Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Josi i Nisi, ocemo jos Japanaca na turu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Nadal gubi nocas,ne svidja mi se uopste kako je igrao u ova dva meca,ocekujem pobjedu Federera u 2 seta.
      Svaka mi cast

      Comment


      • MA naravno da ce igrati tako kad mu Nadal dozvoljava. Generalno ovo je match up gde sve od Nadala zavisi, osim kad nije ovakav kakav je sad. On nema snage ljudi moji, vidite da kad udari iz sve snage loptica jedva mrezu prebaci... Pa znate li vi sta je pravi Nadalov forhend, kad zvekne onaj spin i izbaci Rogera u tribine, ma moze on imati dobar BH koliko god hoce i bice mu dzaba. Ali sad je to sraman nivo, prosto da se zapita covek kako je Nando juce zijanio Opet kazem, Roger odigrao odlicno danas, nema tu price...
        OVAKO

        Comment


        • Slazem se Vladane. Nadalu ipak trebaju duzi poeni nego Dzonsonu da razvije igru, zato mislim da nije mogao da promeni, jer nije ni stigao da nadje igru i udje u ritam. I to je glavna stvar koju Fed radi na poslednja 2 meca. Konstantno prekida Nadalu ritam i ne da mu da ga uguru u masinu, jer zna da u proslosti nikad nije mogao da izadje iz toga.


          Ma gde pade, napravio je 3 brejka u 1. seta ima vremena za brejk u drugom.

          Comment


          • Sta ucini Rodzere Federeru Resio covek pod stare dane da pegla h2h. Dobro se setio posle 10 godina da treba da ima ovakav pristup protiv Nadala.
            Pomogao je malo Nadal, da ne gresim dusu, ali i ovako nije mogao mnogo da ucini, Federer je svaku priliku koristio za napad i bio konstantan. Bukvalno je danas izasao na teren da resen da samelje

            Protiv Kyrgiosa je vec druga prica, treba se nositi protiv onog servisa, a ni u razmenama nece biti lako, opet ce se Nick naloziti jer igra protiv top igraca.

            Comment


            • Opet ocekujem sjutra pakao od meca sa Kirijosom,ide u 3 seta sigurno.

              Comment


              • Da je ceka da pocne da pada, otisao bi on u tribine, ali protiv "polu voleja"(hvatanja lopte u penjanju) nema spasa kad ulazi, jer koristi svu snagu tvog udarca i vraca je jos brze tebi, a nemas vremena da stignes loptu.

                Comment


                • Ja sam ipak optimista za Nadala,uzece on taj RG ove godine osim ako ga zrijeb ne sastavi sa Federerom.

                  Comment


                  • Kakve dve skracene dijagonale
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Ja sam ipak optimista za Nadala,uzece on taj RG ove godine osim ako ga zrijeb ne sastavi sa Federerom.
                      Uzece ako poginu pola od top 50 igraca.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Na sljaci je to ipak drugacije. Pricam o podjednako sporom betonu i sljaci. Ne mogu se hvatati lopte u penjanju na sljaci tako dobro kao na betonu.Ima vise proklizavanja, loptice(ne mislim na udarce nego bas na loptice) uspore zbog podloge. Jos par stvari tipa nepravilan odskok(sto si blizi lopti koja nepravilno odskoci to ti je teze jer imas manje prostora za manevar) i ostalo, ali o tome cu kad dodje sljaka na red, . To su nijanse kada se gleda na velik,o ali da je Fed igrao za nijansu krace(primer 1m) i vise gresio ne bi bio ovaj rezultat.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Na sljaci je to ipak drugacije. Pricam o podjednako sporom betonu i sljaci. Ne mogu se hvatati lopte u penjanju na sljaci tako dobro kao na betonu.Ima vise proklizavanja, loptice(ne mislim na udarce nego bas na loptice) uspore zbog podloge. Jos par stvari tipa nepravilan odskok(sto si blizi lopti koja nepravilno odskoci to ti je teze jer imas manje prostora za manevar) i ostalo, ali o tome cu kad dodje sljaka na red, . To su nijanse kada se gleda na velik,o ali da je Fed igrao za nijansu krace(primer 1m) i vise gresio ne bi bio ovaj rezultat.
                          Snaga brate, SNAGA. TEniser si, valjda znas sta znaci snaga u Nadalovoj igri... On je nema, nema veze dali je sljaka ili led, cak u ove fazi karijere mu vise leze brze podloge nego sporije. A NAdal bez snage u udarcima
                          OVAKO

                          Comment


                          • Nadal je mnogo bolji na brzim podlogama danas nego na sporijim, pa to je i laiku jasno. Vidjecemo oce li se nesto drasticno promijeniti u narednom periodu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Na sljaci je to ipak drugacije. Pricam o podjednako sporom betonu i sljaci. Ne mogu se hvatati lopte u penjanju na sljaci tako dobro kao na betonu.Ima vise proklizavanja, loptice(ne mislim na udarce nego bas na loptice) uspore zbog podloge. Jos par stvari tipa nepravilan odskok(sto si blizi lopti koja nepravilno odskoci to ti je teze jer imas manje prostora za manevar) i ostalo, ali o tome cu kad dodje sljaka na red, . To su nijanse kada se gleda na velik,o ali da je Fed igrao za nijansu krace(primer 1m) i vise gresio ne bi bio ovaj rezultat.
                              Istina,na sljaci je sve drugacije ali mislim da bi ga u ovom trenutku Federer dobio u Madridu glatko.Na RG i u Rimu je vec druga prica.Nadal je 2008 godine izgubio istim rezultatom u Indian Velsu od Djokovica,znamo kakav je bio nastavak sezone pa eto malo optimizma da unesemo.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nadal je mnogo bolji na brzim podlogama danas nego na sporijim, pa to je i laiku jasno. Vidjecemo oce li se nesto drasticno promijeniti u narednom periodu.
                                Mozda transplatacija noge?
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X