Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao sam fantasi MLB dok je ESPN bio u Evropi i drao amere

    Eto ideje sa Slejva.

    Comment


    • Pratis li i dalje ili si batalio?

      Comment


      • Batalio...

        Jbg. ESPN je prenosio po 2,3 utakmice. Uz emisije, kao i NFL.

        Pisao sam i SK da uzmu bejzbol jer ima dosta termina 22, 24 po našem ali mi nisu odgovorili...

        Comment


        • Znaci niko ne prenosi tamo kod nas? Ja se sjecam da je posle ESPN-a Arena nesto mrcila ali je to bilo bas bezveze... Jedan komentator koji nema pojma.

          Comment


          • Mislim da Arena prenosi nešto kao. Nisam siguran...

            Moj operater je u sukobu sa Arenom. Ali i nije to to...

            Inače Miggy mi je bio omiljeni igrač. Oukland ekipa. Frankone couch....
            Pedroja infielder, beše to sve nekad...

            Ne može domaći komentator... treba ukapirati toliko stvari... šta je knuckleballer, da ne pričam pravila oko baza, uopšte šta je cilj igre.

            Comment


            • Bejzbol je u sustini jednostavan sport. Cini se da ima dosta pravila ali nije ih tesko pohvatati ako pratis utakmicu... isto kao i za svaki drugi sport. Mnogo lakse naucis gledajuci nego da odes na google i da bubas

              Miggy je propao kao zeton Ubise ga povrede ledja i diskus.. a i sad je vec u tim godinama kad je neki cudesni comeback nemoguc. Bas mi ga je zao jer je definitvno najbolji desni hitter svoje generacije... Mada nema on vise sta da dokazuje. Covjek je buduci first ballot HOF i legenda sporta.

              Na zalost, poslednje godine u MLB-u ce provesti kao clan vjerovatno i najlosijeg tima lige jer su sve raskrcmili i bacili se u rebuild koji ce trajati makar 5 sezona. Prosle sezone izgubili 98 utakmica, a ove mozda i prebace stotku.

              Comment


              • Ortiz se naigrao kao DH i kad nije moga 3 metra da pretrči.

                Šteta za Miggija...

                Brutalan igrač. Detroit je onda išao na titulu, a bullpen ostavili na Verlanderu i relif pičerima.

                Jednostavan sport, ali znaš kakvi su naši ljudi. Em im smor, em nemaju živaca, itd.

                Harper, Trout, onaj ludi Kubanc Puig. Dokle su stigli.

                Iznendaio sam se kad sam čuo da je živozinja Harvi iz Metsa isto propao.

                Edit:Harvi
                Last edited by MarkoNFL; 22-03-18, 21:10.

                Comment


                • Ma oni kad nisu uzeli titulu 2012. ili 2013. znalo se da je voz prosao.

                  Imali su ubitacnu rotaciju: Verlander, Scherzer, Porcello, Fister i Sanchez(i dalje mi je nevjerovatno kakve su bacace imali u rotaciji). Cabrera bio na vrhuncu karijere, Prince Fielder je isto bio tu... imao jaku sezonu. Ali dzabe kad su imali los... ma uzasan bullpen. To ih je i kostalo uspjeha.

                  Comment


                  • Sećam se tog tima.
                    Miggy je pomeren na 3. bazu, da bi Princ Fielder mogao na 1.

                    I ostatak ekipe sve - udarači.

                    Ali na tom sam primeru naučio koliko moraš da napuniš bullpen pičerima.

                    Comment


                    • Ma to je jasno. Ako ti je bullpen los, nes' daleko dogurati. Moze rotacija da melje, ali dje ces bez bullpena u PO...

                      Isto jedva cekam da krene sezona

                      Comment


                      • Igrali su WS. Verlander zatrokirao 1. utakmicu i SF uzeo. OK, SF je imao ok ekipu.
                        Ali... ništa posebno realno. Mada su se borili do kraja svaku tekmu.

                        Ne znam da li si tad bio ovde, ESPN je prenosio MLB, koledž fudbal, NFL + specijalne emisije sa analizama i ostalim 24/7. E to behu vremena....

                        Comment


                        • Bio sam. Kad su bjese ugasili ESPN America? 2014. bjese je li?

                          A jbg, to je bilo vrijeme kad su Giants-i uzimali svake druge godine

                          ESPN i dalje sabija sa prenosima, samo steta sto ih ne prenose u Evropi.

                          Comment


                          • Mislim 2013.

                            Imali su velike planove...

                            Ali formirao se BT Sports i dao bolju ponudu za PL inače je ESPN hteo da to kupi.

                            Onda se pojavio neki kanal za američke vojnike/digitalni koji je sve živo prenosio.

                            I ovi se spakovali i otišli. Jer je bila mala gledanost NFLa,MBLa i koledž fudbala.

                            Giantsi, malo malo pa ode loptica u okean

                            Comment


                            • Cini mi se da je AT&T i ove godine od strane Timesa proglasen za najbolji bejzbol park. Nisam bio, pa ne bi znao Sta znam, od ovih parkova koje sam ja posjetio, Marlins park def omiljeni.

                              A isao je i NHL na tom kanalu isto. Bas steta sto su ga ugasili... morao sam ovamo da se preselim da bi opet gledao ESPN

                              Comment


                              • To što sam se još pored US fudbala navukao i na bejzbol - dosta od mene

                                Marinersi imaju mislim ok stadion, onda ono čudo u Majamiu što kažeš.

                                Preko TV-a nemaš osećaj da su drugačije dimenzije, samim tim i postavka igre.

                                Ako se sećam dešavalo se da i brdašće zaravne ispod propisa ako ide u korist

                                Comment

                                Working...
                                X