Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ovo pretpostavljam da si meni replicirao, jel?
    Pa nije baš stalno lupao dobro, bilo je i guranja i prebacivanja samo, a prečesto ostajao bez daha. Naravno kao i uvek krize dođu i prođu, tako da nije daleko ni od te top fizičke spreme, jer generalno godinama unazad i nema problema sa nedostatkom iste. No, def mu fale mečevi u nogama, a i rukama bogami, iako trlja tu pustu desnu kad god je u minus fazi.
    Ma da generalno je on spreman, samo su mecevi bitni ponajvise reko bih zbog konzistentnosti, koja je kod Novaka unazad 6 mjeseci losa, precesto gubi fokus tokom meca nakon pola ili jednog seta i vraca protivnike u igru te im dopusta da se razmasu, sto vise meceva i pogotovo ovih duzih to ce njemu sve sjedati

    Comment


    • Nedostaje onaj Almagro od prije 5-6 godina. Nikad se nije vratio na taj nivo. Šteta, milina ga je bila gledati na zemlji.

      Comment


      • Svaki meč će mu biti kao sa Simonom.
        Nema ritma.
        Za to su mu potrebni mečevi


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • браво за мене, преживео сам први меч... сад има да клизи...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Centurion View Post
            Njemu treba jedan dobar maraton u nekom bitnom meču protiv Nadala ili Federera, tu bi se restartovao.
            Najbolje neko polufinale da se šibaju ko Kraljevic Marko i Musa Kesedzija od jutra do mraka
            Ovako je sav kenjkav, ali bice to bolje.
            Ne Nadal i Federer.
            Marej mu treba da bi razbio maler i skinuo veliki skalp.
            Možda Kirjos u nekoj daljoj budućnosti...jer je mali počeo komplekse da mu nabija. Možda već u Rimu, pošto Novak verovatno ne igra Madrid, koliko sam načula.
            Ovo danas je bilo dobro, i kao što sam rekla, kao AO i 100UE

            Samo da poradi na BH koji je danas bio jako loš.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Kako propušta Madrid? Pa tamo brani soma poena? Kao fale mu mečevi a sad kao propusta hiljadarku


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Sumnjam da ce preskociti Madrid, posebno sto se on igra pre Rima, a ko mu garantuje da nece da izgubi na samom startu Rima?
                Cak i da osvoji MC, otisao bi na RG sa bas malim brojem meceva...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ne Nadal i Federer.
                  Marej mu treba da bi razbio maler i skinuo veliki skalp.
                  Možda Kirjos u nekoj daljoj budućnosti...jer je mali počeo komplekse da mu nabija. Možda već u Rimu, pošto Novak verovatno ne igra Madrid, koliko sam načula.
                  Ovo danas je bilo dobro, i kao što sam rekla, kao AO i 100UE

                  Samo da poradi na BH koji je danas bio jako loš.


                  Ma on je Endija oprao još u Dohi
                  Za Kiriosa se slažem, red bi bio da ga dobije, jos ako bi to bilo neko masters finale tim bolje.

                  Comment


                  • Rutinski.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Centurion View Post
                      Ma on je Endija oprao još u Dohi
                      Za Kiriosa se slažem, red bi bio da ga dobije, jos ako bi to bilo neko masters finale tim bolje.
                      Pa i Endi je njega oprao na zavrsnom mastersu u Londonu. Doha? Pa to ne može da se poredi. Dajbda mi vidimo u četvrtak kako će igrati kako bi moglo da se nasluti kako će biti 1/2 finale


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Tetkica Berdih gubi od veterana svih veterana

                        Comment


                        • Ma Berdih je izgubljen slucaj
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • A opet i danas neki ljudi od njega zavise u suicidu

                            Comment


                            • Monte Carlo 2017

                              Ovaj Wawrinka pogadja kao da igra igricu na playstation. Kao da napamet zna gde su ćoškovi i linije pa nonšalantno šamara loptice po njima. Neverovatno.
                              Ali ova BH dijagonala moze da ubije svakog.
                              Dona da mu traži pola zaradjenog novca sa turnira


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                              Last edited by 7eleven; 19-04-17, 10:43.

                              Comment


                              • Vidim ja da ce danas jos osipanja da bude

                                A Busta i Kachanov kao WTA, od 6 gemova 4 su bila brejkovi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X