Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ne bih ja dalje o tome.

    Nemanja slušaj starije.
    Lepo rekoh Džaziri
    Nije me nigde oštetio Samo volim da mladi budu što bolji pa mi je baš bilo žao

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Nije me nigde oštetio Samo volim da mladi budu što bolji pa mi je baš bilo žao
      Ih bre vi mladi...Samo navijate za mlade , a šta je sa starim majstorima?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ih bre vi mladi...Samo navijate za mlade , a šta je sa starim majstorima?
        Mlade posebno pratim , čak i one koje ne volim Pa naravno da pratim starije pa prva 3 favorita su mi Nole, Rafa i Delpo

        Comment


        • ова Цибулкова мора да растеже увек по три сата, гледаћу Сашу са очима на пола копља, а где још и Ноле, кукууу
          sigpic

          Comment


          • Cibulkovu bi najradije obesio, nikad je nisam voleo

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              Mlade posebno pratim , čak i one koje ne volim Pa naravno da pratim starije pa prva 3 favorita su mi Nole, Rafa i Delpo
              Gde je tu Rodžer, Ziki, Štepanek?

              Žile, odremaj. Bar ću ja da probam, a ova dva omladinca sutra snimak natenane
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Gde je tu Rodžer, Ziki, Štepanek?

                Žile, odremaj. Bar ću ja da probam, a ova dva omladinca sutra snimak natenane
                Mah Ziki je dubl ...Ko može voleti prgavog Štepaneka? A za Rodžera pa kako pitati žestokog fana Noleta pa i Nadala za Federera? Federer i Mari dve osobe koje najmanje volim od svih , tom dvojcu je sve bliži Vavrinka

                Comment


                • Ove 2 nikad nece zavrsiti
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Cibulkovu bi najradije obesio, nikad je nisam voleo
                    Kako možeš ne voliti džepnu raketu

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Mah Ziki je dubl ...Ko može voleti prgavog Štepaneka? A za Rodžera pa kako pitati žestokog fana Noleta pa i Nadala za Federera? Federer i Mari dve osobe koje najmanje volim od svih , tom dvojcu je sve bliži Vavrinka
                      Ti si žensko?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ode ovo u taj brejk

                        Comment


                        • E Maro umesto sto navijas za sedokose starkelje koji hodaju sa stapom posle treninga, trebalo bi da se odlucis za nekog mladjeg da podrzavas.
                          Last edited by colchonero; 14-03-17, 22:21.

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Kako možeš ne voliti džepnu raketu
                            Pa ove na WTA kako se sve više trude da svaka negativno iznenadi , teško i možeš imati nekog favorita

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ti si žensko?
                              zestokog, ne zenskog
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                E Maro umesto da navijas za sedokose starkelje koji hodaju sa stapom posle treninga, trebalo bi da se odlucis za nekog mladjeg da podrzavas.
                                Saša Zverev , Nik Kirjos Odavno
                                No se malo sa Nemanjom zezam.
                                Noćas sve igraju moji favoriti.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X