Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post

    Nisam Olja, napisi slobodno tvoje misljenje ☺
    svoje

    Nemam pojma o čemu pričaš. A mislim da forum ne zanimaju baš sva moja mišljenja.

    NIkola, ne potpaljuj vatru još više.
    Last edited by miloolja; 17-03-17, 19:27.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa ne mozes da tvrdis tako nesto ako me ne poznajes.
      Realno, govoris da se foliram i da lazem, sto je poprilicna uvreda.
      nije uvreda,ako je istina-ako ne voliš novaka,ok-al ona opaska sa smajlićem da je pospil imao meč loptu sa ducom????????????

      msm

      Wizard

      Comment


      • Kakve veze ima sad Lajovic?

        @cacanin
        nisam te niti jednom uvredila, pa te molim da i ti mene ne vredjas...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Evo dobrog nacina da se izbegne neugodan termin. Kada obojica radite za istu firmu lako je to.. Kao onomad Barikelo i Irvajn sto su se sklanjali Sumaheru.
          Sta nam to sve govori? Decko nije samo luckast kao mnogi tipa Dolgo, Verdasko, onomad Safin.. on je autodestruktivan sto je ogromna razlika. To ce mozda neki psiholog u prolazu bolje objasniti, ali to je sto je..
          Valjda ce i Nole danas sutra imati tu privilegiju da mu se pajtasi sa krokodilcetom tipa Agut, Mau sklanjaju s'puta kada zagusti.
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Kei-a nikako nisam gledala na ovom IW, kako igra?
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Kakav dan, mislim veče posle ovakvog dana

              Dobro Fićo, ajd taj Agut i nekako , al de nađe Maua jel on najpoznatiji drugi sa krokodilom... šta je sa Rišarom? Hahahhah

              NIsam ga gledala i mogao bi da izgubi od Soka, mislm samo večeras mada volim ja Keja
              Last edited by miloolja; 17-03-17, 19:38.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Tesko da ce izgubiti, igra bas dobro, bez vecih problema je stigao do QF, mislim da ni set nije izgubio.
                Mislim, jasno je meni zasto ti navijas za Sock, ali i ovo ti je puno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kakve veze ima sad Lajovic?
                  ako treba da pojasnim,džaba krečim...
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Kei-a nikako nisam gledala na ovom IW, kako igra?
                    U dobroj je formi, rano je ispadao na nekim predjašnjim turnirima pa je imao dosta vremena da se odmori. On je uvek bio dobar čistač žreba i penicilin za boraniju, očekujem da će večeras pobediti, ali protiv ovakvo raspoloženog Federera teško da će proći dalje, mada su na AO imali težak meč.
                    Last edited by Dekson; 17-03-17, 19:47.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Originally posted by joshmor View Post
                      ako treba da pojasnim,džaba krečim...
                      Molim te mi objasni, zanima me veza izmedju predaje Kirijosa i Lajovicevog meca protiv Pospisila i mog komentara.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Kakve veze ima sad Lajovic?

                        @cacanin
                        nisam te niti jednom uvredila, pa te molim da i ti mene ne vredjas...
                        Nisam te uvredio Bojana, znas i sama da mi nije bio cilj da te uvredim . Nije mi jasno zasto svakim narednim postom sve vise to nameces.
                        Mogla si jednostavno da napises salila sam se, naravno da ne zelim da Fed igra sa Nikom koji je u strasnoj formi, koji servira nikad bolje, preko 200 drugi servis ...
                        Znamo svi koliko volis Feda.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Bojana, stvarno je vreme da priznas

                          Recimo ja priznajem da mi je drago sto je predao Kikiriki, mada bih vise voleo da nije, a da mu preda Nisikori, al jbg, ne moze sve biti onako kako hocemo
                          Last edited by Mr. Wolf; 17-03-17, 19:43.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Molim te mi objasni, zanima me veza izmedju predaje Kirijosa i Lajovicevog meca protiv Pospisila i mog komentara.
                            ako treba da pojasnim,džaba krečim...
                            Wizard

                            Comment


                            • Nisikori ide do titule ovde

                              Spoiler
                              ....ako ne preda
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                ako treba da pojasnim,džaba krečim...
                                Znaci ne mozes da objasnis jer nema nikakve veze.
                                Hvala.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X