Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

    Federerov nivo tenisa je "o, tugo jesenja". Sve je u samopouzdanju koje on nije mogao steći zbog glupavog poraza od Haasa i ti mečevi koji su mu nedostajali prošle sedmice će ga skupo koštati u Halleu, osim ako Gasquet ne iznenadi u polufinalu. Nije jinx, nego zbilja ne vidim kako bi sjutra dobio Sašu Zvereva sa ovim nivoom igre.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Makar ce ovde odigrati maksimalan broj meceva A ako prodje Zverev, dobro je sto je igrao danas protiv Kachanova jer ce sutra slicno da ga ceka.

      uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ono sto ja vidim, Cilkan glavni favorit za W

        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ni ja se ne nadam pobedi nad Sašom, a nikada nisam voleo da stvari maskiram priželjkujući lakšeg rivala, pa neću ni da navijam za Gaskea u polufinalu. Kad nije dobar, nije dobar, i ne prija mi da se provlači ili osvaja titulu samo na račun slabih protivnika. Kad je dobar. onda vidim da je dobar i nije mi ni bitno ko mu dolazi na megdan, niti mi smeta ako se prošeta do trofeja.

          A, što se tiče samopouzdanja osvajanjem titule, uvek sam se pitao koliko igraču znači (što se tiče samopouzdanja) titula osvojena preko znatno slabijeg rivala u odnosu na onu protiv top protivnika... U ovom slučaju, dobiti Sašu u finalu meni bi izvuklo ovu nedelju i značilo bi nešto vrlo pozitivno za Feda. Ne vidim opciju da Zverev sam sebe dobije usled treme, straha ili čega već, pa bi Rogerova pobeda bila prava potvrda da stvari idu na bolje. Titula preko Gaskea i dalje bi ostavila iste nedoumice i strahove.
          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

          Comment


          • Roger jos uvijek stima udarce, al je jos uvijek zestoko rastiman.

            Sljedeca sedmica u Londonu ce mu dobro doci.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dobar pf mec igraju Sasa i koka

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Док је Ролету серва и форхенд како треба нема зиме...
                sigpic

                Comment


                • 2.75 kvota na Zvereva. Poklon.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Feli u jos jednom finalu, dobio Grishu 2:1

                    uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by amnesiac View Post
                      Federerov nivo tenisa je "o, tugo jesenja". Sve je u samopouzdanju koje on nije mogao steći zbog glupavog poraza od Haasa i ti mečevi koji su mu nedostajali prošle sedmice će ga skupo koštati u Halleu, osim ako Gasquet ne iznenadi u polufinalu. Nije jinx, nego zbilja ne vidim kako bi sjutra dobio Sašu Zvereva sa ovim nivoom igre.
                      Ne boj se razletice se po terenu kao leptirica kad dodje na Vimbldon,znam ga ja,lukava lisica daje laznu nadu ovoj boraniji ostaloj.

                      Comment


                      • Kakav podatak...svasta..

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Moze li Federer do pobede danas, kakav mec ocekujete?

                          Comment


                          • Ne moze. Gubi u dva seta. Ocekujem nesto tezi prvi set za Zvereva, drugi ce manje-vise rutinski da odradi.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Juuuu, kakav start!
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Nikad mi nece biti jasno kako postoji ovaj turnir jos uvijek, ni dan ne prodje, a trava ni na sta vise ne lici. Kako moze Kvins, treba im oduzeti turnir i dati nekom ozbiljnijem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X