Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • е, није тешко заблистати, тешко је кад помислиш да си успео, па те ухвати прпа и онда се укакиш ко мало дете....удавио се Едмонд у плитком потоку, ха ха...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      A izvini šta fali Novaku?

      tt
      Sto jos nije izgubio.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Hajde Nole rešavaj ovo, znaš da Federer ne voli kada mu ulećeš u termin...;))))

        tt
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          A izvini šta fali Novaku?

          tt
          Ma ne fali mu ništa, ali daleko je ovo od onog što realno Nole može, nudi se Nole da 2. set izgubi. To sam htio reći.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Nema Novak ni blizu snagu u udarcima kao u prvom setu. Nema on nikakav kontinuitet, Edmund je taj od koga sve zavisi u razmjenama, u prvom setu se nije pitao s glavom 2%.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Unofficialpage View Post
              Ma ne fali mu ništa, ali daleko je ovo od onog što realno Nole može, nudi se Nole da 2. set izgubi. To sam htio reći.
              Ja ne videh da je bilo šta ponudio. Edmund je sam zaslužio sve što je osvojio,a ne na Noletove greške.

              tt
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ja ne videh da je bilo šta ponudio. Edmund je sam zaslužio sve što je osvojio,a ne na Noletove greške.

                tt
                Ne bi on protiv onog starog Novaka ovako udarao. Mislim jest Edmund 80% svojom zaslugom došao.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • E hvala ti...tacno bih odlepila da moram da gledam i treci. L noc

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Taaman na vreme...Laku noć

                    tt
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • žuti

                      Comment


                      • Nije lose, jedan TB da i dobije..
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • загрејали смо се са зебњом, сад очекујем да ће Дел Потро да преда... не прија му врућина...
                          sigpic

                          Comment


                          • GRCEVITO!!!To je rec koju cemo cesto da upotrebljavamo za novakove pobede(ako ih bude)u narrdnon periodu jer lakih vise nece biti,ali pobeda se pise...Novaku pao nivo u drugom osetno 6.gem ocajan,u tb ga servis izvukao,jedino pozitivno je prvih 7 gemova meca

                            Comment


                            • Od Delpa ce tesko izgubiti, mada moze da bude zahtevan mec. Jer je podloga spora. I Delpo ima opasan sampionski mentalitet.
                              Ovo drugo kolo je bilo veoma gadno. Tezak, vrlo nezgodan protivnik. Problem je sto je sve do kraja tako. Ali mozda je to i bolje.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Juce Role bas lepo udarao lopticu, i fh a posebno bh
                                Ali kako je onaj Robert uopste stigao do 2.kola mastersa, meni nije jasno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X