Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema to veze da li je dugo na sceni... To ko kad Vavrinka ukuca kod za samouništenje Samo što to kod Ničea bude na automatski namešteno

    Comment


    • Stvarno se nisam trudila da izgradim neko specijalno mišljenje o Kirjosu, tek sam recimo sada protiv Novaka u Mehiku prvi put primetila neke njegove elemente u igri i stavu koje ranije nisam...ili prosto nisam obraćala pažnju. Uostalom da li je to uvreženo mišljenje većine ne znam, verovatno jeste, a nešto čini mi se da nema ništa protiv toga, dok opet sa druge strane izgleda da je to i njegova borba i stil da sakrije, zamaskira svoje pravo ja. I neće prestati sigurno da igra, njemu je ovo sve super zanimljivo, to što priča treba baciti pola u vodu. Stav na teerenu ipak još uvek ne može da odglumi do kraja, a opet ne sumnjam da će odrasti do neke tačke, nekad.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Stvarno se nisam trudila da izgradim neko specijalno mišljenje o Kirjosu, tek sam recimo sada protiv Novaka u Mehiku prvi put primetila neke njegove elemente u igri i stavu koje ranije nisam...ili prosto nisam obraćala pažnju. Uostalom da li je to uvreženo mišljenje većine ne znam, verovatno jeste, a nešto čini mi se da nema ništa protiv toga, dok opet sa druge strane izgleda da je to i njegova borba i stil da sakrije, zamaskira svoje pravo ja. I neće prestati sigurno da igra, njemu je ovo sve super zanimljivo, to što priča treba baciti pola u vodu. Stav na teerenu ipak još uvek ne može da odglumi do kraja, a opet ne sumnjam da će odrasti do neke tačke, nekad.
        Ima smisla, slažem se.

        Comment


        • Kirjosa " znam" pet godina.
          Kapacitet je za mnogo više nego što pokazuje, a čini mi se da je u poslednjih par meseci ( čitaj 3 ) dosta promenio stav u odnosu na pre i da je sazreo.
          Ima ispade tu i tamo ali ako ovako nastavi za godinu dana će biti ozbiljan igrač.
          Stav " ne volim tenis i sl. " je klasičan prier kiselog grožđa i odbrambeni mehanizam.
          A u uštogljenom sportu fali i treba da bude bar jedan koji razbija tu sliku i idilu
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Kakav turnir

            nosi se kišo

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Kirjosa " znam" pet godina.
              Kapacitet je za mnogo više nego što pokazuje, a čini mi se da je u poslednjih par meseci ( čitaj 3 ) dosta promenio stav u odnosu na pre i da je sazreo.
              Ima ispade tu i tamo ali ako ovako nastavi za godinu dana će biti ozbiljan igrač.
              Stav " ne volim tenis i sl. " je klasičan prier kiselog grožđa i odbrambeni mehanizam.
              A u uštogljenom sportu fali i treba da bude bar jedan koji razbija tu sliku i idilu
              Eh sad, nije on jedini koji razbija sliku. Nisu igrači cvećke al su pravila rigorozna, često i debilna.
              Upravo gledam (čekam tenis) fudbal, kaže komentator: španci igraju odlično ka im je do igreto postala sportska poštapalica.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Eh sad, nije on jedini koji razbija sliku. Nisu igrači cvećke al su pravila rigorozna, često i debilna.
                Upravo gledam (čekam tenis) fudbal, kaže komentator: španci igraju odlično ka im je do igreto postala sportska poštapalica.
                Mora biti da Viško komentariše ...To na njega liči kao i ono " sjajno ".
                Ako za Kirjosa i kažemo " kada mu se igra " uopšte nećemo pogrešiti.
                Ako nema inspiracije, mrzi ga, nešto malo škripi ode sve do vraga...
                A ako je pak sve naštimovano ume da odigra atraktivan i lep meč.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Mora biti da Viško komentariše ...To na njega liči kao i ono " sjajno ".
                  Ako za Kirjosa i kažemo " kada mu se igra " uopšte nećemo pogrešiti.
                  Ako nema inspiracije, mrzi ga, nešto malo škripi ode sve do vraga...
                  A ako je pak sve naštimovano ume da odigra atraktivan i lep meč.
                  Možda samo da zamjeniš ovo "ako nema inspiracije". Jest ono smor igrati protiv nekog ko ti nije ni do kolena ali i to se mora, tu se i ogleda karakter.
                  Ili je inferioran, ne nalazi rješenja pa digne ruke...

                  Comment


                  • Što se tiče ozbiljnijih ocenjivanja za Nikov uspeh meni je ipak previše daleko jer ga čekam da upadne u 10 i onda kreće ocenjivanje za smer... Evo najskoriji upad u 10 je Gofan pa vidimo ipak kakva je to klackalica kod njega
                    Najbliži napadači koji nisu bili u 10 su trenutno Puj i Sok.

                    Comment


                    • Ja sam vec prognozirala da Nik ulazi u top 10 ove godine...

                      tt
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ja sam vec prognozirala da Nik ulazi u top 10 ove godine...

                        tt
                        Pa dobro to je prognoza , ali još je daleko

                        Comment


                        • Jednom u zivotu stave Rogera u rani dnevni termin kad ono kisa u nocnom,nike ili zvezde??

                          Comment


                          • nike,imaju prognozu
                            Wizard

                            Comment


                            • Igra vam Nick a svi spavate

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ja sam vec prognozirala da Nik ulazi u top 10 ove godine...

                                tt
                                Nadam se i Del Potro.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X