Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amnesiac View Post
    Ne znam, iskreno. Koliko mi je poznato, igrali su dvije egzibicije prošle godine. Jednu na Hopman Cupu, a drugu na travi prije Wimbledona. Oba meča je dobio Kyrgios, doduše ne toliko ubjedljivo. Igrali su i jedan meč u juniorima, ali tu je razlika između 18 i 16 godina ogromna.

    Nema sumnje da je Saša Zverev talentovaniji i u budućnosti ne bi trebalo da bude problema, ali za večeras je vrlo teško išta prognozirati.

    Jaziri je stari ubica talenata
    Baš zato i govorim, na stranu talenat i ostalo. Po prikazanoj igri i po vrsti podloge, mislim da će presuditi upravo BH dijagonala. Jer bi će dosta igra ovdje, dosta razmjena, a mislim da Kyrgios neće moći ispratiti Zvereva u razmjenama.
    Kyrgios vjerovatno jedinu malu prednost ima u servisu, sposoban je dobijati puno lakše servis gemove.
    Ali vidjet ćemo, ja očekujem Sašinu pobjedu, relativno lagano.

    Comment


    • Jang je mnogo napredovao,mislim da oni koji ga podcijenjuju uopste ne gledaju meceve i sude na osnovu nekih ranijih sezona kada ga je bas lose islo.Sada on ima iskristalisanu igru i jasnu taktiku,vidim mnogo dobrih stvari koje se ponavljaju iz meca u mec.Puj je tezak protivnik za njega jer ima jaci servis i udarce a moze da drzi lopticu dugo u terenu i dosta toga da stigne i zato ova pobjeda ima jos veci znacaj.Protiv Nisikorija ce biti lakse pa sve i da izgubi na kraju,moci ce da vise da igra svoju igru i pita se u poenima.

      Comment


      • Pa nije zbog toga, hoću da Puj napravi dalji proboj na listi

        Comment


        • Jep, zastrasujuce fizicki djeluje, a to mu je najveci problem bio, talenat nikad nije bio sporan.
          sigpic

          Comment


          • Kirjos dobija Sašu.
            Konačno je na ovom turniru pokazao da mu se igra tenis (zahvalimo / te Rafi).
            Novak lagano preko Delpa, već pisah, uslovi mu više odgovaraju. Da je Majami bila bi druga priča.
            P.S. I navijam za ovakav scenario, mora Novak da vrati Niku za Akapulko.
            A za Verdaska ima jedna narodna- da rđavom... sve smeta.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Pa naravno da talenat nije bio sporan kad je bio najbolji junior na svetu. Jednostavno nije znao da se probije u 30.

              Comment


              • Originally posted by DejZ View Post
                Jang je mnogo napredovao,mislim da oni koji ga podcijenjuju uopste ne gledaju meceve i sude na osnovu nekih ranijih sezona kada ga je bas lose islo.Sada on ima iskristalisanu igru i jasnu taktiku,vidim mnogo dobrih stvari koje se ponavljaju iz meca u mec.Puj je tezak protivnik za njega jer ima jaci servis i udarce a moze da drzi lopticu dugo u terenu i dosta toga da stigne i zato ova pobjeda ima jos veci znacaj.Protiv Nisikorija ce biti lakse pa sve i da izgubi na kraju,moci ce da vise da igra svoju igru i pita se u poenima.
                Napredovao jeste, ali ništa osobito. Jako ograničen igrač, rekao bi poprilično "divlji".
                Ako si gledao meč protiv Kozlova, mogao si vidjeti obadvije njegove strane.
                Oscilacija se nikada neće riješiti.

                Comment


                • Originally posted by luka View Post
                  Da, moja greška u pravu si. Promaknuo mi je Madrid, a dobro se sjećam meča, i Verdascovog slavlja u transu i nevjerici da je pobjedio
                  To je bio turnir za zemljake i drugare da uzmu velike skalpove Imao je 5 2 u trecem ako se ne varam i izgubio 5 7
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Fritz vraća break odmah. 1:1

                    Comment


                    • Pa Kei i Young su isto godiste
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa Kei i Young su isto godiste
                        A ti mislila Jang mlađi ?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Novaku Delpo nikada nije bio lak protivnik. Ako gledamo njihovih poslednjih šest mečeva, Novak ima dva poraza, jedan baš ovde na IW i četiri pobede. Novakove četiri pobede su ostvarene teško. Jednom se igarao peti set i tri puta pobeda u tri.
                          Dajem veće šanse Novaku ali ne isključujem pobedu Delpa.

                          Poslato sa telefona

                          Comment


                          • Younga je majka najviše koštala nekog većeg napretka.
                            Naravno, dovela ga je u poziciju da bude prvi junior svijeta, ali nekad i roditelji trebaju znati granicu kada treba prepustiti dijete da ga drugi treniraju.

                            Na kraju naravno treba napomenuti, da je tu granicu jako teško odrediti, nekad bude prekasno.
                            Ali lako je biti general poslije bitke.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              A ti mislila Jang mlađi ?
                              Pa je l Jang ili nije

                              ne, iskocio mi tvit i pise borba 27godisnjaka za mesto u QF i skroz me zatekla cinjenica da su isto godiste a i da vec imaju toliko godina
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Auu šta Rafa radi
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X