Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta jelena prica

    hahaha prekucala
    Last edited by Mrkela; 09-03-17, 22:38.

    Comment


    • Sta ja gledam Iznervirali me Monako i Manarino i odlucio da prebacim na 10 minuta na Jelenu. Velika greska. Publika, igracice, prica sa trenerom uh. A igru da ne pominjem. Nijedan viner, gresaka milion, 3 gema= 3 brejka. Hajde Jelena samo nekako preguraj ovaj mec.

      Na SK2 Monako ne zna gde udara. Posle napravljenog brejka na 6-5 i dobijenog taj brejka umesto da dobije podstrek on gubi 5-0.
      Last edited by colchonero; 09-03-17, 22:54.

      Comment


      • pregazit ce ju Venus ako ovo prode

        Comment


        • Ko uzme svoj servis kao da je napravio brejk. 4 gema- 4 brejka.

          Comment


          • Sta igraju ove 2, a sto je najgore, ja to gledam

            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne znam ko je gori, ona što igra ili ja što to gledam
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Ko je gledao tenis prvi put uz ovaj mec, taj vise nikad nece odgledati neki mec. Tom su navucene traume. Falkoni volej sa pola metra od mreza salje u samo dno. Treba i to uspeti, nije lako

                Edit: 2 u nizu, doduse ovaj malo udaljeniji, ali opet u donji deo mreze.

                Comment


                • Ova "žestoka" drama nam sam odlaže zanimljivije mečeve

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Ko je gledao tenis prvi put uz ovaj mec, taj vise nikad nece odgledati neki mec. Tom su navucene traume. Falkoni volej sa pola metra od mreza salje u samo dno. Treba i to uspeti, nije lako

                    Edit: 2 u nizu, doduse ovaj malo udaljeniji, ali opet u donji deo mreze.
                    Ovo da neko gleda prvi put rekao bi da igraju amateri, a Jelena je sve samo ne amater, mada po igri nije daleko
                    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                    Comment


                    • Dugo nisam gledao Jelenu, au al' je njoj otisao glas, sad sam uporedio na YT. Kao da je konstantno promukla. Highlight mec-, pauza izmedju setova i prica sa trenerom.

                      Comment


                      • Hm da li ce predati Basilasvili?

                        Comment


                        • Dobar Lajovic lako prosao, Basilasvili se ipak oporavio iako je uzeo med time out i sada vodi sa 4 1 u 2. setu.

                          Edit: Normalno niko ne pise, samo ja budala ispunjavam neke tabele za skolu(Inke, Maje Asteci itd.) i bacam pogled na meceve, uz slusanje prenosa, a sutra trening u 11.
                          Last edited by colchonero; 10-03-17, 00:58.

                          Comment


                          • Браво за Дуција!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Dobar Lajovic lako prosao, Basilasvili se ipak oporavio iako je uzeo med time out i sada vodi sa 4 1 u 2. setu.

                              Edit: Normalno niko ne pise, samo ja budala ispunjavam neke tabele za skolu(Inke, Maje Asteci itd.) i bacam pogled na meceve, uz slusanje prenosa, a sutra trening u 11.
                              Ma ti si bog brate

                              Svi cekamo velikog Dona Fabija da vidimo kako ce zijaniti protiv Kravcuka
                              OVAKO

                              Comment


                              • Ja uopste ne kazem da Fonjini lako prolazi Kravcuka ili da ga uopste prolazi, stavise strepim. Pogledaj moj komentar napisan na suicideu bukvalno minut-dva pre tvog.

                                Iskreno mi je u ovakvoj situaciji zao ovih sto su ispali. Iz prostog razloga zato sto je Gruzijac sve vreme bio anemican plus je mozda osecao bol(trazio med. tajm aut posle 1. seta. Mislim mozda je bilo takticki, nisam gledao toliko puno taj mec, ali mozda i nije).
                                Last edited by colchonero; 10-03-17, 01:37.

                                Comment

                                Working...
                                X