Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ahhahaah pa da ali je moguce da je San Francisko oduvao Tajgerse sa 4-0??? U prve 3 utakmice su izdominirali i stvorili kljucnu prednost. Jedva su prosli i Redse i Kardinalse (imali poprilican zaostatak) i na kraju lako savladali Detroit koji je delovao mocno u plej ofu.

    2. titula u poslednje 3 godine i ono sto je meni najdraze, trecu godinu za redom osvaja tim iz nacionalne dizvizije

    Ono sto je meni obelezilo sezonu je sjajan nastup Vasingtona koji se po prvi put u istoriji plasirqao u plej of i to sa najvise pobeda od svih...sad kad su probili led, ocekujem dobar nastup i sledece sezone.

    Redsi su takodje imali sjajnu sezonu, ali po ko zna koji put u plej ofu nista nisu pokazali

    Jenkinsi standardno trijumfuju u najjacoj diviziji americke lige, ali evo i trecu godinu za redom ne stizu do samog finala.

    Najvece razocarenje su mi Boston i Filadelfija, a LA Dodzers i Angels su konacno krenuli da igraju (nakon par godina suse) i bili jako blizu plej ofa. Najveci luzeri i ove godine Cikago Kabsi.


    Cabrera je takodje obelezio sezonu sa neverovatnom Triple Crown-om, ali i Pablo Sandoval koji je izdominirao u finalnoj seriji (sto u napadu, sto u odbrani) i predvodio SF do novog prstena.


    Da sumiram, bila je ovo sasvim pristojna sezona, uspesna i za moje favorite (na zalost samo do plej ofa). Jedva cekam narednu sezonu, a pre toga imacemo u martu i World Baseball Classic
    sigpic

    Comment


    • #92
      Hoce se pratiti ove sezone ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93
        Gledacu ja opening day (Red Sox vs Yankees, valjda) ako ne bude nekog basketa. Za dalje cemo videti.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Ja cu sigurno gledati Boston-NYY , ne bi bilo lose da nas se par skupi
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #95
            Bacice Sone neku analizu pobednika, broja poena i slicnog...
            sigpic

            Comment


            • #96
              Nisam ja Wada da samo radim. Go Red Sox, go Big Papi
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #97
                Definitivno krecem sa pracenjem MLB ove godine. I naravno "Go Chicago, Go White Sox"
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #98
                  Naravno da se prati bejzbol i ove sezone

                  Miljenici uvek bili i ostali Jenkinsi, Brejvsi i Redsi
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Pocinje MLB sezona Na ESPN America Texas i Houston, lokalni derbi.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Na koga da igram ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Texas.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Texas.
                          Znao sam da nemas pojma <3
                          sigpic

                          Comment


                          • Tim koji vredi 35 miliona dobio onaj koji vredi 135. Jbg, desava se.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ma sve ok, vraticemo danas.

                              U 6 Red Soxi i Yankeesi. Cuo sam da je to jedno od najvecih, ako ne i najvece rivalstvo u svetu sporta.
                              sigpic

                              Comment


                              • U 6 ili u 7? Danas 4 opening day tekme, mozda ce morati da se baci koji dinar
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X