Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Wow, sta se ono desilo jutros Mislim prosla su dva tima koja sam zeleo, ali kakva je ono sudijska odluka, Seattle je mala maca. A Rangersi potvrdili ono sto svi znamo, da su teski luzeri. Josh molim te bezi odatle, Bostone reaguj
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #77
      a dajjjjjjjj breeeeeeeeeee pa da li je moguce da su Brejvsi ispali Jedna dobra sezona na kraju otisla u zaborav, zbog tog novog pravila oko WC-a Nadam se da ci ih Kapitalsi istresti samo tako
      sigpic

      Comment


      • #78
        Tooooooo breeeeeee Sinsinatiiiiii Pobeda u San Francisku, brejk napravljen

        Idemo Redsi
        sigpic

        Comment


        • #79
          Detroit poveo 2-0 u plejof seriji protiv Oklanda.

          Krenuli su Kapitalsi, kasnije i Jenkiji zapocinju plejof, dok ce Sinsi traziti jos jedan brejk u San Francisku
          sigpic

          Comment


          • #80
            Nisu Capitalsi nego Nationalsi, ovi prvi su NHL tim.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #81
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Nisu Capitalsi nego Nationalsi, ovi prvi su NHL tim.
              ahhahahahhahah da li sam napisao kapitalsi hahahahhahahahahha Vidi se da mi nedostaje NHL
              sigpic

              Comment


              • #82
                Vasington savladao u gostima Sent Lujs sa 3-2 i tako poveo u polufinalnoj seriji nacionalne divizije sa 1-0

                Kad bi Redsi i veceras savladali Dzajantse to bi bilo zaista sjajno

                Inace kisa u Baltimoru pa mec sa Jenkijima ne pocinje jos uvek
                sigpic

                Comment


                • #83
                  ohohohohohoohoh unisten San Francisko nocas Sad od tri tekme na domacem terenu, da se dobije jedna i eto nas u finalu konferencije

                  Ovamo Jenkinsi napravili brejk u Baltimoru za 1-0 u seriji

                  Danas svoje druge meceve igraju Baltimor i Njujork, odnosno Sent Lujs i Vasington
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Sinoc je Sent Lujs oprao Vasington, mada bih pre rekao da su Nationalsi bili zaista ocajni, pogotovo suplji u odbrani, a i piceri im nisu bili bas raspolozeni, tako da je trenutno 1-1 u ovoj seriji, bas kao i u duelu izmedju Baltimora i Jenkinsa.

                    Veceras gledamo dve mec lopte, jedna je za moj Sinsinati koji docekuje San Francisko, a Detroit ima priliku da okonca seriju protiv Oklanda, doduse oni su na gostovanju, ali preostale tri utakmivce ce se igrati u Oklandu tako da jednu moraju dobiti, a siguran sam da hoce.


                    Ajmo Sinsinati, rasturi San Francisko, pa da se lepo pripremimo za finale konferencije
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Neverovatno, svi mecevi ce biti reseni u majstoricama, kakav PO Detroit za sada prosao, Verlander ponovo sabio. Wash se izvukao, Redsi izgubili veliko vodjstvo, NYY i Bal ponovo izjednaceni kao i pola sezone i sve ce odluciti jedna utakmica (A Rod ponovo tragican). Kontam da prolazi Wash (domaci teren), SF (Buster udara kao sumanut, a i bez uvrede Heartbreak, Redsi su jednostavno luzeri) i NYY (CC pitchuje danas, ne gube oni sa njim).

                      Bas mi je zao sto Strasbourga ne gledamo u PO, Harper se raspao u PO, zanima me kako bi on odreagovao.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #86
                        ahahhahahah ovo sada definitivno potvrdjuje cinjenicu da su veliki luzeri ali ja ih ipak i dalje najvise volim A konacno sam se ponadao da ce biti u prilici da osvoje nacionalnu ligu, a oni vise od sampiona centralne divizije izgleda ne mogu A sezona je bas obecavala, pogotovo drugi deo...zaista steta...

                        Dakle Atlante mi nema jos od borbe za WC, Redsi su mi sinoc ispali, dakle sve snage polazem u Jenkinse

                        Inace ocekivao sam da Sent Lujs izbaci Vasington juce, ali nekako se izvukoce tako da ipak majstorica...navijacu za D.C, mada ce pticurine ici u finale sa San Franciskom (dva poslednja pobednika MLB-a).

                        Ovamo verujem u Jenkinse, ne bi smeli da zeznu (mada proteklih godina nikako nisu znali igrati ovaj plej of )

                        Videcemo sve veceras, bice napeto
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Tigersi da zahvale Valverdeu sto je zamalo ispustio utakmicu, sada ce verovatno dobiti, NYY nije isti tim bez Jetera, pogotovo u odbrani. Ko ce ga zameniti, A Rod je u ocajnom stanju i nema sanse da se vrati na svoju prirodnu poziciju SS, Neku rezervu jedino da izvedu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            Broom service
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #89
                              ahahhahah Sent Lujs na kraju ispustio prednost od 3-1 i tako se San Francisko plasirao u novo finale MLB-a, nakon pauze od godinu dana.

                              Po meni Detroit favorit, ali navija se za Dzajantse
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                2-0 za Dzajantse Sad bar jedan brej u Detroitu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X