porati?

                Marin avatar najbolje objasnjava reakciju.

                Najjace je kad objasni da pise velikim slovima zbog preglednosti, a ne zbog vikanja, a onda stavi L veliko u reci lupetanje(tako je kao mnogo preglednije) ili KOje i SErvis, a i POzdrav spada u tu kategoriji mnogo preglednijeg hahaha
                Last edited by colchonero; 26-04-17, 10:06.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Alooooo normalni ljudi, pismeni, zdravorazumski, kulturni... 'de ste?
                  Molim Oljice? Kazi sta treba? Izvini, nisam bio u mogucnosti ranije da se javim.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma ne bre, ko je mislio na tebe
                    Na ove koji tek treba da dođu..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Sta reci? Koju posluku porati?
                      ...
                      Najjace je kad objasni da pise velikim slovima zbog preglednosti, a ne zbog vikanja, a onda stavi L veliko u reci lupetanje(tako je kao mnogo preglednije) ili KOje i SErvis, a i POzdrav spada u tu kategoriji mnogo preglednijeg hahaha
                      -

                      Pročitah polemiku izmedju tebe i Draze ... poslednje 3-4 stranice ... i covek se držao svoje teze i objašnjavao tebi i dr. u vezi Ofanzive - činjenično i tačno , a ti si se potpuno pogubio -činjenično i u poslednjem komentaru ga optužuješ da ti podmeće i ti zamenjuješ teme (ubacuješ fudbal -što nema nikakve veze sa temom) _? a niti na jedno njegovo pitanje nisi odgovorio -nego ti je najvažnije da li piše -greškom ili svesno velika slova ? - što je potpuno nebitno za navedenu temu i diskusiju !

                      U vezi pozdravljanja dotične osobe -ne znam o čemu se radi -pa ne mogu reći ! , a picin park je postojeće mesto u BG i to je u nadležnosti BG vlasti

                      Comment


                      • Drazo u redu je.

                        Comment


                        • Jednu stvar Dražo moraš da zapamtiš.. ma koliko se trudio menjao nešto izmišljao toplu vodu, retorika i način pisanja izuzetno retko kome polazi za rukom da pormeni..tako da ajd zdravo i arivederči!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Haha i Olja te provalila, jbg stvarno je ocigledno.

                            Ja picin park nisam ni spomenuo haha.

                            Comment


                            • Hoćeš da kažeš da si pametniji od mene?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne nego da i oni na koje nije upuceno su provalili.

                                Comment

                                Working...
                                X