Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fritz dobio Cilica, bas lepo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Lose je odigrao Cilic,Fritz potupuno zasluzeno dosao do pobede
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Cilic od pocetka godine igra ocajno, tako da sam se iznenadila kad sam videla nocas da vodi u 1.setu 5:1.
        Ali posle Roletovog meca nisam imala snage da gledam, morala sam malo da odspavam
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novak jeste savladao, relativno rutinski nadarenu britansku nadu Edmunda ali sama predstava ne uliva mi da će Srbin igrati značajnu ulogu u američkoj pustinji. I dalje su prisutne sve mane i problemi sa kojim se susreće od osvajanja RG. Često je previše pasivan za njegove prilike, ulazi prečesto u nekakvu apatiju i seriju nesvojstvenih grešaka. Ne vidim onu glad da satre protivnika kao nekada što je pokazivao. Nadam se da će se dizati iz meča u meč ali već narednu rundu ide na starog znanca i udarača Del Potra. Svakako da ćemo uživati, njihovi okršaji su epski a za trijumf nad simpatičnim Gaučosom potrebno je mnogo dobrog tenisa od strane Đoke.

          Comment


          • Овде се коментарисало да супруге играча имају велики значај у учинку играча, чекамо извештај за сутра, на коју је ногу устала Ђокина жена....онда има да нам буде јасно шта нас очекује у том мечу....
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Novak jeste savladao, relativno rutinski nadarenu britansku nadu Edmunda ali sama predstava ne uliva mi da će Srbin igrati značajnu ulogu u američkoj pustinji. I dalje su prisutne sve mane i problemi sa kojim se susreće od osvajanja RG. Često je previše pasivan za njegove prilike, ulazi prečesto u nekakvu apatiju i seriju nesvojstvenih grešaka. Ne vidim onu glad da satre protivnika kao nekada što je pokazivao. Nadam se da će se dizati iz meča u meč ali već narednu rundu ide na starog znanca i udarača Del Potra. Svakako da ćemo uživati, njihovi okršaji su epski a za trijumf nad simpatičnim Gaučosom potrebno je mnogo dobrog tenisa od strane Đoke.
              Ti onda nisi gledao Delpotrov meč sinoć i ono mučenje sa Delbonisom.
              Uslovi više odgovaraju Novaku i biće to lagana Noletova pobeda

              Originally posted by Zika View Post
              Овде се коментарисало да супруге играча имају велики значај у учинку играча, чекамо извештај за сутра, на коју је ногу устала Ђокина жена....онда има да нам буде јасно шта нас очекује у том мечу....
              Obećala je na desnu
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • E Bojana, ovaj što je noćas prenosio Federera (sada ide repriza) to je taj, koji je po meni, užasan komentator... mislim ako si uopšte nešto čula ili si samo gledala
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  E Bojana, ovaj što je noćas prenosio Federera (sada ide repriza) to je taj, koji je po meni, užasan komentator... mislim ako si uopšte nešto čula ili si samo gledala
                  I pomislila sam da je to taj
                  jeste, on je trenutno najgori, ali je bio kratak mec i lagan, pa me nije nervirao
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • A nekada su lepo na početku meča potpisivali komentatora, pa znaš ko je ko...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Otvorilo se Fritzu, sad na Maleka. Trebao bi iskoristiti ovo, dobra mu se šansa ukazala
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Oće ovi iz IW da Federer pobedi Novaka, pa po svaku cenu... valjda jer se tako nešto nikada nije desilo na njihovom turniru.

                        Pa su prvo napisali da je Federer pobedio Novaka 2014. a te godine je naravno Novak uzeo kristalnu vazu pobedivši Švajcarca sa 2:1 (6:3, 3:6, 7:6)



                        A onda kao ispravili posle ukazane greške i napisali da ga je Federer pobedio 2012. a on je tada zapravo pobedio Iznera.



                        E bože, bože, da uzmu čoveku titulu i da mu smanje pobede, pa pošto poto...ccccccc

                        http://www.bnpparibasopen.com/en/med...m_medium=Tweet
                        Last edited by miloolja; 13-03-17, 18:17.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Juce Role bas lepo udarao lopticu, i fh a posebno bh
                          Ali kako je onaj Robert uopste stigao do 2.kola mastersa, meni nije jasno
                          Jer je igrao protiv visestrukog GS pobjednika u imena Dudija Sele.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Jer je igrao protiv visestrukog GS pobjednika u imena Dudija Sele.
                            Ma nije mi jasno kako ima ranking da igra masters.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ma nije mi jasno kako ima ranking da igra masters.
                              Strong era.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Đoković je gladan i u solidnoj formi, težak žreb je po mom mišljenju dobra stvar za njega, videćemo da li može do titule.
                                https://www.facebook.com/mladentennis/

                                Comment

                                Working...
                                X