Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu su negde, Poslpisil igao tri seta sa Lu-om...
    Videcemo da li ce Dusan imati snage da iskortiti priliku, ko zna kada ce se sledeca ukazati , na betonu narocito..
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Zar to nije Denis Radonjic?
      Ne, Aleksandar Dabic.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sta ovaj na sk2 lupa, taj pojma nema o tenisu

        Comment


        • evo ga ban
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kerber i Murray su sramota za ranking liste, odkad su no 1 ne mogu da se sastave, pogotovo Kerberova

            Comment


            • Kerber blizu poraza,lose igra druga teniserka sveta
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                evo ga ban
                Dobar

                EDIT:
                Originally posted by ACM Dejan View Post
                Kerber blizu poraza,lose igra druga teniserka sveta
                Od kraja turnira prva, pošto se Serena povukla i izgubila bodove jer je ovde branila titulu.
                Last edited by Marija81; 13-03-17, 20:16.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne, Aleksandar Dabic.

                  tt
                  tek se ukljuicla da pratim prenos, posle me mrzelo da editujem post.


                  Kada su se ovi baloni spominjali , trenutno cini mi se Andy ih igra najcesce igra takticki, usred neke malo jace ramene on pdoigne balon. Nadal covek makar takav spin ima na udarcima celu karijeru

                  Kada smo vec kod Aleksandra , odlicno se secam prvog meca gde se "glasom istakao" a tek je valjda i poceo da radi tenis na SK ,Simon Tipsarevic Madrid 2012 plava sljaka, jos Tipsa na kraju dobio Gillesa prvi put u osmom mecu. Zdusno navijao za Janka
                  Last edited by Maxx-a; 13-03-17, 20:24.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    tek se ukljuicla da pratim prenos, posle me mrzelo da editujem post.
                    Kada su se ovi baloni spominjali , trenutno cini mi se Andy ih igra najcesce igra takticki, usred neke malo jace ramene on pdoigne balon. Nadal covek makar takav spin ima na udarcima celu karijeru
                    Jedino što me više od balona nervira je kada secka servis
                    Rafa je druga priča , igra ih na FH tokom cele karijere.

                    Kerber se vraća . 4:4
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Malo je verovatno,ali zamislite finale M.Zverev - A.Zverev
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Jedino što me više od balona nervira je kada secka servis
                        Rafa je druga priča , igra ih na FH tokom cele karijere.

                        Kerber se vraća . 4:4
                        ma TB, nema nikakve sumnje

                        a sto se tice Nadala, sad kad nije toliko brz i kad lete lopte pored njega, onda ajde da se podize mrezica
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          A koliko cesto igraju Karlovic i Izner?
                          I koliko su velikih titula osvojili? nesto sam smetnula sa uma
                          Pa igraju non stop, mozda ne medjusobno ali su prisutni na touru. I mislim da broj titula nema veze sa ovim o cemu pričamo.

                          Nije da bi ja nesto mjenjao, tenis je savrsen sport, ali razumijem Nadalov stajaliste.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                            Pa igraju non stop, mozda ne medjusobno ali su prisutni na touru. I mislim da broj titula nema veze sa ovim o cemu pričamo.

                            Nije da bi ja nesto mjenjao, tenis je savrsen sport, ali razumijem Nadalov stajaliste.
                            Pa normalno da broj titula ima veze, jer oni i sa ovom visinom mrezice ne mogu da osvajaju velike titule posto je jasno da samo servis nije dovoljan.
                            I da se promeni visina, pre ce da se ostete nizi igraci nego ovi visoki....osim ako ne bude mreza kao u badmintonu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Al je sretna ova francuskinja svaki put mreza na bp i nijednom se ne isprica

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Jedino što me više od balona nervira je kada secka servis
                                Rafa je druga priča , igra ih na FH tokom cele karijere.

                                Kerber se vraća . 4:4
                                Ja inace Andya prilicno gotivim kao igraca, ali ti njegovi sve cesci baloni me izluduju, najvise zato sto on inace igra ravno, njegovi udarci imaju najmanje spina od igraca sa vrha.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X