Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marija
    2 1 , malo je podigao intenzitet Djokovic, nije porodio svoj sg..
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Duboookiii uzdah..napokon ulazi u fazon.
      .
      Bar da Nice igra nesto, nemoj me zezati molim te...

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Da li će ovom da padne servis, dosadan je više majku mu
        Pa evo tri zaredom servis gema ima Novak sansu, sto je ne koristi je njegova krivica
        sigpic

        Comment


        • Pretpostavljam da je komentar toooooo bio zbog Vladanove izjave da Nole ima brejk hahaha.

          Comment


          • Kirijoss jeee ekstremno nezgodan protivnik za Novaka,em ima brutalnu servu koju je nemoguce citati(kao federer)em vraca mrtve lopticee u razmenama i ne daje Novaku ritam(ala Mareh,Simon)i to uz ovu crkotinu na 50 c Novak se jos dobro drzi

            Comment


            • Posle ovog sam definitivno za podizanje mrezice,pa sta mu radi sa servisima
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Nastavlja ludak, kakav drugi servis

                Comment


                • Žao mi je jedino Tomića, koji je ispao naivčina žestoka. On glumi nekog bad boya, ali loše igra. Kyrgios isto sve radi, ako ne i gore, ali zato igra dobro.
                  Sada je ogroman problem za Tomika, što koliko god budalu izigravao, opet će biti u sjedni Kyrgiosa.

                  Comment


                  • Koliko rizikuje sa drugim servisom i 2 asa iz drugog u ovom gemu

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa rizikuje
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Kako se prate Jaziri i Kyrgios 6:4, 2:2 u oba meča

                        Comment


                        • i 15:15 na servis protivnika obojica

                          Comment


                          • Ja imam osecaj da on nista tu ne rizikuje pa nija napravio nijednu duplu o kakvon riziku pricamo najbolji drugi servis na Turu i Feda je premasio

                            Comment


                            • Ali kakve UE pravi to je neverovatno za jednog baselinera.

                              Comment


                              • Njemu je 1. servis izgleda priprema za 2.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X