Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao je da padne i krompir, steta.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ribu potrovaše i pokradoše a ovaj junoša će kažu biti br. 1.
      Lele i kuku mene čim li ću se zabaviti
      sigpic

      Comment


      • Nikad, za Kirijosa sam jasno rekao da se s glavom ne pita dva posto, ali da je ubjedljivi broj jedan od svih mladih tenisera, nemoj da me ceras da trazim postove.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Ima Zverev da od Rafe napravi pljeskavice, smjesan covjek ovo je nivo rekreativca
          Pisu neki najbolji tenis Nadala haha pa on je glineni golub na ovoj podlozi, sutra 6 gejmova plafon
          Mora se priznati, vrhunska ekspertiza.
          OVAKO

          Comment


          • E da kornjačica uzme bar još jedan gem, da se baš ne bruka.
            A Rafa ovo kolegijalno zbog Novaka ( da stigne da odigra i on danas) izvlači maksimum iz sebe.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Unistavanje.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nikad, za Kirijosa sam jasno rekao da se s glavom ne pita dva posto, ali da je ubjedljivi broj jedan od svih mladih tenisera, nemoj da me ceras da trazim postove.
                Svašta si o Krygiosu pisao, naravno ovisno o rezultatu...
                Bilo je tu od "grbe" do genijalca.

                Poenta je da ne pišeš sada o Zverevu tako, jer ko zna šta će biti dogodine, a možda već i ove.
                Čisto da ne bi morao tražiti i ovaj današnji post.

                Comment


                • Ocekivano lako, mada sam mislio da ce Zverev uzeti koji gem vise.

                  Comment


                  • Loš Sašinka danas, baš loš
                    Da mi Ramos, uzmu mi Stanko i Saša.. mislimstvarnooo... Novače pametno samo
                    I Dominičeee
                    Last edited by miloolja; 20-04-17, 16:09.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Mora se priznati, vrhunska ekspertiza.
                      Ma to je on mislio da će Rafa od Zvereva napravit pljeskavice. Lapsus

                      Ljudi brzo zaborave kako se susresti prvi put sa Rafom u MC. Drugi sport totalno.
                      Ja jedino dvojim da li je Rafa psihički spreman za ovu sezonu na zemlji. Da li su Đoković, a potom i Federer u ovoj sezoni ostavili traga na njegovoj psihi.

                      Ako nisu, bit će žetva bodova i trofeja na zemlji ove sezone. U najmanju ruku, je prvi favorit.

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Mora se priznati, vrhunska ekspertiza.
                        To sto Zverev ne ume je druga prica, a jucer je bio losiji nego 2015. MareLFC inace prati Rafu i vidim da se trudi pise unistavanje i slicno, pa se svi napalite da je Rafa dobar, ali meni ko stovatelju lika i djela Rafaela Nadala, kralja zemlje je ovo smjesan smjesan nivo. A tko to ne vidi ja mu pomoci ne mogu, neka upali 2013, cak i 2014 sljaku a ako odete u ranije godine mogli biste se naci u situaciji da stiscete pauzu jer ne uspjevate popratiti kretanje i loptice el matadora.

                        A ne ovo dns, gdje se nekakvi najveci talenti na svijetu ne mogu snaci sa polovicom od onoga spina sta je ostalo u Rafinom fh, bojim se za njih sta bi im se desavalo da su dolazili na orginalni laso, kakvo neiskustvo.

                        Ali dobro to si Stefane samo ti, novi teniski sudija, zamenik Lajanija
                        Last edited by Mrkela; 20-04-17, 16:14.

                        Comment


                        • Pa dobro Mrki nije Rafa bio baš toliko loš juče i danas.
                          Saša je imao druge brige- gde proslaviti rođendan, koga pozvati na žur...
                          Znamo da Rafu neće
                          Šalu na stranu Sale je odigrao očajnu partiju, pa možda odatle i lažan utisak da je Rafa " razbio" ?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            To sto Zverev ne ume je druga prica, a jucer je bio losiji nego 2015. MareLFC inace prati Rafu i vidim da se trudi pise unistavanje i slicno, pa se svi napalite da je Rafa dobar, ali meni ko stovatelju lika i djela Rafaela Nadala, kralja zemlje je ovo smjesan smjesan nivo. A tko to ne vidi ja mu pomoci ne mogu, neka upali 2013, cak i 2014 sljaku a ako odete u ranije godine mogli biste se naci u situaciji da stiscete pauzu jer ne uspjevate popratiti kretanje i loptice el matadora.

                            A ne ovo dns, gdje se nekakvi najveci talenti na svijetu ne mogu snaci sa polovicom od onoga spina sta je ostalo u Rafinom fh, bojim se za njih sta bi im se desavalo da su dolazili na orginalni laso, kakvo neiskustvo.

                            Ali dobro to si Stefane samo ti, novi teniski sudija, zamenik Lajanija
                            Svi mi dobro znamo na kakvom je nivo Rafa trenutno, al ti ekspertu moras znati ko moze sa njega da igra a ko ne moze. Ne znam kako si ocekivao da je Rafin plafon danas 6 gemova, na najsporijoj sljaci na svetu... Fkt ti nista ne znas o ovom sportu cim tako prognoziras. Nadalov spin je ubitacan za Saleta, razvuce ga danas ko jufka po terenu, a jos se ovaj raspao i posao izgledao jako laksi. Ne zna Sale sta da igra protiv Rafe na ovakvoj podlozi, FH-om ne moze nista, ne moze ni servisom i kad on nema malo vise jeftinijih poena nastaju i probleme. Nadal je defanzivno dobar, al ofanzivno skripi i meni se ne svidja kako igra sa te strane, ali polako tek je drugi mec na sljaci, ima vremena do Pariza. Bitno je da izbaci one proslogodisnje oscilacije iz igre.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              To sto Zverev ne ume je druga prica, a jucer je bio losiji nego 2015. MareLFC inace prati Rafu i vidim da se trudi pise unistavanje i slicno, pa se svi napalite da je Rafa dobar, ali meni ko stovatelju lika i djela Rafaela Nadala, kralja zemlje je ovo smjesan smjesan nivo. A tko to ne vidi ja mu pomoci ne mogu, neka upali 2013, cak i 2014 sljaku a ako odete u ranije godine mogli biste se naci u situaciji da stiscete pauzu jer ne uspjevate popratiti kretanje i loptice el matadora.

                              A ne ovo dns, gdje se nekakvi najveci talenti na svijetu ne mogu snaci sa polovicom od onoga spina sta je ostalo u Rafinom fh, bojim se za njih sta bi im se desavalo da su dolazili na orginalni laso, kakvo neiskustvo.

                              Ali dobro to si Stefane samo ti, novi teniski sudija, zamenik Lajanija
                              Pisem tako zbog Zvereva koji se dize u nebesa bez ikakve potrebe.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Rafa pre dve godine se mucio i protiv protivnika kada im ne ide kao danas Zvereva i dobijao na cist snagu i iskustvo. Ranije je kad je neko imao los dan samleo protvinika, kao danas da ne moze da uzme 2 gema. Tako da se ovo ne moze porediti sa 2015. po tom pitanju.

                                Comment

                                Working...
                                X