Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 FEBRUAR/MART/APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Pogađajte samo jednom, nekada velika nada NBA i sjajan dunker Josh Smith blizu prelaska u?
    Nemoj mi reci, Cavsi ?
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kako su poceli,ne bi me iznenadilo da sledeci bude recimo Pekovic,kad vec dovode igrace sto nisu dugo igrali on bi bio idealan.
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Nemoj mi reci, Cavsi ?
        A gdje drugo.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Sinoć Plumlee 36 minuta 15 poena, 10 skokova, Jokić 24 minuta 18 poena 9 skokova.
          Bjelica double-double 16 poena, 10 skokova.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Comment


            • Dubok naklon!

              Comment


              • Bjelica sinoć doktorski odigrao. Kako čita igru brat, još samo da mu maknu Krisa Dana iz druge petorke, tek tad bi se vidjelo njegovo umijeće. Kris Dan ima neki beton u glavu, ne miriše lik uopšte, samo te fizikalije što ima. A sjećam se da su htjeli da ga uvale za Džimija Batlera, usrećili bi se Bulsi sa njim...
                sigpic

                Comment


                • Bukvalno se sa Wolvesima desava ono sto sam pricao cele sezone, kada ne igra LaVine, ili kada je taj brat maksimalno volume scorer sa klupe, ovima svane. Beli takodje dobije vise loptu i odmah je daleko vise korisniji.

                  Inace Murray sinoc 22p, mart mu je u ovoj rookie sezoni za sada statisticki najjaci mesec, momcina sutira 50% iz igre uz 41% za tri, 13,4ppg. On i Harris bi mogli biti ubojit tandem, i to pogotovo jer je Jokic popularni "facilitator" i nema ni neke potrebe za pass to first plejmejkerom u ovom sistemu koji se gradi oko Nikole. Murraya sam jos na koledzu gledao, a i u ligi se vidi kakav ofanzivan arsenal taj momak ima i stvarno cenim da ce u jednom trenutku biti jako nezgodan po protivnicke odbrane.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Cuj nezgodan, ja mislim da moze da bude top5 igraca kada bude u prajmu
                    Nagetsi bas moraju da se potrude pa da zaseru buducnost kluba. Bolestan potencijal imaju.

                    Comment


                    • Ali stvarno, Mareju se vidi već u ovoj ruki sezoni da će da bude nezaustavljiv. Valjda uđe Denver u plej of, tek tad bi mogli da vidimo što momak može da napravi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Valjda uđe Denver u plej of, tek tad bi mogli da vidimo što momak može da napravi.
                        Nije valjda da si odustao od PO borbe ?

                        Kod Murraya se bas vidi taj cist talenat i lakoca s kojom on igra, a klasican je tip backcourt igraca koji je a must u modernoj kosarci. Dakle, nije samo tu sut u pitanju, vec i sjajna kretnja u ofanzivnim setovima, izlazak iz blokova i catch & shoot, brz izbacaj, zaista me podseca na agilniju i vise atletsku verziju Currya, i mislio sam da kada to napisem, da ce biti prenagljeno, ali vidim da ga Ljuba vidi u top5, tako da nisam ja los.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Nije valjda da si odustao od PO borbe ?

                          Kod Murraya se bas vidi taj cist talenat i lakoca s kojom on igra, a klasican je tip backcourt igraca koji je a must u modernoj kosarci. Dakle, nije samo tu sut u pitanju, vec i sjajna kretnja u ofanzivnim setovima, izlazak iz blokova i catch & shoot, brz izbacaj, zaista me podseca na agilniju i vise atletsku verziju Currya, i mislio sam da kada to napisem, da ce biti prenagljeno, ali vidim da ga Ljuba vidi u top5, tako da nisam ja los.
                          Sa Nurkićem je Portland bolji tim od svih koji se bore za 8. mjesto u PO na zapadu, ali bi mi draže bilo da se nagradi ova sezona Jokića i Denvera. A i Portland čeka mala rekonstrukicija na kraju sezone, pošto su prenatrpani na nekim pozicijama, pa neka ubrzaju to. A i sviđa mi se ovaj Majls Bridžis iz Mičigena sa ovogodišnjeg drafta, volio bi da ga vidim u Portland.
                          sigpic

                          Comment


                          • FCKG Awesome.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • 25 poena, 12 skokova i 19 asistencija za 33 triple double u sezoni. MVP.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Auuu, brutalna statistika Vestbruka. I ja mislim da ce on dobiti MVP nagradu.

                                Pejsersi su obicno jedni od najlosijih ekipa u gostima i ove godine iza njih je samo par ekipa (Netsi, Lejkersi, Siksersi,Sansi i Maveriksi) zato sam i ocekivao da ih Niksi dobiju, ali sam se bas iznenadio kad sam video da su ih dobili sa 87 ubacenih poeni. Pejsersi su im dali samo 81 sto je skoro 30 poena manje od onoga sto Niksi inace primaju. A nije kao da Niksi imaju dobru odbranu oni su 6. najgora odbrana lige. Porzingis se izgleda ipak nije ozbiljnije povredio. Svejedno Niksi imaju 2% i manje sansi za PO sa obzirom na raspored i igru ove sezone. Sad im krece gostojuca turneja gde ce vrv nakupiti 4 poraza u 4 meca(Klipersi,Dzez,Sparsi i Blejzersi).

                                Comment

                                Working...
                                X