Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toliko bolesnika na ovom svetu, a imaju moćna oružja.. internet i društvene mreže.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Toliko bolesnika na ovom svetu, a imaju moćna oružja.. internet i društvene mreže.
      а ти само мене грдиш и кудиш....
      sigpic

      Comment


      • Juuuu Žiko, bog stobom... kako ti tako nešto palo na pamet?
        Imaš doduše moćno oružje, ali nemaš naravno veze sa ovim ludacima koji svašta lupetaju po internetima i kriju se iza nekih tastatura.. samo ti piši Žiko, piši
        Last edited by miloolja; 14-03-17, 12:54.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Naši se baš razgoropadili na ovom turniru, ako ako tako treba

            Comment


            • Nema spavanja veceras,Novak na terenu oko 03:00 h po nasem vremenu.
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Kakav večeras sudar titana između Saše i Nika. Vjerujem da će ga Zverka lagano otresti. Uništit će ga po BH dijagonali u prvom setu, tako da očekujem u drugom setu tankiranje Kyrgiosa na kalup protiv Zvereva sr. u Kini
                Moram priznati da mi je jako žao što se Đoković izgleda pretplatio na mečeve sa Delpom u ranoj fazi turnira. Šteta ih je gledati prije polufinala.
                Ima Juan Martin šanse, jer je Đoković još uvijek daleko od svoga najboljeg izdanja. Jedino što je trenutno pozitivno u Novakovoj igri je želja i glad za tenisom. Zbog nedostatka istih je djelomično i upao u ovakvu fazu.

                Rafael će vjerovatno rutinski preko Fiasca, premda od Miamija i prve pobjede nad Nadalom u karijeri, Verdasco ne gubi više u svlačionici. Međutim ipak je ovo hard koji Rafi najviše leži.

                Očekujem naravno i Roletovu rutinsku pobjedu sa po jednim brejkom u svakom setu.

                Iskreno se nadam da će Fritz potvrditi onaj odlični skalp nad Čilkanom, iako je Jaziri nezgodan, pogotovo u ovakvoj situaciji za Fritza.
                Last edited by luka; 14-03-17, 16:59.

                Comment


                • Madrid 2012 plava sljaka je prva Nandova pobeda u karijeri, mozda si mislio na HC
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Puj izgubio prvi od Janga sa 6:3..mehh
                    Last edited by miloolja; 14-03-17, 18:56.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by luka View Post
                      Kakav večeras sudar titana između Saše i Nika. Vjerujem da će ga Zverka lagano otresti. Uništit će ga po BH dijagonali u prvom setu, tako da očekujem u drugom setu tankiranje Kyrgiosa na kalup protiv Zvereva sr. u Kini
                      Ne znam, iskreno. Koliko mi je poznato, igrali su dvije egzibicije prošle godine. Jednu na Hopman Cupu, a drugu na travi prije Wimbledona. Oba meča je dobio Kyrgios, doduše ne toliko ubjedljivo. Igrali su i jedan meč u juniorima, ali tu je razlika između 18 i 16 godina ogromna.

                      Nema sumnje da je Saša Zverev talentovaniji i u budućnosti ne bi trebalo da bude problema, ali za večeras je vrlo teško išta prognozirati.

                      Jaziri je stari ubica talenata
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Crni Puj..
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Iskoristio Young tek 7. mec loptu, vec sam videla da Puj preokrece ovo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Madrid 2012 plava sljaka je prva Nandova pobeda u karijeri, mozda si mislio na HC
                            Da, moja greška u pravu si. Promaknuo mi je Madrid, a dobro se sjećam meča, i Verdascovog slavlja u transu i nevjerici da je pobjedio

                            Comment


                            • Al me nervira Puj

                              Comment


                              • Dobro igra Young ove sezone.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X