Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Ima li neka slicica Tomice sa tikepa, da pohranim u arhivu?
    Nisam pronašla. Ali jesam podatak da ih je nosio i u IW, baš kao i Has.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      A sta se to ponavlja godinama? Napad na lik i delo Rodzera Federera?
      U ovom slucaju je bila generalizacija, koja ja licno ne podnosim i necu da precutim.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • evo vam slike

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A Has je nosio ove izgleda na IW



          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Fala vi za slike
            Pao bi sad i neki lajkic al` nema a za ove remputacije veli siri, siri, de vise da sirim
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Fala vi za slike
              Pao bi sad i neki lajkic al` nema a za ove remputacije veli siri, siri, de vise da sirim
              Haha lajk za sve tvoje jutrasnje postove
              A stvarno, kako se shiri reputacija?
              Last edited by Dekson; 31-03-17, 09:55.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Nick Kyrgios "ноћас сам месечарио по крову и закачио ногу за олук и упао сам у буре са кишницом, сори фановима али носим гипс"....
                sigpic

                Comment


                • Ajnstajne odakle ti toliko poverenje u Zvereva? Pre meca da ce dobiti Kirijosa i Feda ako se budu sastali, danas kazes da ce sigurno biti visestruki GS sampion. Mislim konstantno imas ogromna ocekivanja i hvalis ga.

                  Nije nikakvo zameranje nego bukvalno pitanje, hocu da cujem i druge stavove.

                  Comment


                  • Originally posted by Dekson View Post
                    Haha lajk za sve tvoje jutrasnje postove
                    A stvarno, kako se shiri reputacija?
                    Po pitanju širenja slaba ti Vajda od mene. Što se širilo, širilo se, stigle godine pa ti je sad imperativ da makar ostane kako jeste ili ti status quo po latinski.
                    Šuškalo da širenje ima veze s' pragovima samo ti numem kasti ni kakvi su ni koliki su ti pragovi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Konacno jedan pravi gladijatorski mec, izgleda da se radja novo rivalstvo. Gundjanje, svadjanje po malo sa sudijama, neizvesnost, borba, zelja za pobjedu, odbijanje da se izgubi, sve smo videli u ovaj mec koji je po meni jedan od najkvalitetniji u zadnje vreme kojeg sam ja pogledao. Falilo je ovo tenisu, svaka cast momci.
                      Kakva crna neizvjesnost, prvi mlati a ovaj drugi na konopcima i samo se čeka u kojoj će se rundì srušiti da mu i odbrojavanje ne pomogne.

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Po pitanju širenja slaba ti Vajda od mene. Što se širilo, širilo se, stigle godine pa ti je sad imperativ da makar ostane kako jeste ili ti status quo po latinski.
                        Šuškalo da širenje ima veze s' pragovima samo ti numem kasti ni kakvi su ni koliki su ti pragovi.
                        Auuu kakvi sad pragovi, tek sad vidim kakvo predznanje je potrebno da bi se pisalo na forumu, fakultetska diploma iz nekoliko oblasti minimum
                        Last edited by Dekson; 31-03-17, 10:57.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Dekson View Post
                          Haha lajk za sve tvoje jutrasnje postove
                          A stvarno, kako se shiri reputacija?
                          Samo se napijes i krenes da se deres po gradu. I tako 5 noci zaredom. Videces kako ces odmah da prosiris reputaciju, svi ce te prepoznavati.

                          Comment


                          • Originally posted by Dekson View Post
                            Auuu kakvi sad pragovi, tek sad vidim kakvo predznanje je potrebno da bi se pisalo na forumu, fakultetska diploma iz nekoliko oblasti minimum
                            завршене чколе по америки и енглесој, па француској, а за наше купљене се не хаје..обавезна руска књижевност, Његош наравно напамет..
                            Last edited by Žika; 31-03-17, 11:13.
                            sigpic

                            Comment


                            • A i Milka Canić još živi u našim srcima, bog da joj dušu prosti
                              Last edited by Dekson; 31-03-17, 11:34.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Ajnstajne odakle ti toliko poverenje u Zvereva? Pre meca da ce dobiti Kirijosa i Feda ako se budu sastali, danas kazes da ce sigurno biti visestruki GS sampion. Mislim konstantno imas ogromna ocekivanja i hvalis ga.

                                Nije nikakvo zameranje nego bukvalno pitanje, hocu da cujem i druge stavove.
                                Zato sto ima sve sto mu treba, a i u slaboj formi u kojoj je trenutno je opasan po svakoga. Najbolji bekhend na touru i on ce ga odvesti do prvog mjesta. Zverev ima situaciju kao Roger, velika cetvorka je proslost, a buducnost se osim njega ne nazire.

                                Pisao sam samo da je steta sto idu jedan na drugog, i da bi obojica prosli Rogera. Nemam nista slabije misljenje o Niku medjutim radna etika ce Saleta odvesti do broja 1.

                                Ja sam siguran da je on na kraju ove godine u top 10, a mozda vec oko RGa 2018 da preuzima prvo mjesto, ako ne i ranije. Naravno ako ga zaobidju povrede.
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X