Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konkurentska kuća ima prava, tako da barem neko vrijeme nema šansi.
    Last edited by Tarantula®; 18-03-17, 21:46.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Isto bi mi bilo milije da USA osvoji ovo.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Isto bi mi bilo milije da USA osvoji ovo.
        Sta?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Kakva ceremonija za Jeter-a.

          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

          Comment


          • Chris Taylor! Ajmo Dodgers-i! Tako se otvara WS!

            Comment


            • Kakva utakmica... ma cijeli WS do sad je brutalan.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Kakva utakmica... ma cijeli WS do sad je brutalan.
                Gde gledas?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Fox Sports

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Fox Sports
                    Gde to ima u Srbiji?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Gde to ima u Srbiji?
                      Nema to u Srbiji @Powerslave jezdi USA-o,mada mislim da u Srbiji prenosi Arena,ali nisam siguran,jer je to jedan od retkih sportova koji ne pretim,al kad citam komentare prosto mi bude krivo jer deluje da je perverzno dobro pogotovo PO i prosle godine se secam kad su Cubsi uzeli protiv Indijanaca,bilo je neko ludilo

                      Comment


                      • A nista moracu navatati strim.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Od sinoc. Tvitovi su pre, tokom i posle seste utakmice:

                          CONFIRMED RUMOR Unknown Vegas bettor 5-0 in W Series - letting it all ride each game. Now up $8 MILLION! He bet it all on #Dodgers tonight!!
                          What we know about $8 Million bettor
                          * Younger than 30
                          * Eastern European
                          * Spreading bets across town (tried to bet 2.8M at one Strip book)
                          [$8 Million Bettor cont ...] Only betting history in Vegas = MONSTER bets in UFC. One source tells me he’s also undefeated on those bets!
                          One source swears this bettor is just a beard for a mysterious group. Others say pros would NOT bet the bad odds this guy is accepting.
                          Let It Ride bettor wins again. 6 for 6 in WS! Expected to have $14 Million in action tomorrow!! I'll let you know who he's betting ASAP ...
                          I od danas (ovaj tvit ne stavljam kao prosle u citat zbog slike):

                          sigpic

                          Comment


                          • Ako nekoga zanima kako se ova prica zavrsava, odgovor je razocaravajuce:

                            sigpic

                            Comment


                            • Jos malo do pocetka utakmice

                              Ako i ova bude tijesna(nadam se da hoce), onda ce ovo lagano biti jedan od najboljih WS-a ikad.

                              Yu Darvish i Lance McCullers Jr. pocinju. Darvish mora da se iskupi za onaj uzas od prije nekoliko dana i opet ce ga cekati Gurriel. Niko nece biti iznenadjen ako u nekom trenutku vidimo Kershaw-a i/ili Wood-a na terenu... Kershaw ce bacati sigurno jer zeli da se iskupi za prosli start. Sa druge strane i Keutchel i Morton ce vjerovatno bacati ako zatreba.. ko zna, ako muka natjera mozda i Verlander koji je juce bacio 93. Da vidimo hoce li se Altuve i Correa "pojaviti" veceras ili je to to od njih za ovu sezonu. Hoce li potencijalni MVP Joc Pederson ponovo zakucati HR?

                              Dodgers-i su favorit, ali nikad se ne zna!

                              Comment


                              • Gle Darvish-a kako je otvorio utakmicu

                                Comment

                                Working...
                                X