Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam opet misljenja da Novak ima dovoljno vremena da se sabere i uzme jos dosta Slemova.
    Mozda rodjenje deteta preokrene situaciju Kad treba da se porodi Jelena? Pred USO ili kasnije?


    Bojana, nista od toga, uzeo je Hale, znaci u vrh glave jos 6 pobeda ce imati.
    Last edited by Mr. Wolf; 25-06-17, 13:18.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Cim si ti pesimista, to je dobar znak [emoji3]

      uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Рече ја да за Ролета нема зиме... још је страх и трепет!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Nema utehe.
          Ne pada meni tesko to sto ce Roger uzeti WB ili bilo kod drugi, nego to sto onaj nas trosi najbolje I najjace godine na zajebanciju.

          A realno svi znamo sta moze I koliko moze. To boli.
          Ali ajde nadamo se USO.

          Cestitke na tituli, nisam gledao mec a I ne moram vidim da je bila sprdnja.
          Ma kakav US - tu je fulao najvise u zivotu svom. I kada je bio u mnogo boljoj formi nego sto je trenutno. A i generalno u situaciji. Tu ima poraza u mecevima koje je trebao da dobije na pretek. 2012 Marej, 2013 Nadal, 2014 Nisikori, 2016 Vavrinka. Pa cak i onaj US 2010 je mogao bolje imamo momentum dobar deo meca i bolju igru - ali nije kapitalizovao. A da ne pricam o prvom slem finalu na US 2007 kada servira za prvi set ima 40-0 i ukaki se (dobro tada je bas klinac bio) i izgubi taj prvi set, pa slicno tako i druga dva...
          To je turnir koji je ralno trebao da osvoji barem 5 puta do sada, a uzeo ga je dva puta. I da ocekujemo tamo nesto a gledajuci kroz prizmu trenutne situacije - NEMOGUCA MISIJA. Jesino ako se nesto u pristupu i voljnom momentu drasticno ne promeni.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Bojana, je l bi menjala W za USO?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Bojana, je l bi menjala W za USO?
              Ne
              W je iznad svega

              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Milo mi je sto je stari ocitao lekciju malom nadobudnom.
                sigpic

                Comment


                • Steta sto nisi bio tu nakon finala Rima.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Zasto onakve uvrede na racun Karabatica, najboljeg rukometasa svih vremena. Ono su strasne stvari, pun si mrznje ja ne mogu ni virtuelni prostor da dijelim s nekim ko ima takav vokabular i toliko mrzi. Sry.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma bitno si ti odgledao Zverovu prvu Masters titulu.
                      Last edited by Stefan-kobe; 25-06-17, 14:44.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zasto onakve uvrede na racun Karabatica, najboljeg rukometasa svih vremena. Ono su strasne stvari, pun si mrznje ja ne mogu ni virtuelni prostor da dijelim s nekim ko ima takav vokabular i toliko mrzi. Sry.
                        Sve se slazem sa tobom Vladane, sem da je Karabatic najbolji rukometas svih vremena
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Cemu edit Stefane?

                          Ne kontam sta je fora sa Karabatica po drugi put al dobro. Po meni najbolji rukometas svih vremena, jedino ne svidja mi se njegovo ponasanje u pojedinim trenutcima al to ne umanjuje njegov kvalitet. Da me nisi mozda pomesao sa nekome?
                          Mora da je neka greska u pitanju. Prejede se covjek kajgane pa ne zna sta prica. Pogrijesi se jbg.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Bojana, je l bi menjala W za USO?
                            Ja da sam na mestu Federerovih navijaca ja bih najvise zeleo nemogucu misiju za njega tj - RG.
                            Jer je to prilika da od svega ima barem po 2 komada. Pa tek onda W i US i AO.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ja da sam na mestu Federerovih navijaca ja bih najvise zeleo nemogucu misiju za njega tj - RG.
                              Jer je to prilika da od svega ima barem po 2 komada. Pa tek onda W i US i AO.
                              RG je nebitan, osvojio je i sto se mene tice ne mora da igra vise
                              A ja samo zelim jos jedan W, taj turnir je nesto posebno, a plus ce sam da drzi rekord i potvrdice da je najbolji igrac na travi ikada.

                              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Brutalan tenis u finalu Kvinsa.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X